Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrať pol hodinu jednu misiu, potom dostať 2 rany a musieť začať odznova... GTA IV = frustrácia, súhlasím 100%
  • Vlasta3000
    Tahle debata neni myšlená vážně, že ne? *1* *1*
  • ani neteušíš jak se svou slaboduchou teorií mílíš
  • Vlasta3000
    Ono by to taky byla totiž obrovská zábava neustále stát v zácpě. Těšim se až vyjde na PC mod, kterej bude simulovat reálnou dopravu v LA, aby auta byly totálně nepoužitelný. Supr nápad *7* Fakt tohleto...jeden si stěžuje, že lodě v AC reagujou moc rychle, další že v GTA nejsou zácpy.. achjo
  • S tou frustraci/zabavou jsi to trefil naprosto presne! Kvuli tomu jsem IV nakonec ani nedohral (ac me pribeh fakt bavil) a u V se bavim vic nez kralovsky.
  • ty mi snad ctes myslenky, infinite je opravdu jen pozlatko, hra se nedostavila, bohuzel (a to jsem k tomu dopredu nemel jedinej predsudek, nehral jsem zadnej bioshock predtim a z videii se mi to libilo - ty prvky z videii mi pak vydrzeli tak na tu hodku zabavy, nakonec jsem to i dohral, ale celou dobu jsem doufal, ze to uz skonci, ted uz chapu, proc konzolisti milujou kratky nehry, je to utrpeni u toho sedet dyl nez je nezbytne nutny) *6*
  • promitac
    myslis recenzie v style zaslane z marketingoveho oddelenia R* alebo desiatky hodin odohranych na upiratenych verziach?

    Naozaj tak komplexna a velka hra sa da odohrat a preskumat za taku kratku dobu ?

    Proste tato recenzia je lesteny prd.
  • S temi horolezeckymi auty jsem se nasmal, z prava fizl, z leva... taky. predemnou kopec. hrrrrrrrr :) utes aaaaaaa :)
  • ja mam rad vsechny 3, Goodie Franklin, Goodie BadAss M, a pure Evil T. I kdyz ten ma ocividne taky dusi... Podle jeho vypraveni...
  • Nejde to na autoradiu, ale svoje mp3 si pustit muzes v prehravaci konzole...
  • zdeeneek
    Letadlem pry trva preletet z jednoho konce mapy na druhy cca 9 minut - takze docela velky. A je to videt i na screenshotech mapy kdy mesto samo o sobe je velky a k nemu navic je pripojenej obrovskej venkov.
  • Rad bych dodal k ovladani aut. Nektere zmeny sly smerem dolu, (libila se mi houpava fyzika ve ctverce) nektere nahoru (projizdeni zatacek, nebo pronasledovani nekoho neni takova nuda). Bal jsem se toho, nebot z ruznych videii to na me pusobilo takovym cartoon-arkadovym dojmem, nastesti to tak neni. Do zatacek dverma napred jednoduse, stejne tak jednoduse se to da pretocit. Je to porad 100x lepsi nez cartoon SaintRaw nebo CrackDown.(nerikam ze to byly spatne hry-to ne) Damage vozidel jsem se taky obaval...take zbytecne... neni to prehnane, a zaroven ho neni ani malo. pro me tak akorad. Libi se mi, ze i pri relativne malem padu na vsechny 4 mi muze upadnou kolo jako nic...treba... takze tak nejak... PS: tahle hra si opravdu 10 zaslouzi, stejne tak jako si zaslouzila me penize. Gta 4=vetsinou frustrace Gta5=cista zabava. a jak bylo psane na YouTube. Je to jak smichani vsech gta+max payne+mightnight club... see ya
  • SR je jednohubka clovece .)
  • zdeeneek
    Jizdni model je arkadovitejsi nez v gta4, ale neni to takova hruza jako treba v Saint Row 2 (tam uz to bylo na muj vkus arkadovy az moc). Bavilo me jezdit v autech v gta4 a bavi me to i v gta5. Vcera vecer jsem zazil perfektni honicku s policajtama a myslim, ze je to prave kvuli novymu jizdnimu modelu - takhle zabavnou honicku jsem v gta4 nezazil. Ujizdel jsem cajtum asi 10 minut, chvili po preplnene dalnici, kde jsem je nemohl setrast, takze sem sjel do mesta a trochu je setrasl v uzkejch ulickach ( v zatackach ztraceli) a definitivne jsem se jich zbavil na nejake prasne ceste, ktera me dovedla na vrchol pohori s nadhernym vyhledem na mesto.
    K poskozovani aut bych dodal jen to, ze celou honicku jsem absolvoval s jednim autem (na zacatku uplne novym) a koncil jsem s hodne ponicenym - vymlaceny okna, predni kapota v cudu, zadni naraznik napul upadlej, promackany dvere - rekl bych, ze mira poskozeni je stejna jako v gta4, akorat ma auto vetsi odolnost a trva dyl nez z nej clovek udela hromadu zohybanych plechu.
  • Zdarec, pribeh je v teto serii daleko lepe vypraveny,propleteny... dialogy-emoce-situace... dlouho uz ve me neprobudily hry emoce, prave tak jako to udelala ani ne tak prelomova, spis jako gta 5 (SA v2.0)hra... Ano, pribeh je tam pro tebe zbytecny pokud nejsi anglickeho jazyka znaly na komunikativni urovni... (to neni vychloubani, pouze konstatovani faktu)... see ya
  • KDyž si tady tak čtu tu diskuzi tak tomu musim dát za pravdu :D:D:D:D
  • cca 3 a pul x vetsi, vygoogli si screeny...
  • Muzete mi nekdo napsat, jak moc je velike to mesto + venkov v recenzi ani zminka ? Jelikoz IV mi osobne prisla hrozne mala, tak doufam, ze V bude daleko vetsi co se rozlohy tyce i kdyz co jsem zatim videl asi moc neni
  • To ja si zase myslim, ze dokonala byt nemusi, ale ze by se to spis melo porovnat s ostatnima titulama toho zanru, vydanych v poslednich letech. O GTA5 se ani tak nebavim, nemam konzoli, ale ctyrka byla pak s patchema skvela a hlavni postavy mely fakt dobre napsany dialogy.
  • Přelomová jsem dal schválně do uvozovek protože ani SA ani GTA 5 přelomový nejsou. Hra, která by si zasloužila perfektní hodnocení, musí bát v každém aspektu takřka dokonalá. Takových her existuje jen pár. Gta 5 má dost blbé řízení vozidel (stejně jako čtyřka) a uplně retardovaný postavy, dialogy a příběh. Hype dneska prodává hru a je to smutný. Jak řikám je to daleko lepší než GTA4 ale 98% jen za tvou avizovanou "výbornou" bych teda 10 nedal. Pokud tě nezajímá příběh tak ok. Dokážu to pochopit. Prostě se vyblneš a pobavíš..ale to jsem mohl i Just Cause a Saints Row.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit