Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludia zabudaju ze dovod preco GTA4 nesla tak dobre bolo lebo nebola dobre optimalizovana na dvoj-jadra. V tej dobe boli dual core este dost pouzivane, benchmarky jasne dokazovali ze hra bezi podstatne lepsie na quad cores. Od vtedy doba presla a dnes uz ma urcite skoro kazdy quad. Ak chce niekto opravdu porovnat optimalizaciu nech to skusi na takom istom dual core kompe na akom hrali GTA4!
  • xH4wK
    Nevim mno.. chapem, ze je to asi irelevantne ale ja osobne som nikdy nemal problem so Social Club.. GFWL, Origin, uPlay, Steam, Battle.net .. proste s nicim, stale som mohol hrat svoje hry ktore som si zaplatil.
    Takze logicky mi je tazko uveritelne, ze ludia maju tolko problemov.. iba ak by klamali o tom, ze maju originalky alebo ako si spomenul skusaju hrat hry na zasranych systemoch a starom HW.
  • Ano měl jsem na mysli model 295, který vlastním. Díky pánové za rady, až tolik se už v PC komponentech neorientuji, proto jsem psal sem, hráčům. Od roku 1996 do roku 2011 jsem HW hltal a byl jsem v obraze - teď už to pro mě začíná být španělská vesnice, tak jen čerpám z minulosti, kdy pamatuju, že GeForce 2 Ultra trhala ještě několik řad, které následovaly a právě ta moje 295 je něco na způsob Ultry. Hru koupím a uvidím - v nejhorším budu muset někde koupit novější GK, alespoň bude po 5 letech důvod upgradu :) tak příjemnou pařbu pánové a zdar!
  • Bohužel musím reagovat - sice nesouhlasím s tónem, který vůči tobě použil LV426, ale máš dost zkreslené představy o tom, co udává výkon grafické karty.
    Je to jako by ses tady dohadoval, že tvůj Superb z roku 2002 má větší ráfky a větší objem motoru než jeho nová Octávka a tak je přece nemožné, aby měla nová octavia lepší jízdní vlastnosti než auto z vyšší třídy (no a co že několik generací stará - a že grafické karty stárnou MNOHEM rychleji než auta, proto taky rok 2002 vs 2015)

    Ano, GTX295 byla svého času highend (GTX 960 není lowend, ale solidní střední třída), ale to "bejvávalo"..od té doby tady bylo dalších 5 nebo kolik generací grafických karet nVidie.
    A bohužel (nebo spíš naštěstí?) tak starý highend sotva dosahuje (nedosahuje) výkonu dnešní střední třídy, i když má papírově na první pohled některé parametry citelně vyšší.

    960 má mnohem vyšší frekvenci jádra a pamětí a dvojnásobek výpočetního výkonu v GFLOPS (což je narozdíl od tebou tolik zmiňované šířky sběrnice OPRAVDU důležitý parametr co se výkonu týče .. sběrnice samozřejmě taky není bezvývznamná, ale ta spíše souvisí s velikostí grafické paměti atd.)

    Nebudu to protahovat - ano, GTX 295 byla super výkonná grafika (kdysi..dnes je to spíš super generátor tepla a žrout elektřiny) .. ano, GTA 5 na GTX 295 fungovat bude .. ne, GTX 960 není slabší..naopak je citelně výkonnější
    edit: ve FullHD na střední detaily by mělo GTA5 na této grafice jet obstojně - toho bych se nebál
  • Nemal si nahodou na mysli 295? Ziadna 290 neexistuje pokial viem. Ak mas 295 tak ta je hodne silna a urcite by mala stacit, ma skoro 2TF(= moja r7 260x ma okolo tolko) processing power a dostatok ostatneho. Mozno nie na plnych detailoch ale i tak by to malo ist celkom fajn hlavne ak vypnes veci ako SSAO a MSAA.
  • ano,je to presne tak ako pises.

    "Co se týče použité technologie" - 960ka je hlavne 28nm karta oproti tvojej 55nm.Vykon mas to je fakt,ale zase i spotrebu - 120W vs 290W prikon.Pokial ti nerobi problem spotreba a dx10 tak je to OK
  • ne *1*
  • Kamo tak ty si uplne mimo :-D Doporucuju ten zminovanej DDworld, tam najdes mozna pochopeni :-D
  • Nemyslis ty svoje prispevky vazne? Jestli jo, je to na hospitalizaci!
    Kup hru nastav vse na max pri fullhd a pak napis pocet FPS do bleskovek. Uz se tesim na vysledky :-)
  • Jo fyzika šla do kytek, bohužel :-/, co se týče toho zpomalování tak tuhle schopnost má ve vozidlech jen Franklin a nejsi nucen ji používat ;-)
  • TED sem to psal tyvl..... ano je to zdarma pokud ti ho znici nekdo jinej, pokud si ho znicis sam je to za prachy, stejne tak je za prachy pokud znicis auto ty nekomu jinymu.
  • Proto měl Steam Pre-Load týden dopředu.
  • Inquisitor
    Takže když se mi seká čtyrka, tak pětka by jela plynule? :D
  • Mělo by to jet.

    Ale nové generace dělají více jak síla karty. 295 je velice stará a dnes to lehce předžene 960 apod. Na to se podívej na fóra kde to srovnávají anebo ve hře si uděláš test a pak se podíváš na test na internetu....

    Něco jako starý quad-core vs i5. To je zcela jinde i spotřebou.
  • Zaprvé: šířka sběrnice bez jiného údaje jako frekvence video paměti nebo v případě Maxwellu, kompresního algoritmu je opravdu nepodstatný údaj.

    Zadruhé: Větší propustnost pamětí má vliv na výkon jen tehdy pokud jsou ty karty jinak parametrově a výkonově stejné, což 295 / 960 nejsou a nikdy nebudou.

    Zatřetí on není sporstý ale jen sakrastický ;-)
  • Proto jsou také vymaštění a poldové je rádí střílí. Samá verbeš. *11*
  • To je jak říkáš částečně neschopnýma uživatelama si nastavit vlastní systém do stabilního stavu (a potom je tu skupina lidí co to chce rozjet na bramboře, jako v každé jiné hře :D).

    Na druhou stranu je Social Club fail který je třeba opravit, tak samo ten Launcher a i hra padá při určité kombinaci eventů.

    RockStar Games nejsou až tak úplně z obliga jak si myslíš :D
  • příště než začneš lidi fuckovat a vysmívat se jim, tak si raději ověř informace. Jen jsem se slušně zeptal, zda je hra spustitelná, toť vše. MImochodem šířka sběrnice JE VELMI PODSTATNÝ rozdíl - tvoje přirovnání k litejm kolům je uplně mimo
  • Ja by som dal, ale zatiaľ som len 21

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší