Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GTA V, nemate tam neco novyho ? vzdyt ta hra je snad 1.5 roku stara...
  • Praxe je asi takováto:
    -má polovinu shaderů na polovičním taktu, které jsou staré (tušim SM3, Dx9c)
    -má starou paměť (DDR3) o malé kapacitě (<1GB)

    Na vyšší, než střední zapomeň, to ta karta prostě neutáhne, na druhou stranu si musíš uvědomit, že na stejnou technologii s polovičními počty a kapacitami byla hra původně dělaná (X360, PS3)...
  • Osekaná fyzika v pátém dílu je podle mě velký krok zpět. Ale tak někde ten výkon na grafické pozlátko vzít museli a současné konzole jím zrovna nepřetékají, tak mě to zas tak nepřekvapuje.
    Ale je to smutné, člověk by čekal, že nová generace otevře vývojářum nové možnosti, ale vypadá to, že je tomu přesně naopak a vývojáři musí dělat kompromisy a protože líbivá grafika prodává lépe, tak je jasné kudy se vývojáři pustí.
    Ostatně filmové pruhy u Orderu, mnohdy absence dnes již úplného standardu v podobě FullHD a někdy i nestabilních 30 fps a nebo právě fyzika v GTA5 jsou toho smutným důkazem.
    A přitom u předchozí generace tomu zdaleka tak nebylo, tam se dostala i ta fyzika ke slovu a byl tam vidět generační skok ve srovnání s generací před ní.
  • Mně nešlo o jízdí model, v tom s tebou souhlasím, já mluvil spíš o střetech. jedeš rovně a napereš to do auta z boku, působí to lépe ve čtyřce. Ale je fakt , že ten změněný jízdní mode, kdy auta lépe drží na silnici se projevil i do nehod
  • synovec ma po me PC s danou kartou (GTX 295) a hraje, dokonce plynule
  • mě přijde v pohodě, když jedu 20 minut z doků v Los Santos do Paleto Bay a zpátky, poslední co potřebuju je fyzika ve stylu "zábava na ledě" ve stylu GTA IV a prát se s autem aby nešlo do smyku v každé zatáčce, zdá se, že svět GTA od posledního dílu vynaleznul ABS *4*
  • Pokud ti hra necrashne po misi Blitz něco s tím vozidlem,který máš srazit z boku a vykrást a pak jedeš za Franklina k getaway autu a pak jak to splníš a přepne se to na Michaela hra crashne,tak si asi bůh či co. Jediný fix je ten,že prý funguje vymazání z dokumentů nějaký dva soubory. A při misi s tímk klenotnictvím zase nesmíš mířit,protože to taky crashne. A ty náhodné crashe nepočítaje. Prostě to rockstáři zmršili na to že měli 3 měsíce k dobru a nejsou schopni opravit bug zasahující do dohrání hry. *11* *11* *11* *11*
  • Jasně ty ňoumo,mám retail a určitě tam mám crack. Dělá to na originálce ty šašku hloupej *11* *11* *11* *11* A memory leak taky. Stačí kouknout na Pcgaming wiki. Hlavně mi namínuskujte příspěvek trapáci *12*
  • Ale teda fyzika při nehodách se mi líbila víc v GTA 4. Tady ty káry při srážkách jsou strašně přilepené k asfaltu. Ve čtyřce nebyl problém autobusem nebo Humveem při nabourání z boku poslat auto na střechu. Tady se auta neodlepěj od země ani se moc neposunou. Možná je to reálnější ale ten pocit je horší. Jak se líbí fyzika Vám?
  • To já vím, že fov jde nastavit, ale hrozně málo... základní fov je 65 (standard pro konzole) a maximum je cca 75. Mělo by to ale být základ 90 a maximum 110... to je ten problém.
    Tak jak je to teď udělané se to nedá hrát z pohledu první osoby a to jsem se na to tak těšil.
  • Budeš mít problém - určitě ale ne v případě, že si chceš hru zahrát ne střední detaily, pak si ji i užiješ na těch 60fps. Ale po vyšších detailech fakt nepokukuj, možná z toho něco málo vytáhneš, ale už je to zkrátka starší technologie (shadery, Dx)...

    Na 1080p a střední detaily úplně v pohodě, člověče...
  • koukám, že si mezitím napsal další údernej žblept. Můžu se zeptat na tvůj věk? uvědom si ty pako, že jsou i lidi, kterejm jsou počítače u zádele, maji děti, manželku a práci a jen se chtějí zeptat na foru, zda nějakou konkrétní hru rozjedou - protože GTA 5 je zrovna hra, kterou bych si zahrát po letech chtěl. Vadí mi tón, kterým jednáš ......a nezlob se na mě, působíš jako kluk školou povinej, kterej má hubu nevymáchanou až hanba......nebo jako takovej ten hlupák, kterej měří sílu chlapa podle HW železa
  • 2 LV 426 nedá mi to abych se k tobě ještě nevyjádřil. Štve mě, že překrucuješ moje slova. Psal jsem:
    1 - že si uvědomuji, že mám starou kartu a zda je možné GTA 5 rozjet
    2 - rozdíl ve výkonu jsem přirovnával ke GTX 460 a částečně ke GTX 660
    3 - napsal jsem, že GTX 295 BYLA svého času špička ve výkonu, né že JE V SOUČASNOSTI.
    4 - GTX 960 si vytáhl ty, o té jsem se prve vůbec nezmiňoval
    Škoda a dobře zároveň, že se tu lidi nesmějí urážet a snad jedině dobře, že nemůže dojít k osobní konfrontaci. Protože ač máš velkým dílem pravdu, dáváš jí najevo tak arogantně, že se nebudeš moct divit, dostaneš-li v budoucnu od někoho po čuni. Pamatuj, že na internetu nikdy nevíš, koho osočuješ - v běžném životě by si určitě změnil rychle tón tvrďáku ;)

    V horizontu 1,2 týdnu hru pořídím a pak sem do diskuze napíšu postřehy - jde mi jen o to hru spustit a hrát alespoň v low/medium.
    Mě s odpuštěním přijde, že si celou tu debatu bral jako měření šulínku na pískovišti a vůbec si nepochopil, že nic nevyzdvihuju ( výkonová rezerva proti 460 je neodiskutovatelná ) chtěl jsem jen znát názor hráčů
  • Inquisitor
    Zkoušet to nemusim, protože ani nemám dx 11 kartu :). Ale já si počkám až konečně koupim nový noťas, zatim mi to nikam neuteče. Já hlavně čekám na Zaklínače :)
  • v aute first person FOV nenastavis, aspon som sa k tomu nedopatral
  • PS: jak může někdo nesouhlasit s příspěvkem, který nabízí dvě protichůdné otázky a žádný názor? *3*
  • pokud budes hrat online, tak pochopis proc tam ty mista jsou
  • Vidlec
    Podívej se kolik mají obě karty shader procesorů a poznáš, která je výkonnější.

    (nápověda: 960 *3* )

    A propo, největším problémem u GTA je ten, že pro nějaké skopičinky typu MSAA, soft-shadows, textury ve vysokém rozlišení apod, si bere VRAM výrazně nad 2GB, což dnes mají karty vyšší a vyšší stední střídy.
  • Hele mně teda běží líp ta pětka. Hraju na ntb a jsem háklivej na fremerate dropy, takže hraju na Normal (což je vlastně low, jen se to jmenuje Normal :D ) a dosahuju 60FPS, což se mi v GTA IV prostě nedaří. A nemám dvoujádro, mám i5.
    To prostě zkus stáhnout, má to jenom 60GB :D
  • tak co, myslíte že GTA 6 bude ještě na stejném enginu, uzavřou trilogii a pak přejdou na nový engine společně s další generací konzol?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší