Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crackem to také není, mám origo na Steamu a už mě hra taky několikrát spadla...
  • Chválim optimalizaci :) oproti čtyřkám to je posun o 1000%
  • xH4wK
    Nebude to tym, ze ludia si nevedia spravovat vlastny pocitac a/alebo su to pirati ktori sa len vydavaju za kupujucich ?
  • Kucíí neukamenujte mě - asi se to už milionkrát řešilo, ale nechci hledat v historii diskuzí. Je hra spustitelná na grafické kartě NVIDIA GTX 290? ta 90 byla dělaná na výkon, takže má 512 bit sběrnici a je opravdu dost silná - v některých výpočtech pořád silnější než GTX 660, 460, což je vlastně osekanej šmejd, kterej má snad jen 192 bit sběrnci ALE UMÍ Direct 11, což moje 290 neumí, ta má jen Direct X 10. Díky za informaci
  • Keyz
    Škoda té změny fyziky. Ta je totiž více znatelná než ty vedlejší blbůstky kterých tam je hodně.

    Navíc mě skutečně rozesmála dovednost, když si za jízdy zpomalíš auto a poté lépe zatáčí a vybereš i nemožné. Již tak to je lehké díky dané fyzice...?

    Již nemusíš řešit jak vybereš zatáčku aby auto nedostalo hodiny apod. To bylo v IV nejlepší a to samé postavy, zde se složí vždy stejně. Není možné zde borce nabrat na kapotu a poté se rozjet aby se překulit apod.... A jestli ta náhrada je:golf, tenis.... tak to je horší. Volitelné věci a fyzika byla povinná od začátku (asi si zase nějaký expert stěžoval, že se to nedá hrát jak to je obtížné :D )

    Odkazy na různé věci byly snad v každém GTA...
  • To je jedna z možností, druhá je, že má trochu pravdu. Stačí se jen podívat, kolik lidí má doteď stále problémy s tím jejich slavným RSC. Mně se třeba zase po dohrání objevilo padání kvůli nějaké chybě grafiky, dělá to jen s Franklinem a jen když zrovna sedí u sebe v bytě. Stačí si už jen pak přečíst diskuzi na Steamu.
  • Hanzales
    Já zatím přiznávám jedu na dočasné verzi, ale mám tam i Reshade (SweetFX) a hra mi ani jednou nespadla, nezaškubla se, ani nic podobného a to v žádném z buildů. Chyba bude asi u tebe a nejspíše máš nějakou součást neaktuální, poškozenou, chybějící (může být i directx, různé ty redisty, ovladače (nejen na grafiku), či nejlépe nabořené vidle nějakým tím super čističem...
    Popravdě pád jakékoli hry pozoruji velmi zřídka a to většinou ještě právě když si hraji s nějakými těmi mody, sweetFx atp.
  • nightborne
    Špatnej crack ;)?
  • Hanzales
    Tak já už jsem měl 2x dohráno na PS3, podruhé tak před 3-4 měsíci, ale na kompu je to teď zase jiná káva. Rozdíl se mi zdá neskutečný, na ps3 jsem hrál na monitoru, takže jsem musel sedět 2m daleko a stejně viděl zuby a mazanici a teď je to krásně ostroučké i z půl metru, až do dáli :) Textury na High vypadají lépe, ale na medium také neurazí, pořád lepší než byly na PS3. PS4 zdá se zvládá je na high, což je jedině dobře, že z toho vytáhli takto pohlednou hru i s vyhlazováním.
    Na 760Ti (2GB VRAM) to běží nádherně (high-very high, textury medium), v-sync on (bez lagu), trik je v tom, že můžete dát 4x AA (16xAF), ale musí se vypnout TXAA a FXAA. Pak to vypadá ostře, vyhlazeně a běží to bez lagu. Pokud se zapne TXAA a FXAA či obojí, nutno setnout klasické AA na 2x, ale stejně to pak spíše obraz více bluruje. Přinejmenším má toto mnohem větší vliv na výkon, než vegetace atp. na high-very high.
    No a ke hře, už před těmi dvěma lety mně nadchla. Myslím že i více než 4ka. Pravda je, že paňáci už při lehkém ťuknutí autem tak krásně "netančí" a jízdní model byl v IV malinko zábavnější, což je škoda, ale zbytek to náramně vynahrazuje. Je tam totiž miliarda detailů v detailech, odkazů na všechny možné akční filmy atp. a vyblbnout se dá s k de čím (jak se to píše?). Krásné je, jak si různé postavy přepínají rádia, nebo když hraje jejich oblíbená, pokyvují hlavou. A různé blbůstky člověk objevuje i po delší době.
    Jinak jsem se sžil se všemi postavami. Michael je jednoznačně super a vidlák s gangsta to krásně doplňují. Já třeba hip hop nemusím, rednecky taky ne, ale tak každý jsme nějaký a hrát za ty postavy je docela prča *3* Na PS3 jsem online nehrál, ale už se těším až po výplatě srovnám dluh, koupím digitální verzi (dvd-rom už nemám a ta ve skříni by to asi už stejně nepřečetla) a zapařím i online.
    Teď aspoň vím, že můžu s klidným svědomím koupit za plnou, pač optimalizace na výbornou a počáteční problémy už snad odezněly.
    A tu 10ku bych tomu dal. Dal bych ji už tehdy a dal bych ji i dnes. Mezi záplavou všech možných akčních her jednoznačně vyniká.
  • Nechápu,jak může hrat,která crashuje a nelze dohrát,dostat 10/10? Dvakrát to crashuje po misi,memory leak to má,střílet z auta nemůžete v určitých chvílích,protože hra opět crashne. 9/10 si myslím že je odpovídající k přihlednutí k těmto bugům *10* Jinak nehledě na bugy a tak,je to výborná hra,která po opravě by měla dostat 10/10 a né v takovémto stavu *16*
  • A to je právě problém Vávry, hubu si umí otevřít na kdekoho, ale sám kromě první Mafie ještě nic dalšího nepředvedl.
  • Bože, vždyť je zcela jasné, že jej tak otravného udělali naschvál, je to přece GTA! Někdy mám pocit, že si přestávají uvědomovat, že hrají titul, který se proslavil právě svou nadsázkou.
    A k Franklinovi? Kriste Ježiši, jak by se asi měl chovat kluk, který vyrůstal na chudinské periférii na území gangů? GTA svůj humor staví na kulturních stereotypech.
  • Tak to se divím, protože u mě na Q9550+8GB RAM+6950 2GB to běží při stejném rozlišení na hranici hratelnosti při nastavení normal. A ani ty "speciální" AMD ovladače to nezachránily.
  • Ristoro
    Tvoje první GTA, že ti vadí nigga kecy? Oni tak prostě mluví.
  • "bohuzel jenom male procento je ochotno pri praci pouzivat mozek"
    Proste pech )o:
  • Na mysi/klavesnici mam uprimne receno trochu problem s rizenim kola a behem. Nevim proc, ale chovaji se jinak. Byt ovladani jsem zase tolik nezkoumal, proste kdyz na to dojde, vezmu gamepad. Ale mily to neni.
  • Shut up and take my money!
  • nekdo na coop? 30+
    main_cz
  • Ilusiveman
    Teď hádám spoustě lidem prdla cévka.
  • Díky zkusím doma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší