Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted ps4 z udatem2.51,zere 181w
  • Tak je to karta stredni vyssi tridy,a uz je delaj prtavi.Z jednim vetrackem,kolem6500kc.Tak jany ze to bude malinko upraveny,ale plus minus je to ona.Jinak typek co dal meric do zasuvky a do nej zapojil ps4,tak240w
  • http://www.extremetech.com/wp-content/uploads/2013/12/XBonePS41.png
  • Power consumption Radeon R9-285

    System in IDLE = 120W
    System Wattage with GPU in FULL Stress = 298 Watts
    Difference (GPU load) = 178W
    Add average IDLE wattage ~10W
    Subjective obtained GPU power consumption = ~ 188 Watts

    ps4 nebere ani asi 185 wattu, takze pokud to pripomina nejakou grafickou kartu, tak mozna leda tak jeji mobilni verzi
    *5* *5* *5*
  • sestava pripravena, na mym stole spokojene pradou tri Titany v SLI pripravene se zakousnout jako šelmy do jakekoliv next gen hry a nad tím truni 3 (slovem tri) 4k monitory. když tuhle sestavu zapnu sousedum začnou blikat žarovky, ješte že mam založny generator.
    ted už jen počkat na crack nebo nejakou slevičku na steamu
  • Uz jen diky zdilene gddr5 pameti o taktu 5500mhz se nemuze jednat o nizsi radu grafiky.
  • Takt gddr5 pameti zdilenych 5500mhz,pocet jader 20.Takt odpovidajci naprosto presne.Podpora matle,plna podpora direct x12.
  • Shenkster
    Hele běží mi jen Steam... Nic zbytečnýho zapnutý nemám (to si hlídám), kámoš má mnohem slabší PC a rozjede to krásně tak to nechápu...stahuju to znova a uvidíme no. Systém mi bere zhruba 800mb
  • Diky specifikacim ps4 a taktu gddr5 pameti a jader atd,jsem se dopidil,jakou grafiku srovnatelnou s pc grafikokou ma v sobe ps4.Je jen jedina karta,ktera tomu odpovida:amd shapphire 11235 00 20g.
  • 10/10 by uz z principu dostat nemela, protoze jde "jenom" o port z konzole. Kde je nejaka originalita a prevratnost? Jenom evoluce, inovace a port z konzole.. a ano hezci grafika. Pro mne trochu malo.
  • už je crack?
  • pardon, na konfiguraci jsem zapomněl, ale říkal jsem si, že když jsem takový FC4 nebo Dying Light hrál bez problému, proč tomu tak nemůže být i u gta 5? hra mi byla jinak pořízena jako dárek. A kdo tu hejtuje? Prostě jsem jen napsal jak se věci mají.

    Win 7 home premium
    grafika: Geforce 555M
    procesor: Intel Core i7-2670QM CPU @2.20GHz 2.19GHz
    Ram: 6,00 GB, 64bit
  • taki sako ty by gta nemali hrat
  • :) Nie, na PC nieje stara, je len dozreta k dokonalosti.
  • co si myslíte půjde mi GTA 5 v pohodě? https://www.alza.cz/asus-n56vm-s3198v-d332962.htm#popis
  • PC MASTER race !
  • No asi takhle, ty zacals neco o sbernici a ze tvoje stara karta je diky sbernici vykonejsi jako 960, to proste napsals a nic stim neudelas.
    Ja taky extra nerozumim grafikam, ale takovy bludy co tady dneska cele den pises, jako sorry ale nevis o tom vubec nic!
    Kdyby ses zeptal jak hru rozjedes na dane karte, a nezacal psat cosi o strepu 660 atd. tak tahle debata vubec nevznikla
  • ale jdi ty smoulo kompletni vytunena verze vysla tento mesic! alfu na ps3 a betu na ps4 do toho nepocitej *3*
  • o ano hádejte se,krmte je zlatými.............
  • musim sa podakovat panošom konzolakom že ste nám pomohli vyladit,otestovat pripadne doplnit gta 5 na primarnu platformu kde sa narodilo a bude vládnut na tróne ešte dlho, velká vdaka naši verný poddaný. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit