Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamepad pro rizeni mnohem lepsi volba ? To jsi spadl z visne nebo z hrusky ? A nebo te nekdo tim gamepadem prastil ?
  • ps3 gaucaci daji 10/10 cemukoliv, u ceho nemusi sedet.
  • Prelomovost ale vubec neni dulezita. Proc by nemohla hra dostat 10/10, i kdyz sice neni prelomova, ale ma vybornou hratelnost ?
  • Nejpřecenovanější serie všech dob. Myslím že Vice City bylo ve své době "přelonovější" než GTA5. Neberte to špatně hra vypadá pěkně a prvních cca 8h to byla zabava. Hra má vylepšený gameplay a fyziku a obrouvskou hromadu možžností. Ale už u San Anderas mě srali ty stupidní dialogy a postavy, příběh jede už od GTA 3 uplně stejně. A opět tam je prakticky zbytečný. Recenzenti co píšou jak je hra skvěle napsaná (mluvim obecně) si asi museli šnupnout ze stodolarovky. Jaké značky jsou dnes nejvýdělečnější na světě? COD a GTA. Když vezmete v potaz kolik recenzí musí bát podmáznuto aby cod nevypadala jako uplná kopa hnoje (pánů na games nevýjimaje.... A ted GTA5. Cod GTA nesahá ani po šourek. Zaplatíme aby hra opět dostala 98% a lidi si to kupovali jako housky na krámě. Uplně stejný jako u GTA4. Přehodnocený šaize. Pětka mě zatím hodně baví...ale 10/10 bych tomu opravdu nedal asi za to zlatý prase.
  • kolik vám v R dali za 10ku?a proč tolik konzolových her dostáva 10?přitom to jsou samé průměrné hry,jenom je rezenzují vždy fanboyové.Recenze by měl dělat někdo nezaujatý a až vyjde the division,batman,ac.... tak po tomhle pes neštěkne *3*
  • Telefony jsou chytřejší, lidi hloupější *1* *1* *1*
  • Popravde jizdni model je to jediny, co mi vadi. Hned to stoji, hned to jede, reid to ma taky vetsi. Hlavne u sportaku je clovek schopnej ve stodvaceti vybrat pravej uhel. Budu doufat, ze vydaj mod, kterej to snad vrati. Jeste u pc verze za pul roku pridat auta, lidi, stromy, a je to dokonala hra. Takhle 99%
  • Máš úplnú pravdu. Mafia 1 má doteraz neprekonany jazdný a deštrukčný model ( okrem Richard Burns Rally) aj na volante sa mi mafia 1 ovladala lepšie ako SHIFT 2 a TDU k tomu sú to závodné hry robené primárne k tomu (vinimka SHIFT 1)
  • Keyz
    Jo to je dobře. V mafii to bylo ale již před lety :) Tedy tady si neřekneš "super" ale "konečně" *3*
  • Je to bomba ale saints row je lepsi.
  • Jízdní model Mafia 1 dosud nebyl překonán, lepší optimalizace zatím nikdo nedocílil.
  • Hanzales
    Já fakt nechcu rýpat, ani ti nic vnucovat, jen navrhnout odhodit jistou část předsudků. Já hraju všechno závodní zásadně na volantu, krom třeba hot pursuit, kde je to stavěné pro gamepad a neustálé arkádové, ale zábavné driftíky. To samé většina her, včetně poloviny third person gamesek jedině klávesnice (g13) a myš, ale zase jsou hry, kdy bych ten gamepad naopak nedal z ruky. Posledně třeba dark souls, tam to prostě bylo dělané na lock a jednou páčkou se obcházel nepchítel. Na klávesnici a myši to začlo být hratelné až když se to poupravilo trošku víc, ale stejně pro člověka, co se s tím gamepadem již díky právě odhození těch předsudků skamarádil je to mnohdy jasná volba. Sleeping dogs jsem taky hrál do třetiny s myší, pak jsem zkusil ten gamepad a na to mlácení a ježdění to pro mně bylo prostě mnohem pohodlnější a zbytek jsem dohrál s padem. Jasně že je to o tom komu co vyhovuje, někomu gamepad nezpřítelíš, ale někdy si myslím, že se člověk zbytečně u některých her ochudí, když tomu nedá pořádnou šanci a má to v rukách občas někde u kámoše.
  • Hanzales
    Poradím, půjč si konzoli tak na měsíc, k těm dobrým exclusivkám si pujč i něco jako killzone, nebo Gearse (podle konzole) a po měsíci s tím padem budeš kámoš a podle šikovnosti se budeš i divit, proč na tom youtube všichni střílí chvíli vlevo, chvíli v pravo nahoru a až nakonec do těla, či hlavy. Nene, právě že se s tím dá i docela krosit, ale musíš si nastavit citlivost podle sebe a pilně hrát ;o). Někdo to má rád citlivý, někdo tužší ;o)
  • Hanzales
    pauza na cígáro, musím vydechnout, bo zatím boží :)
    Ohledně jízdního modelu z videí a i z některých konspiračních příspěvků jsem se nechal taky nahlodat strachem, ale je to fakt lepší, člověk musí jet a zkusit aspoň několik aut. Já teď jel před chvílí tu honičku na začátku a jak jsem koukal na letsplayera před tím, asi málo hulej :D Já to ani neškrábl, jen jsem sejmul motorkáře a autobusu se vyhnul tak tak. No dobře, trošku jsem se o něj opřel :D Ale dojel jsem bez havárky. Chce to rozhodně využívat brzdu a čím citlivěji, tím lépe se pak celá dopravní situace v zatáčce lépe zvládá ;o) Už se těším na tu 4kolku a ještě podobné vehikl a na outdoorek pojezdit :) Jsem se vlastně u toho teď chytl, jak se bavím jízdou a že to je vlastně jeden z mnoha hlavních faktorů, proč ta hra baví/nebaví. Jezdí se často a s tím gamepadem se to hraje úplně luxusně. Osobně jsem vypl autoaim a malinko snížil citlivost. Každopádně za mně auta zatím luxus :)
  • Rhulad
    Gamepad je zlo, my víme. To by tvá nerdská část nepřekousla.
  • Miserius
    Tady taky pri velkych havarkach ztracis zivot... Auto se kazdy chova jinak (mozna 2 sportaky bys od sebe nerozeznal, mozna i 2 starsi auta)
  • Rhulad
    A ironie ti nic neříká že?
  • Keyz
    Tam šlo chcípnou ve vozidle a převrácení auta bylo dost fatální. Na to dobu super. Tohle neměly ani GTA po Mafii 1! :)

    Taky chování různých aut bylo naprosto jiné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit