Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od zloděje bych ani jinou odpověď nečekal *3*
  • Vim co pisu,mam LCD 120hz a zvlada i 144hz a ty mas asi monitor 120fps:)))tak nedelej chytracka,kdyz nic nevis...

    Lord Stahi v.r.
  • Nikdo tady nebrečí, není to o tom, jestli umíš vytočit zatáčku, ale o tom jestli se to auto zachová, tak jak očekáváš, tedy alespon trochu reálně jako v GRIDovi 1. Ovládání je jen otázka zvyku, ale co je moc, to je moc... ;)
  • Na piratebay :D
  • Shift, Shift 2. Že každý brečí, že neumí vytočit zatáčku není problém hry. Hraju na nejtěžší a je to docela dost těžké, i když jezdím téměř bezchybně.
  • Jak to, že jste všichni tak chytří, když hra je oficiálně spuštěna až zítra? Já čekám na aktivaci na Steam do 31. 5. Kde jste ji koupili dříve?
  • smejki
    Klávesnice je validní vstup. Pokud hra nejde na klávesnici ovládat, nemá ji vůbec podporovat.
  • Kein
    Co to plácáš, prosím tě? Každý rozumně uvažující člověk produkt nejprve vyzkouší a rozhodne se, zdali koupit, či ne. Ty to děláš naopak? To je snad jen fór. A "preview" verzí to opravdu není, Time. Samozřejmě, že má člověk právo být naštvaný, pokud na nějakou hru čeká, je krmen tunami epic videí a pak ta hra je v zoufalém stavu.
  • Kein
    Ehm.. ty hraješ arkády na volantu? A já, že jsem zoufalec :-D
  • leckie
    Z tvýho prvního odstavce jsem cítil troška kriticismu Dana Vávry *4*
  • @Xcomik
    Cars bude zrovna takovy "simulator" jako Forza nebo GT. *2*
    Jako nic proti ale jak potom oznacis AC nebo rFactor2 ? To budou supersimulatory?
  • Jede ti to 100fps ? *1*
    Asi o techto vecech nemas moc poneti co?
    Klasicky monitor zvlada 60fps televize polovinu. Nebo mas monitor 120fps?
    Pokud 60Hz monitor dostane vice pak klesa kvalita plynulosti a obraz se trha. Hrac by mel vedet od ceho je vertikalni synchronizace a omezeni fps dle moznosti monitoru. *3*
  • v GRID2 mam pocit, ze auto klouze, bohuzel na rozdil od jednicky. Tajne doufam, ze je to temi vozy z uvody, kdy je tam americky muscle a driftovaci Nissan. Odjel jsem cca 10 zavodu a zatim sdilim zklamani sdejsich diskuteru. Jako velke minus vidim i posun smerem rozkouskovani. Nejradsi bych jezdil pouze realne okruhy s realnymi cestovnimi vozy. Americke Muscle a Driftovaci nuda me vubec ale vubec nezajimaji a bohuzel asi z duvodu "hratelnosti" a "zabavy" tyhle podivne kategorie Codemasters zarazuje do svych her cim dal vic na ukor normalniho jezdeni. *16* Stejne tak jezdit jednokolove vyrazovaci zavody misto vice kol najednou zadne terno, uplne bych se bez techto stupidit obesel *10*
  • hm takže po prečítaní recenzie mám pocit, že by mala hra dostať 4/5 z 10 a nie 7 z 10... kde sa stala chyba?
  • A co s tim udelas ? :) Zbytecne trollujes diskuze misto toho aby ses staral sam o sebe.
  • toz nezavid moralisto :)
  • Čekal jsem pecku jako Grid 1, hru jsem dokonce chtěl koupit, ALE! jsem rád, že jsem to neudělal, něco tak tragického jsem dlouho nehrál. Sakra já chci kvalitní závody, kde si můžu jednotlivě povypinat různe asistenčni systemy. a hlavně chci alespon trochu reality. Tato hra viděla realitu leda tak z rychliku, protože jedu si 2 kila, lehce zatočím, najednou auto zatočí jako na kolejích a hle už dostavam smyk, spíše hodiny, které už nejdou srovnat a končím na sra**y ve stromech... Nikdy víc toto... Zlatá Forza na xboxu...
  • Nevadilo by kdybys psal česky, místo maybe použij naše "možná" ale budiž, budu reagovat. O Project C.A.R.S jsem slyšel už několik názorů, že to je jen lepší arkáda, byť věřím, že komunitou laděná hra bude přeci jen simulace a A.C. má být jako dělaná pro simracery. Takže tvoje tipy až tak nespadají do mojeho "mezi" Neboj volant mám (Logitech MOMO Racing) ale když už ho připojím, rád si zahraju něco spíš jako NFS Shift 1 než rFactor, kde musím hodinu ladit geometrii abych v online lize měl alespoň naději... Takže asi tak ;-)
  • PC verze ještě nejde - Steam ji nepustí, ale konzolovky jdou již normálně.
  • Je to v pořádku, to je schválně - vlastnost hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit