Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SimcaJB
    Je dobře, že GTA V je tak kvalitní. Já taky plánuji recenzi. Ale momentálně hraju https://www.youtube.com/watch?v=ywbo-EBbars
  • v první osobě si fov můžeš nastavit v menu, ve třetí oddálíš kameru. S timhle fakt problém nemám
  • S recenzí v celku souhlasím, ale hra má pro mě jednu celkem zásadní vadu a tou je konzolové FOV 65 max asi 75.
    Nechápu proč nedali možnost většího zvětšení na alespoň 90 a nebo lépe max 110. Hra je hodně dobře optimalizovaná, takže větší FOV a tím náročnější scéna by nebyl problém... tímto bych já dal 9,5/10
  • Los Santos je jen část celku který předstauje celý jeden "stát" nazvaný San Andreas.
  • Nevim, single jsem nedohrál, ale v onlinu bugy jsou. Jakože po misi se nedostanu do loby, ale dívám se, jak můj charakter padá postupně všema patrama budovy, pak trávou, a nakonec se dostane někam pod texturu a hra přestane pracovat. A jedna mise nám lagovala všem takovým strašným způsobem, že jsme vráželi do neviditelnejch aut, neregistrovaly nás žebříky apod. Všechny ostatní šlapaly nádherně, jen tahle jedna jediná vždycky dělala všem bordel nehledě na sestavě, denní době nebo rychlosti připojení. Když jsme ji přetrpěli, následující byla zase úplně v pohodě.

    Jestli má crack nebo ne netušim, to je jeho boj, ale sem tam ve hře nějakej ten zádrhel je.
  • Inquisitor
    Čtyrka mi jede úplně v pohodě, ale ty datadisky pěkně lagujou. Tohle docela nechápu, člověk by řekl, že to musí jet, když je to pořád to stejný město.
  • Tak samo naprosto nutný FoV mod se kterým je FPS mód už hratelný. Je škoda, že je mi fyzicky nevolno z FoV 75 a níž použité na FPS mód :-/
  • třeba vězení, vojenská základna, Mt. Chillad.. zajímavé lokace, ale netýkají se jich žádné mise
  • Už nevím, kdy byla vydaná čtyřka na PC, já ji koupil v půlce 2010.
    A na Core2Duo s GeForce 260 v 1920x1200 to úplné máslo nebylo. Jednou jsem si říkal, že to skoro i jde, pak to zase další den cukalo, neb jsem nebyl až tak tolerantní, nevím.
    Tak jsem snížil rozlišení a odsednul si, beztak to bylo rozmazané i na nativní a měl jsem gamepad.

    Každopádně jsem odehrál půlku a definitivně usoudil, že se k tomu vrátím za pár let s novým strojem.

    No a vrátil jsem se k tomu za dva roky na PS3, kde taky žádná sláva, ale mnohem lepší než na té mé sestavě.
  • Oni maj špinavé systémy a ty zas nechápeš, že jeden vzorek z celku o desítkách tisíc nic neznamená :-D
  • Kinet1c
    Btw, cital som nieco o spetnej kompatibilite s dx12 kariet GTX4xx a vyssie, co sa tyka amd tak hd7xxx a vyssie, to neviem ci znamena, ze budu vediet aj dx12, ale asi ano, takze je moznost, ze az tak kupovat dx12 compatible karty nebude treba, hned ci teraz, kedze ako sa zda aj starsie modely budu mat kompatibilitu, teda http://www.extremetech.com/gaming/178904-directx-12-detailed-backwards-compatible-with-all-recent-nvidia-gpus-will-deliver-mantle-like-capabilities podla tohto tu :D, mozno zle pochopil, necital som to uplne cele
  • ucho
    jo, to byl hlavní problém lidí, nastavovali vše na max a divili se, že jim to pořádně nejede, zatímco jiný hry jim na max šlapou... stačilo tam dát nějaké rozumné hodnoty kolem prostředka. lidi v mém okolí s tím problémy neměli. možná je to tím, kým se člověk obklopuje :)
  • souhlas, jak vykon hry tak ovladani je zvladnuty opravdu na jednicku. Dokonce bych rekl ze i lip nez povestny Max payne 3.

    Nikdy bych neveril ze to reknu, ale vyplatilo se cekat.
  • Ja a lidi kolem me meli problemy sileny. Vim ze to na skoro max rozjel jen jeden kamos ktery si predtim koupil fact sileny delo. Ja v ty dobe jel na medium, bez AA samozrejme pac to engine nepodporoval a forcovat to pres ovladace zere vykon, dost trhane na middle-highend PC.

    Myslim si ze neni uplne daleko od pravdy rict ze GTA5 by na stejny sestave jelo lip nez GTA4.
  • San Andreas je ta cela mapa, tak imo myslel vse krome Los Santos?

    Je to divne napsany no
  • Nemelo tu byt spis Los Santos? :

    "Často je vám skoro až líto, že některé skutečně vypiplané lokality nemají s příběhem nic společného a slouží „jen“ pro dokreslení celkového vjemu dioráma, kterému se říká San Andreas."
  • Tak pozor na ten SweetFX na foru je už tucet zabanovaných lidí kvůli tomuhle modu grafiky. Od rockstaru zatím bez odezvy *3*
  • jsi hlupák a nic nevíš, to je to nejslušnější co ti můžu napsat + důkaz, že tomu tak je

    http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-960-vs-GeForce-GTX-295
  • ucho
    Hra mi hned po vydání šlapala jako po másle. Na dvoujádru a průměrné grafice (tuším 8800gt). Chápu, že s tím měl někdo problémy, ale není pravda to, co říkáš.
  • Díky Stash Luke a ostatním za shrnutí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší