Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Wot u say niiiiiiiiiiiiiigga?
  • Celkově je to velká nadsázka, chce to nebrat to tak vážně..
  • na druhym místě Dr. Friedman, ale u toho vás aspoň dá satisfakci že ho můžete zmasakrovat *1*
  • jo, pod Lamara se podepíšu, nejotravnější postava z celý hry, skoro mám podezření, že ho tak otravnýho udělali naschvál *4*
  • Teď už je to asi jedno, ale při startu to prej z přetíženejch serverů teklo hodně pomalu
  • jindra.veliky
    proc se vubec nekdo snazi spustit dnesni hry na integrovany grafice? :D
  • firebug
    Super, díky. V době hraní GTA IV jsem ještě neměl gamepad.
  • faitheater
    Trevor je super, ale niekedy som mal pocit, ze uz to s tou postavou trochu prehanaju.
    Michael bola pre mna najnudnejsia postava z celej hry.
    Franklin sa mi paci, ze sa drzi pri zemi, je rozumne skromny a snazi sa vymanit z celeho toho "meganiggahiphopbitchez" prostredia. Za Franklina som hraval najradsej.

    PS: Lamar bol najvacsi dmnt, toho som vyslovene neznasal.
  • faitheater
    Bolo to uz v GTA IV a v V je to tiez. Mozes pouzivat obe rozhrania a vsetko sa ti prisposobi pocas hry.
  • Jsem snad jediný komu už ty genksta kecy lezou krkem? Trevor a Michael naprosto super ale Frenklin to je neskutečný ocas
  • Mozna ti tohle pomuze, pokud se jedna o problem nekonecneho loadingu v launcheru - http://gtaforums.com/topic/784488-infinite-loading-at-social-club-launcher/
  • firebug
    Otázka k ovládání: Mám-li připojený gamepad, můžu plynule během hry přehmatávat na klávesnici s myší a hra se tomu přizpůsobí? Třeba v Sleeping Dogs to bylo vyřešené parádně - stačilo stisknout jedno tlačítko na gamepadu a okamžitě se ve hře změnily hinty a člověk hned věděl, co má mačkat.

    Jinak trošku škoda, že není nějaký oficiální GTA V benchmark. Můj procesor je těžce zastaralý. Normálně zkouším před koupí "torrent-demo", ale tahal bych to asi 3-4 dny, a to se mi moc nechce...
  • to je fakt, schopný lidi prachama nenahradíš, ale aspoň je snáž přílákáš *4*
  • na dvojce moc nedělal ne?
  • A ne snad?Mafie neni mozna ani polovicni jak gta5 a grafika na ps3 byla otresna,ba primo nehratelna.
  • Pri dnesnich rychlostech netu to mas stazeny rychleji ze kdyby si to instaloval z DVD.
    Stahoval jsem to cca 50MB/s nekdy i rychleji, takze jsem to mel do hodky doma.
  • Ahoj mám problém se spuštěním, mám krabicovku, instalace v pohodě , registrace v RSC taky, ale potom se tam celou noc točilo kolečko a nenaběhlo to, ráno mi tam akorát tak svítilo retry.
  • Hru mam dojetou 2x na Xboxu 360. Na PC jsem si to poridil z duvodu GTA online, protoze mnoho mych znamych nevlastni konzoli a na PC si GTA poridili. No musim rict, ze jsem se obaval optimalizace a plynulosti hry na mem 4 roky starem PC (AMD phenom II X4 955 3.2ghz , 8gb ram 1333mhz, ati 6850hd 1gb). Slape to v pohode na 1920x1080, normal nastaveni, nektere veci jsou na high, jedna tusim very high - 40-60fps - nekdy pri rychle jizde pokles na 30fps. No opravdu jsem to necekal az tak vyladeny ten port. Co se tyce hratelnosti, tak ta je taky uplne paradni. Story modu nemam prakticky co vytknout. Na druhou stranu online je v tuto chvili (aspon pro me a par mych kamaradu) nehratelny. Kdyz uz se napojime na stejnou misi nebo zavod, tak par lidem to na konci budto padne anebo pri prihlasovani do dalsiho zavodu se stava, ze zavod je plny a polovina lidi se ani nepripoji a vyhodi je to do freemodu. Doufam, ze se to casem ustali a pojede to v pohode. Nicmene GTA V je jedna z nejlepsich her co kdy vysla, to je bez debat.
  • Neni to pravda. Penize jsou dulezite, ale mnohem dulezitejsi jsou schopni lidi. Vim o cem mluvim i kdyz nejsem vyvojar, protoze v principu to plati obecne.
    Mas lidi, do kterych musis kopat aby neco udelali, pak jsou lidi kteri si plni co musi a bohuzel jenom male procento je ochotno pri praci pouzivat mozek.
    Najit takove premyslive lidi, kteri jsou jeste dobri ve svem oboru a mit cim je dobre zaplatit, to je kombinace vedouci k uspechu. Samotne penize ne. *3*
  • Vavra by tu sumu mozna mohl mit taky,kdyby Mafii 2 nezprznili,a soustredili se vic na konzole,jak rockstar,a jeste jim chybi druha funkcni hra,beco jak Max 3.Hold umej delat hezky jen na pc,ale to kazdy,ale kouzlit na 8let st konzolich,to kazdy neumi.Kdyz kouknu na Mafii 2 a Gta5 na ps3,tak s ty Mafie se mi chce blit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit