Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaleží jakej mas monitor, jestli 4k nebo 12k tak asi moc ne. jestli neco staršího tak v poho
  • Nojo, tim by se cas straveny s hrou podstatne zvysil. No, ale ted jsem se pidil po skutecne rychlosti prenosu 3,5" FFD mechaniky a mozna by ten cas na disketu byl o dost nizsi, ale i tak by to byl nekolikadenni maraton :oD
  • Nepovídejte 10/10, já čekal 11/10.
  • nekupim to hned pocam radsej pol roka na nejaku zlavu ale celkom by ma zaujimalo ako to pojde na mojom PC

    i7-5820K 3,30GHz
    16GB RAM
    NVIDIA GeForce GTX 980
  • Dobra limitovana edice *1*
  • Jsou to porad gumaci z vosku v 4k ve voskovim svete.
  • Konecne. *14*
  • GTA V by mohlo vyjit na 22 222 disketach 1,44 MB, ktere by zabraly celou jednu paletu do vysky 1m. Cisty cas kopirovani do kompu, kdyby se jedna disketa kopirovala 3 minuty a vy neodpocivali, by instalace trvala cca 46 dni. :o) No, trochu jsme s klukama v praci blbli. *1*
  • Prave kdo usnadnuje port je pc,jak rika hubisoft,kupte si silnejsi grafickou kartu,a smitec,nebo procak,ram.Jen cituji jednu z vyvojarskych firem.Konzole to bud utahne nebo ne.
  • Mart9
    Hraje to nějaký borec s grafickou kartou AMD Radeon HD 5700?
  • No porad nechapu uspech tehle hry. Pred 10 roky to bylo fajn, ale dneska uz si z toho na zadek fakt nesednu.
    Ale technicka stranka me zajima, neverim ze dokazali udelat nejhezci hru soucasnosti.
    Muze nekdo napsat kdo to hraje na max, jestli ta hra skutecne vypada tak uzasne.
  • nightborne
    Vzhledem k tomu, že se to hraje úplně stejně, ano, máš si nalistovat původní recenzi. Že se článek o verzi na jinou platformu bude zabejvat hlavně technickejma aspektama, obzvlášť, když herně už tu GTA V bylo recenzovaný dvakrát, není něco, nad čím by se měl člověk podivit.
  • ringmancz
    kolik procent času zabírají v Onlineu loadingy? je to lepší než na oldgenu?
  • Tak tak, oproti totálně do*ebaný a nezajímavý čtyřce, která dle mého ani za nákup ve slevě nestála, se vývojářům podařilo udělat opravdové mistrovské dílo, které si své prodeje za plnou cenu oprávněně zaslouží...
  • zaty
    Neco ti prozradim. To PC se da pripojit i na televizi a hrat na nem hry. Ja mam treba monitor za nejakych 5000 (Dell 2412 pripojeny pres DP) a televizi pripojenou pres HDMi a kdyz si chci zahrat na TV, jen ji zapnu, prepnu primarni displej, vemu do ruky dualshock 4 a hraju.
  • Jo jo sorry,jen jsem cetl o konzolich v pc recenzi gta5,tak jsem tak trochu zareagoval.Zdar a nezlob se. *3*
  • čekal jsem recenzi a ne tohle, ani zmínka o gta online atd. to si mam nalistovat puvodní recenzi abych se dovedel jak se to hraje? *7*
  • Včera (dneska) ve 3 ráno dohráno napodruhé a tedy klobouk dolů, aby mě hra takto brutálně chytla i na druhý průchod, to se jen tak nestává, opravdu mistrovské dílo!
  • Pořád vychází na pc mnohem více her a podle mě i kvalitnější hry.Úspěch gta v přeju,ale není nutný,protože pc je stále ve všem lepší kromě ceny.;-)
  • Takze gta5 *3* a konzolisti to maj jinak,ja jsem misto pc koupil sony bravia50kdl w805b,tak si to uzivam na tehle masince spolu s ps4 a rad cumim na fodbal a hokej a 3d filmy a to mi zas pc nenabidne,hold mala uhlopricka na to, abych si uzil co mam rad.Vy mate radi neco jinyho,tak vam to pc nabydne.Lhat nebudu,muj rozpocet je omezen,na pc za 25tis a kvalitni tv za 23tis a monitor za 12tis hold nem.TrebA casem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit