Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem rozčílenej , tak mi tam lítaj anglický slovíčka . Od včera tady na serveru bojuju za přesvědčení , že GTA5 nezaslouží 10/10 , dnes už tu naštěstí jsou stejně smýšlející .
  • Rofl, lokalni coop pro diablo? :D Proboha proc? :D
    Nijak diablo nechci obhajovat, ale coop staci po siti, at mas notebooky nebo kompy vedle sebe. Nepotrebujes videt vse na jedne obrazovce a byt omezen tim, kam jdou vsici ostatni a ty se nemuzes na chvili trhnout..
  • Hoši, tak to mi pochčijte prsa! Pařím GTAV zrovna za Franklina vycházím z baráku a v obejváku si jeho negerská tetka dělá pletovou masku a pronese na půl huby: Tys mě tak vystrestoval, že jsem zapomněla na svojí menopauzu! Ty pyčo, tak si sednu k ní na gauč, a nabídne se mi "SMOKE". Dáme teda džointa... za chvíli se rozmlží obraz a negerským totálně zhuleným přízvukem pronese Franklin. čéče, ta tráva nic nedělá... vůbec nic. Necejtím nic.... necejtím chodidla... necejtím nohy.... mý nohy jsou mrtvý. Moje duše je mrtvá. Můj ty Tondo plešatá, ty klucí z Rockstaru si fakt vyhráli.
  • A nebo prostě udělá dobrou hru bez toho, aniž by
    a. buzeroval hráče.
    b. utopil miliony v marketingu.

    Zaklínač 2 je důkaz, že to jde.
  • Máš plnou pravdu. Proto si zasloužíš mínuska. Tak to funguje.

    Jo a dobrý by bylo upřesnit, že relativníma číslama je prokázáno, že míň. Tedy poměr kupující vs. piráti je mnohem vyrovnanější pro konzole.
  • 10 z 10 ta hra dostala už před jejím oznámením.
  • Na PC snad nejsou onlinovky, u kterých si bez originálky nevrzneš? Nezapomeň, že 50% her na PC jsou úplné hovadiny, tak se člověk tomu pirátění ani nemůže divit... Pokud někdo chce mít zisk, tak buď dělá onlinovku nebo dá do hry nějakou drastickou ochranu jako Fade
  • Konzolisti přece nebudou ojebávat autory pirátěním a raději si to budou krást mezi sebou *1*
  • Proboha otevri oci!!! To nevidis ty tuny prispevku, co recenzenta obvinuji z toho, ze bral uplatky? Pan Polacek zde jasne napsal, ze games.cz/LEVEL se distributor neobtezoval kvuli jejich nedulezitosti poskytnout hru na recenzi, takze museli pokoutne premlouvat jakehosi obchodnika. Vazne by nekdo dostal uplatek, ale hru na recenzi uz ne?!?
    Prispevky, ktere napadaji kredibilitu nekoho, kdo pise pro MAXIM a ma za sebou napriklad 10/10 recenzi na Uncharted 3?
    Obvinovani z nedohrani hry, kdyz recenzent se ji mohl venovat uz od patku a recenze byla podle pana Polacka hotova az v utery. To je prece dost casu!
    PCfanz jsou tady jak vztekly psi utrzeni ze retezu!!!
  • Keyz
    Něco proti Vladivostok FM? *5*
  • Kde jsi vzal že řízení a poškození jsou primitivnější? Ad. poškození - základní model deformací víceméně stejný jako v GTA4 + více možností defektů (úplné ulomení kola ap.) a celkově více detailů. Ad řízení - z gameplay neposoudím, ale z prozatím napsaných recenzí vyznívá, že je model o dost lepší než ve čtvrtém díle. A ta zlepšení nejsou dar za HDR, jak se domníváš, ale spolu s HDR imho vděčí za lepší zvládnutí architektury konzolí.
  • Btw: Konzole zpusobila nasili (berte s humorem)
    http://steamunpowered.eu/london-man-stabbed-and-robbed-of-his-copy-of-gta-5/
    *15*
  • bobsh
    Kolik ti EA/Sony/Activison zaplatili za to, abys v diskuzích zpochybňoval hodnocení hry od Rockstaru? Že ti tohle obvinění přijde absurdní? No, podívej se na to svoje...

    (a koukni se na hodnocení na drtivý většině zahraničních webů, asi by sis měl připravit to tvoje prskání o podplácení i v angličtině)
  • Ronox
    Nikdo netvrdí, že se na konzolích nepirátí, ale číslama je prokázaný, že prostě míň. Hodně lidí hraje online a tak se bojí flashovat konzole a vem si, že konzole drtí v UK, USA, JAP (krom MMO). Evropa je víc PC založená a ne všechny děti mají rodiče, který jim budou pořizovat co měsíc tu hru za litr. Já jako študák taky pirátil a měl flashlej xbox a taky jsem s nim nechodil online kvůli strachu z banu (ano vím, že stačí počkat do vydání, vyhnout se vlně a zbytečně si neflagnout konzoli), ale co. Tohle období jsem přešel a nyní vydělávám a dokonce část příjmu mi i hry tvoří, tak podporuju co to jde. Zpětně jim to vracím nákupem speciálek, donatem a zkupování těch starých titulů, které jsem pirátil. Prostě prodejní čísla mluví za sebe a ikdyž máš hru na torrentech o dva týdny dřív, tak to není taková bolest pro ně.
  • No vzhledem k tomu, že ty to ještě měsíc určitě taky nehraješ, tak můžeš mi vysvětlit, proč by tvůj názor měl být hodnotnější a správnější než ta recenze? *1*
  • Nechceš raději psát česky?
  • bobsh
    Hodnocení odráží to, jak se tvůrcům povedlo naplnit potenciál pramenící z žánrovýho a "ekonomickýho" (velkorozpočtová, indie atd.) zařazení hry. Hotline Miami dostalo 10 za to, že je to dokonale provedená nezávislá retro mlátička, GTAčko dostalo 10 za to, že je to dokonale provedená megalomanská otevřená akce. Nechápu, proč je pořád pro někoho těžký tohle vzít v úvahu a chce porovnávat hry na základě čísel bez kontextu. Když máš dvě hry s 10/10, znamená to jenom že jsou obě stejně povedený, ne že jsou si rovný po všech stránkách.
  • Miserius
    Vy uz snad bláznite *1* Uplatky a kontakt lidí je to stejný jo? Večer jdu na návštěvu k mámě, je to úplatek?
  • 10ka je na světě a Rockstar shrábnul bilion USD od hráčů worldwide . Nastavovaný moneymake , důkaz o lidské nekritičnosti a stádním uvažování .
    Pánové , tohle je ta pravá GTA mise , nemyslíte ?
  • Tos teď píchl do vosího hnízda :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit