Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to řikal Dan Vávra, dejte nám na hru 250 mega dolarů a ono to půjde taky *4*
  • Kritizovat nebo naopak chválit na té hře můžeme cokoli, ale jedno se musí Rockstaru nechat. Podařilo se jim vytvořit fungující herní svět a to je myslím pro tuhle série základ. Přál bych si, aby se jednou i v Saints Row podařilo něco takové při zachování té správné ztřeštěnosti.
  • 60GB ti přijde moc ?:-D
  • Ristoro
    Je to zadarmo. Zavoláš na pojišťovnu a je tam ve volbě napsáno FREE.
  • Ne, to je pravda, jde o singl. Online je samozřejmě jiné kafe, když se sejde parta kamarádů.
  • MalyZeli
    Naprosta bomba, vyplatilo se pockat.
  • Stejné problém jako s Max Payne 3, nainstaloval jsem si to hned prvni den, ale jel jsem jen z integrovane grafiky. Problem je, ze nevim jak je to u GTA V (uz mam desktop), ze primo na krabici bylo napsane, ze mobilni grafiky nejsou podporovane, takze si za to vlastne muzes sam:)
  • Naprosty souhlas s recenzi i hodnocenim. Ta hra se proste povedla a je to presne ten pripad, kdy je desitka na miste.
    Zaroven to povazuji za hozenou rukavici ostatnim vyvojarum. Otevreny svet ktery vypada jako zivy, funguji interakce s prostredim, dobra fyzika a div se svete, slape to hezky bez drhnuti neomezovano zadnym polovicnim framerate ani tzv. filmovymi pasy. Je videt, ze kdyz se nad praci premysli a kdyz se to umi, tak to jde a ne ze ne. *3*
  • i tak se to na PS3 sekalo, s minimálním dohledem, rozlišením, šíleným lod (všechno 50 metrů od vás a dál divně rozmázlý).. vizuálně je nxetgen jiná písnička
  • Čas zajít k očaři
  • Az v ty hre zazijes v noci bouřku, po ktere nasleduje vychod slunce, ktere se odrazi od mokreho povrchu a mrakodrapu.. No ja z toho celkem chcal :)
  • palver
    Taaaak. A teď ještě alespoň 40% slevu (přeci jen už je to skoro dva roky stará záležitost) a šup s ní do knihovničky *5*
  • Tak na 480p a min.Detaily a 30fps.Akorad v ty dobe byl problem ten hdd na prumerny sestave.
  • To asi nemluvíš o Heist online GTA *1*
  • To asi nemluvíš o Heist online že :) *1*
  • frantisek_nejezchleba
    Xboxy nemám doma. Jen jsem to před časem zkoušel u kamarádů. Já hraju na PS3. A popravdě řečeno, chuť na tu hru jsem získal až po zhlédnutí toho podmořského „dokumentu“.
  • frantisek_nejezchleba
    bohužel nemám možnost. Nic výkonnějšího, než PS3, doma nemám. *15* A na solení peněz do HW počítače už nemám po konverzi z Master Race na konzolistu chuť.
  • kup si krabicovku za 1250, časem ti na to vyjde i čeština. ty peníze za to stojej.

    klíč na netu bych nekupoval, tu šílenost bych celou stahovat nechtěl...
  • Hráls to na dvou Xbox 360 a teď se ji snažíš pořídit na PS3 ? ... a to jako proč ? To jako hraješ každou rukou na jednom X-boxu a na PS3 budeš hrát čím ?
  • Zkus si to pořídit na nějaký novější železo. Taky sem to dohrál na X360tce, nebylo to špatný, ale rozhodně to nebylo tak plynulý a ani takovej vizuální zážitek jako teď na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit