Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Maj byt pysni na to ze je tragéd? Ty urazky jsou cim dal tim rafinovanejsi *1*
  • Rhulad
    Jseš tragéd. Rodiče musí byt pyšní.
  • Veskoslav
    Už máš -5 fňukno;)
  • Rhulad
    Hodně nenápadné já -4 a ty +4 :D
  • life28
    Ale to ja viem, tiež recenzujem z verzií pred vydaním
  • Zbytecna je tva existence ty skarohlide.
  • Veskoslav
    Jak říkám, akceptuj moji volbu. Umím to prostě lépe ovládat na klávesnici. Chápu, že v tvé vymydlené palici máš neustálou touhu mě nějak shazovat, ale šikanuj si raději ty prvňáčky;) Jako páťák pak budeš mít dostatek obdivovatelů ze strany tvých imaginárních kamarádů;)
  • Rhulad
    Jistě šipky jsou daleko lepší volba na autíčka něž gamepad :D. Chlape ty máš dost.
  • Miserius
    Zbytecnej post, ty jsi přehlidl nick? *1*
  • Veskoslav
    Pro mě ne, já jsem si zvyknul na klávesnici a umí to mnohem lépe ovládat. Žádné závodní hry nehraji s gamepadem, kdyžtak si půjčím volant, ale gamepad nikoliv.
  • Veskoslav
    Joe, chápu, že se snažíš být chytrý. Ale já doprdele někde psal, že to opěvuji? Vezmi si svůj trolí mozek a přečti si ještě jednou, co jsem napsal. To, že je to pěkné=/=opěvování....A Joe, nepoučuj mě, evidentně jsi na to docela dost blbý a snažíš se dělat chytrého a moc ti to nejde. A většinu her hraji na pc ve fullHD při 60 fps;) Znám většinu nových enginů i hry, které na nich běží či budou běžet. To nic nemění na faktu, že jsem se v GTA V jenom projížděl a to mi bohatě stačilo. Možná tvůj omezený trolí mozek nechápe, co jsem chtěl říct, ale to už není moje vina a věc, že jsi poněkud opožděný;)
  • To nechápu, gamepad je minimálně pro řízení objektivně mnohem lepší volba. Plynulá regulace plynu a zatáčení je pro hru kde půlku času strávíš v autě docela nutnost.
  • Jack1947
    A Mafia1 a "papirove vozy" to treba prehnane nebylo ze *15* .
  • Miserius
    Ja byl po Infinite fakt paf a rikal jsi jak je to suprovy, ani ne za tyden jsem to prodaval protoze se mi to rozlezelo v hlave a najednou prislo hrozne tuctový... To stejný Dishonored... jediny u ceho to vydrzelo (a stale drzi) je TLoU coz je pro me nejlepsi hra ever...proste mi to vse sedlo, hlavne postavy, ktery jsem si fakt zamiloval (na konci jsem malem mel infarkt kdyz jsem cekal tech par vterin jak se Joel rozhodl)
  • Jack1947
    Pri narazu do vlaku, je pozkozeni teda celkem velke a skoro jsem nemohl s takto zdeformovanym autem vubec jet. Chovani aut se zase priblizilo vice realu, v necem horsi v necem lepsi smyky jsou bry a fyzika taky na celkem dobre urovni ( simulator to neni no) .
  • A co jsi dělal posledních sest let od vydani LOTRO? Sedel v jeskyni? Tak ti prozradim velke tajemstvi, na PC mame dnes hry bezne v nativnim rozliseni 1080p+, klidne i dvojnasobne, coz je ctyrikrat vyssi, nez tebou opevovane 720p a GTA V, mame zde take nove herni enginy, directx 10 (o tom GTA V ani neslyselo) a dokonce i 11, zkus treba Witcher 2 enhanced edition, jestli se ti libilo GTA V, tak z Witchera II ti vybuchne hlava.
  • Keyz
    Měl jsi je vyhodit GTA stylem *5*

    O tom modelu se dobře píše v recenzi i se mluvilo ve FC. Je to prostě jiný a osobně mám stále pochyby zda k lepšímu. Taky se mi to u 4 líbilo i když to bylo přehnané.
    - Ideálně když u někoho nebo někde vyzkoušíš, taky se na to chystám.

    Podle videí a článků, fakt nevím.
  • Miserius
    O tomhle tu je uz napsano tak 5 stran diskuze + mas par odstavcu v recenzi... *7*
    Jizdni model - zaklad z GTA 4 ale trosku upravenej aby to bylo realistictejsi, to stejny vicemene i model poskozeni (jen potrebujes vetsi naraz na ohnutí plechu/auta nez byl potreba v 4)
    Me stacilo vyjet z dalnice a naprat to bokem do stromu a uz jsem se plouhal s autem jako bumerang k nejblizsi benzine pro vymenu
  • Jack1947
    To je zas jak u koho, ja takovehle euforie zpravidla neprozivam, u GTAV. to ale fakt jinak nejde pac tam je clovek " porad v extazy" by se dalo rict. ( Po dohrani to jsem neresil nikdy.) Na vetsinu her, jsem po dohrani zapomnel a jen vyjimky mi utknou v pameti.
  • Pánové mám dotaz... jak je na tom podle vás chování aut a poškození v GTA 5 rozdílné oproti GTA 4? (Me se v celku v GTA 4 jizdi model libil... :) Nicmene chtel jsme to zkusit jenze ty parchanti v alze u toho GTAčka tam seděli pul dne omg :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit