Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je celkem samozrejme ze naprosto bez problemu v 60fps, to ti musi bejt jasne, tudiz jedinej duvod proc bys to sem mel psat je aby si zamachroval.
  • Za ty scény s paní Madrazovou.. Gasolina? No! *1*
  • je to masák
  • Ja bych klidne doporucil zapnout ignorovani vyuziti graficke pameti. Mam GTX 560 1GB, aby se hra vesla do jednoho giga nastavila defaultne vsechno na low a rozliseni 800x600. Zapnu ignorovani pameti, dx11, vsechno na high, postFX na ultra, rozliseni 1080p, ukazatel vyuziti pameti rudy jak morak hlasi 1850/1000mb a hra vyjmecne pada pod 40fps.
  • Já spíš letos počítám max. 25% dolů, příští rok těch 50%, možná i víc. Po tom dlouhým čekání jsem čekal, že v herních článcích budou všude psát, jak prodeje GTA V na PC trhají rekodrdy a ono nějak ticho po pěšině. Z mýho okolí to má pár lidí stejně jako já, takže předpokládám, že těch co čkají na lepší nabídku je asi tolik co těch, co to už mají skoro dohraný :)
  • Z onlinu mám zatím dost velké rozpaky - samé loadingy, čekání a akce na 2-3 minuty. V jednom kole DM 1-2 killy, víc nestihnu.

    Hraju s GTX 670 OC a zatím se drží na high/very high i s vyhlazováním. Paměť samozřejmě podle hry nestačí, ale zatím nevadí. Nechce se mi kvůli tomu upgradovat kartu.
  • Krescz
    ten pocit... *15*
  • Neni nutne byt online, jde to pustit normalne v offline modu. *3*
  • njn takovy radoby članek kde se dozviš že když mas komp za 30 tisíc tak ti to asi pojede a že 4k je lepší než 960i na konzolích a podobný žvásty *3*
  • xH4wK
    hele nevim a jak to pude mne ? https://steamcommunity.com/id/xH4wK/

    ...sacrasm.
  • takže recenze portu a ne hry jako takový?
  • No jestli ses chtel pochlubit jakej mas pocitac, tak to nikoho nezajima. Jakoze vubec.
  • Mas grafiku drazsi nez moje auto a budes cekat na slevu. Only czech things~
  • Paulcz
    Chválím, za to, že port není tak tragický jako byla čtyřka. Nechválím za nutnost být online. Každopádně zahraju až vyjde mod na fyziku aut a normální kolize a něco co odstraní stavění aut na kola..
  • vonTossis
    Jestli to jsou takoví frajeři, tak to bude optimalizováno i pro crossfire. To jsem zvědav. :)
  • Bez Trevora tak 4/10 :D
    S Trevorem 99/10
  • Mám to přesně tak.

    Rozehraných her mám tolik, že kdyby 5 let nic nevyšlo, nevadí. Na Vánoce bude GTA 5 minimálně v -50% slevě. Možná větší.
  • Ja to chapu,ale pro me ta tv je docela balik a na pc hold nejsou penize,vim ze pc jde taky k tv.A korad co mam rad to me ted ps4 spolu ze smartkou nabidne nejvic.Je leto,na zimu tam bude i to pc.
  • Skvele *1* Neboj
  • Zjistil jsem, jak naivním jsem byl. Předprodej na STEAMu za 60 éček jsem neřešil, protože ke hře ingame bonusy nepotřebuju. O to víc v šoku jsem byl v den spuštění hry, kdy cena zůstala stejná, jen zmizely bonusy. Ano, byl jsem naivní. Nečekal jsem, že se Rockstar Games vydají stejnou cestou jako Remedy a Alan Wake, ale v podstatě u rok staré hry s neustálýma odkladama bych čekal nějaké vstřícnější gesto, třeba v podobě rozumnější ceny. Ano, zklamal jsem sám sebe a těšení se na hru samotnou ze mě úplně vyprchalo (a to jsem podepisoval jako jeden z mnoha elektronickou petici za vydání GTA V na PC v době, kdy všude roztubovali, že PC port u pětky prostě nebude). Nemám do kapsy úplně daleko, ale po tak dlouhým čekání si počkám na nějakou rozumnější cenu v některé ze STEAM akcí.Když už jsem to vydržel tak dlouho... a vlastně je mi jedno, jestli akce bude o letních prázdninách nebo až na Vánoce. Anebo kdykoliv jindy. Je mi to vlastně párek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit