Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už tolik "hate", tak měj alespoň tolik odvahy, abys tu uvedl svou konfiguraci. *3*
  • Ahoj, prosím Vás nevíte jak nastavit defaultní kameru? Vždy když zapnu hru, tak mam first person, ale radeji mam third person... už me to nebavi stale to prepinat. Díky :)
  • hm, koukám že jsem asi jeden z mála co měl těžký problémy. Nejdřív mi steam stahoval rychlostí 320 kb/ps, což jsem nechápal protože internet mám rychlý, pak jsem se na netu dočet, že musím lokaci stahování změnit na "west africa" řikal sem si že to je teda hodně experimentální metoda, ale FAKT FUNGOVALA! Měl jsem za chvíli staženo. Jenže ouha. Speciální Drivery od Nvidie Geforce se jaksi nechtěly vůbec stáhnout, musel jsem je teda hledat po všech čertech a nakonec ani nevím jak jsem je stáhl, ale stáhl. Čekal jsem zhruba 20 minut než naskočil slibovaný "GTA driver" a konečně začala instalace, říkal jsem si "no to je hezké, aspoň to budu mít hyperoptimalizovaný a pojede to jak má". Jenže po instalaci driveru další zádrhel. Kliknu na "hrát GTA 5" a nic se neděje. Klikám a klikám a neděje se nic. Pak se na netu dočtu, že to způsobuje Rockstar social club a abych se do něj vůbec DOSTAL, musím v ovladačích ZAKÁZAT grafickou kartu Nvidia a následně jí POVOLIT abych rozjel hru. (WTF??) Do toho na mě vyskakuje steamová hláška, že u některých accountů nebylo možné hru nastartovat z důvodů, že účty některých hráčů obsahovaly háčky a čárky a hra se s tím nebyla schopná vypořádat. (Další WTF.) Konečně po zhruba pěti hodinách těchto útrap spouštím tedy hru. Nahrávací čas hry je pomalý. EXTRÉMNĚ POMALÝ. koušu se nudou. dostávám se konečně do hry a hra se neuvěřitelně seká a komp se mi vaří. Snižuju detaily na medium, ale náhle všechno vypadá neuvěřitelně HNUSNĚ, zhruba jak hra z roku 2005. Mimoto ovládání mi přijde naprosto neladící, při přestřelce mačkám tlačítko pro krytí, postava se kreje s odezvou zhruba 3 sekundy. Znechuceně tedy vypínám hru a od té doby se jí bojím zapnout. A to mám čtyřjádrový notebook, na kterém jsem doposud rozjel zatím všechny hry bez problému na Medium nastavení. Jen samozřejmě GTA 5 dělá problémy. Tak nevím jestli čekat na nějaké zázračné patche anebo mám prostě smůlu. Má averze k Rockstárům ovšem opět o něco vzrostla. Zlatý Ori and The Blind Forest.
  • RazorProduction
    minimální detaily vyzeraju ako xbox 360 nebo ps3 verze,takze to az taka prohra pro lidi ze slapsim compem neni *3*
  • V online to neni zadarmo, kdyz si auto znicis sam vyplaznes za supersport klidne i 10k. Pokud ti ho znici jiny hrac, caluje to on. Nicmene zadarmo to urcite neni
  • mam nahrano neco malo pres 100 hodin, pribeh mam cca v 1/4 a porad se neskutecne bavime v online, teprv dokoncujeme posledni heist :) Za me opravdu spokojenost
  • pc verze by byla skvela, kdyby mi po 3 hodinach hrani nevyhorel komp:D
  • Sr_Lobo
    Chtel bych podekovat Honzovi "Trevorovi" Volejnikovi, za tuhle recenzi co me presvedcila strelit PS4 verzi a koupit si za to PC verzi *15*
  • Tak jednoduché to není.
  • Jo musím souhlasit, akorát jsem to musel nainstalovat z netu hned první dvd hlásilo nějakou chybu, ale aspoň mám co do poličky a dost rychle to opatchovali. Tahle hra byl jeden z důvodů proč jsem pořizoval novou mašinu, ale chtěl bych to někdy vidět na max ve 4k, ale co fullhd na max na hraní víc než stačí, že si ale dali načas co? Za mě se to vyplatilo a myslím že prodeje mluví za to že nás je víc.
  • Keyz
    Zrovna jsme to zapnul a hra bere 2GB po startu ve městě...
    Kolik u tebe bere OS + další věci navíc netuším ale na 4GB by mělo být hratelné v pohodě když to nastavíš odpovídajícím způsobem. Lidem často běží řada věci které berou paměť.
  • Czech asi tezko...
  • Jo a největší sranda by byla, že statisticky by cca na každé 10 disketě byla chyba :D, a pak by ses modlil jestli vývojáři na disketě nechali trochu místa na opravu :D. To by mimochodem ten čas zase pěkně natáhlo.
  • Já to mam na Very Hight i když mám 2GB paměti :-) Sice to mám v červenejch číslech ale jede to dobře na 60 FPS jak má
  • Keyz
    Na max to vypadá velice slušně. Hlavně četnost vegenace apod.
    http://www.gamersnexus.net/game-bench/1909-gta-v-graphics-optimization-guide

    Navíc na normal to rozjedou i staré stroje.
    Tedy PC verze obsahuje verzi pro staré konzole, pro nové konzole a pro PC *15* . Podle nastavení to vzhledem odpovídá....

    Příběh klasicky tupý a přehrávaný, ale to asi již jinak nebude. Po zážitku s Mafii to prostě vypadá komicky. Hlavně ty dialogy někdy nejsou tak vtipné když jsem to již viděl skoro v každém GTA...Ty online hovadiny bych tam klidně osobně nemusel...Ale je to možnost a někoho to očividně maximálně baví. To samé akcie a další věci kde lze ztratit čas a není to ani (pro mě) zábava.
    To samé zcela změněná fyzika, která je absolutní arkáda a nějaké super schopnosti na lepší zatáčení nejsou potřeba při této arkádové fyzice pro opice...Auto se pořádně neničí atd... GTA IV v daném ohledu nepřekonáno.

    Ale jestli předchozí verze měla velká hodnocení, tak tohle si logicky zaslouží více. (nechápu ovace u verze pro staré konzole ohledně grafiky, to je prostě hnus jako rozmáznuté ho*no - ale díky za Alfa test *3* ) Je to stejné jen to má o dost lepší grafiku a možnosti nastavení (časem snad i mody). #PCMasterRace *3*
  • Kdo, tvoja mama?
  • Minus..zastarala s 2 rocnym meskanim
  • Pane, ikonické dobové zasazení? Říká vám něco "současnost"? Nepřipadá vám se všemi těmi popkulturními odkazy dostatečně ikonická?
    Nejen pro mě, představovaly díly VC a SA nejlepší díly celé série. Příklon k návratu k tradici, je tímto více než pochopitelný.
    Proč by se Michael do premisy GTA nehodil? Bývalý kriminálník/ nefunkční rodina (interakce s ní přináší řadu hořkosladkých situací)/ Zaplete se s větším bastardem než jen on sám kterému dluží prachy? Vždyť to je GTA postava par excellence.
  • Určitě je, celkový loading sou kratší tak o třetinu ( v mém případě). Najít funkční lobby s hráči není takový peklo, hrajou se teď všechny mody, ale nic není růžový. Občas je problém se napojit společně do lobby, ale proti třeba ps3 je to bájo
  • Tak hlavně, že si "anonymně" podepsal petici a teď si to nekoupíš :D tihle borci jsou nejlepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit