Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Jasný, 720p jako vetsina konzolových her...
  • V jakém rozlišení to běží, četl jsem něco o 720p?
  • Hanzales
    Já bral tyhlety emulátory vždycky jako holý nesmysl už od PS1. Samozřejmě něco jiného je emulátor ne na současné generace, ale na ty z dob golden mother fu*king gaming ages ...mega drive...snes....
  • Igore?
  • infinite? ty budes ta dnesni nenarocna generace, to me bavilo tak prvni hodinu *6*
  • Miserius
    Mise hlavniho pribehu jsou fakt suprovy, at uz nahanis kamion co ma na navesu tvoji lod po dalnici, nebo planujes prepadeni zlatnictvi, nebudes se nudit, porad neco novyho...
  • gta jsem nehral od dvojky a fight club zabil sance i u petky... ani delat brajgl tam nevypadalo zabavne *6*
  • oktavius66
    Já žádné GTA nikdy nedohrál... Je pravda, že GTA moc nemusím. Jaksi na to nebyl čas, ale... GTA V se mi zalíbilo a mám v plánu rozhodně pořídit. Mě na GTA nezajímají vedlejší aktivity.. jaksi na to nejsem. To že mohu jít hrát tenis nebo skákat padákem atd.. To mě moc nebere :D . Mě zajímá spíše hratelnost hlavních misí. A těším se na ně ;). Vypadá to suprově a kamarádi mi to dokonce hodně doporučují. Tak uvidíme jak se kluci z R* vyřádili... Ale nepochybuji o tom, že to bude dobrá hra. Nechci přehánět a dělat ukvapené závěry ale myslím si že do TOP 3 nej. her 2013 patří Bioshock Infinite, The Last of Us a GTA V. Jedna z těchto pecek bude bezkonkurenčně hrou roku. GTA V- Nejelpší díl série. Těším se až si zahraji tuhle pecku... *3*
  • problém dnestni mládeže je ten ze ctou recenze a neumi si o hre udelat vlastní obrazek je to humus celej rok se tesim na jednu hru prectu si recenzi zjistim ze ma malo a ma me to posadit na zadek?kde jsme ty vole jeden clovek hodnoti hru a můžete se z toho všichni pojebat ted nemluvim o gta ale mazafaka na vas nesnasim recenze je to silenost ridte se vlastním srdcem
  • podle fight clubu tak hodinu denne, bych si dovolil tipnout (celkem tak pet) *5*
  • smejki
    Není tu už tenhle chybný názor podezřele mockrát? Že vy jste se kluci domluvili!
  • zdeeneek
    GTA V je San Andreas v grafice GTA IV. Takze si myslim, ze te bavit bude. Stejne jako me - sice mam odehrany jen dve hodiny, ale zatim naprosta spokojenost.
  • Miserius
    Tak si to vyzkousej sam a nenech si vše nakukat
  • takže keby ju vydali aj na PC tak konzolisti by si hru upirátili a Rockstar by prodelal ?
  • zdeeneek
    By me zajimalo kolik mas odehrany ty, ze muzes zpochybnovat hodnoceni recenzenta.
  • problem techto her je že jsou moc velké, kdysi jsem četl že pravidlo pro dobrou hru je že se každych 15 sekund musí neco dít. tady jedete pul hodinu a nic. brzo to začne nudit. taky je s tim pro vyvojare moc prace, takove call of duty je treba 50 menší a prodá se toho stejne mnohem víc. tohle je už overkill
  • Miserius
    V patek, nekde to rikal (FC) nebo psal... Kazdej obchod to tu mel driv
  • ucho
    a kdy jim ji půjčil? počítám hru měli naskladněnou dřív...
  • zdeeneek
    Tipnul bych si, ze i na wowko nadava minimalne polovina lidi, kteri ho v zivote nehrali ... Tenhle hate nema cenu resit, wowko me bavi, GTA V me bavi taky (mam odehrany cca 2 hodiny).
  • Ono recenzenti mívají obvykle hru mnohem dřív k dispozici, ale až do jejího prodeje nesmi nic prozradit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit