Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po 10/10 GTA IV od skoro každého by som bol skôr skeptický k tomu......GTA IV bola nehratEľná srajda, tak za 6/10, pre 13 ročné deti to je 10/10

    žiaľ herné weby i AAA hry zabudli, že herná generácia starne s nimi a dnes už nestačí, že tam pes trtká psa a dá sa jazdit bicyklom...to práve vzruší akurát tak pubertiakov.

    ja by som chcel normálne recenzie i pre dospelú generáciu hráčov, ktorí už hľadajú iné priority v hrách....
  • Dohral jsem vsechny tri, jak zakladni GTA4 tak oba datadisky, a muzu rict, ze ackoliv kvalitativne byli ony datace obdobny(tony mozna i lepsi nez puvodni hra) tak bohuzel co se delky tyce, tak tomu uz dost chybelo, navic uz jednou prozkoumany mesto bez pridavku tomu dost sebralo
  • jindra.veliky
    i tak jsou dost prazdny

    nevim jestli to bylo v recenzi na games, ale pamatuji takovej uryvek (ne presne citovany)

    "nekdy je takova zacpa, ze je v kolone treba i deset aut"

    *15*
  • ano, zlaty vek recenzi, hlavne uz daaavno neplati ze 5/10 je prumerna hra, dneska je prumerna hra 8.5/10 no to pak na nadprumernou hru zbyva 9/10 a o trosicku lepsi uz jen 10/10....
  • Jsem PC hrac, a tvrdim ze GTA 5 je dobra hra, kazdopadne po 10hodinach hrani zatim nemuzu udelit znamku 10/10
  • Nic moc návrat teda. Málo kousavý bonmot na tisíckát ohrané téma a navíc vytváříš extrémně generalizovaný závěr, že PC hráčí tvrdí, že to je špatná hra kvůli technickým nedostatkům. Svá zlatá léta máš zjevně za sebou.
  • Všimni si, že někteří nekomentují hru, ale recenzi.

    Ale já vím, je velmi lehké a tudíž lákavé potrhnout všechnu nepozitivitu v recenzích jako prosté "nadávání protože to je populární", že jo?
  • GlaDOS
    Možná by bylo fajn takové hry i hrát a něčíst jen o nich pochvalné recenze.
  • Miserius
    Ja uz se tesim az to vyjde na pc... Konecne i pc hraci prestanou brecet po forech a uznaj ze je to dobra hra a jeste budou moct vyzdvyhovat supr grafiku a ostrejsi hrany! No neberte to
  • No, samozřejmě ozkoušení je nejlepší a nejdefinitivnější. A také samozřejmě různý lid různý vkus ^^
  • Žijeme ve zlatém věku recenzí.
  • Podle games žijeme ve zlatém věku počítačových her, to je furt 9/10 10/10. Ale nějak se mi tomu nechce věřit.
  • sice mne podobne hry neberou (gta jsem nehrál ani jednou) protože je to takové the sims pro chlapečky, ale klobouk dolu pred tím vykonem co z konzol dokazali vymačknout. protože hra vypada užasne co se tyče grafiky i rozsahu
  • Miserius
    U vas v noci jsou silnice preplneny? Kolikrat pres den jsou takovy kolony ze ridic vystoupi a nadava na zacpany Los Santos
    Pouzij youtube experte
  • tvl, erudovana recenze, autor netrefi za hodinu snazeni ani na letiste *6*
  • ted koukam na fight club a to je naprosto priserny jak jsou silnice prazdny! to to nikomu nevadi? na PC v GTA4 s normalni hustotou provozu jezdi 10x vic aut tady max 4-5 najednou *11* ty konzole uz fakt maji dost *13*
  • JJ na Dolphin emu, se mi to nějak pomíchalo. Pročpak to není ono? Zapojíš gamepad, a i grafika je lepší. Mám TV ( 107 cm ) propojený s PC ( bezdrátová klávesnice/myš i gamepad ). Mě hraní přes emu přijde super, škoda že není emu na PS3/Xbox 360. Mě to přijde jako blbost, že jsou některý hry jenom na konzole a když si tu konzoli nekoupíš, tak si tu hru nezahraješ...
  • Miserius
    v GTA 4 to bylo podobny jako v PC (nahrajes na disk pisnicky, udelas si z nich playlist a pak ti ta jedna stanice ten playlist hraje) tady to podle me nejde
  • Ja bych treba na konzoli nektery hry rad zaparil (Rayman, nakou bojovku, dark souls...). kdybych ji mel :D
    Ale ty nejvetsi tituly (tlou, gears of war, halo, god of war) mi prijdou hrozne nezajimavy a pro me nudny.
  • Otazka pro konzolisty jakym zpusobem si v GTA5 muzete pustit na autoradiu svoje mp3? a jde to vubec?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit