Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Úplne zaslúžene, tá hra je fakt skvelá a neuveriteľne prepracovaná.
    Tento rok bude rozhodnovanie o hre roku fakt veľmi ťažké.
    Najprv The Last Of Us, potom Brothers The Tale Of Two Sons a teraz GTA V a ešte môže Battlefield 4 prekvapiť :)
    • Zapomel jsi jeste na Beyond ... ten vypada taky moc dobre...
      • Mato1987
        Hmm nehral som Rain takže neviem posúdiť, ale svoje publikum si hra určite nájde.
  • jak asi bude vypadat GTA VI, s těmahle prachama na vývoj a možnostmi nextgen konzolí *7*
    • GlaDOS
      Dost možná podobně, ale pojede na stabilních 60 fps ve Full HD.
    • neviem sice ale myslim si, ze to im bude chvilu trvat. GTA VI asi nevyjde nijako skoro. Inak dalo by sa ocakavat to co sa stalo s GTA IV prechadzali na next-gen mali novy engine a preto bola hra taka nejaka prazdna, asi nebol cas ani prostriedky aby vtedy urobili "GTA V". Na terajsi next-gen budu naklady (aj casove) mozno este vyssie. Ale len si to predstavit *14* inak myslite si, ze GTA 6 bude vo Vice City?
    • ucho
      popravdě já jsem zvědav už na případné GTA V na nextgen konzole...
      • smejki
        imho tam bude jen více objektů (aut, chodců atp.), lepší paměť světa (když se otočim, auto nezmizí) a vykreslování do větší dálky.
        • ucho
          a imho tobě to přijde jako málo? plus předpokládám lepší textury...
          • smejki
            nepřijde. Jen aby někdo nečekal !ZOMFG GRAFIX! Nablízko ta hra bude vypadat +- stejně a kdeco, co bylo vyvinuto pouze s ohledem na parametry next-genu, tu hru graficky předčí. Lepší textury? To záleží na tom, v jaké kvalitě mají originální zdroje. Pokud to rovnou dělali s resource budgetem current genu, tak se nikdo s novými lepšími texturami pro celý svět dělat nebude. Jo a zapomněl jsem na Full HD a 60fps - to schramstne majoritu výkonu. No ale co, ono to už takhle vypadá nádherně.
          • spoock
            textury jsou v pohodě, spíš bych čekal u nextgenu lepší framerate (na současných konzolích to není nejhorší), spíše by bodlo vyhlazování, to mi celkem chybí, protože to někdy v dálce trochu splývá
  • Já jim to přeju, Rockstar je jedno z mála studií, které si v dnešní době troufá udělat promakanou hru. Určitě si to zaslouží mnohem víc než vývojáři, kteří se nezmůžou na nic lepšího než trapné koridorovky ala CoD
  • Kr.Pa
    Vážně jsou ti američané tak stupidní, že musí mít přes římské "V" napsané "five" ??
    • Když pominu fakt, že řešíš celkem hovadinu, tak snad připomenout, že ta hra je ze Skotska ty blbe.
      • Kr.Pa
        Je mířené hlavně na americký trh ty blbe

        A kde jsi dosel na to Skotsko? Take 2 USA, Rockstar USA ...
        • to sis přečetl z nějaké příručky, ty blbe?
          • co tu blbnete?
        • R*, obecně, je vydavatelský dům, a pod ním fungují jednotlivé R* vývojářské divize a právě ta, která dělá na GTA sérii má základnu v Evropě (bývalý DMA), takže svoje ameko-averzní vejplody tu poněkud ztrácí na významu. To, že máme zafixovaný, že - GTA=R* Amerika -je jen klasická uživatelská jednoduchost v informacích. Každopádně, ačkoli pochybuju, že na konceptu loga dělá vydavatelská sférá, tak to nic nemění na tom, že je to jen obyčejný zkur*evený doplnění pro celkový vyznění nápisu, který nikoho v ničem neomezuje ani nepohoršuje. To, že to subjektivně nevoní nějakýmu imbecilovi, který okmažitě bleje svoje moudra, je jen jeho tak trochu zcestnej problém. Ale u tebe nic novýho, příteli...
          • Nevim, kdo jsi, ale už bylo na čase aby se někdo normální s mozkem chopil nicku "he/he" po tom nudnym trollovi...

            Apropo, hehe má pravdu, nejen s původem studia ale i s tím, že je to fakt totální malichernost a jen zbytečnej dohad tady...
            • Jo tak dobrý, he/he je zpátky, už jsem se bál, že tu bez tohohle trolla bude nuda *15* A ty tvoje trapný provokace na adresu Metra za účelem mě vyprovokovat, jsou už docela ohraný *5* Neměl bys tam něco novýho? Jo a prosim už se nesnaž psát "vážně", to ti tu nikdo nezbaští... (schválně jsem nepoužil v poslední větě "apropo", aby si mohl spokojeně spát a nepočůrával se v noci... *3* )
            • Anonyme, ty u mě budeš vždy ta vyapropovaná viceguma tohoto bahna, hned po kolegovi V. - to jen tak pro ujasněnou. Nicméně, děkuji za kompliment a hned tak mezi náma Metro samozřejmě na GTA nemá, smrdí a je nudná věc nezasluhující si ani korunu.

              Ale, jinak, samozřejmě pohoda, mozek a kytičky. Já mizím...
    • Viz níže. ..
  • Člověk by měl mít radost už s toho, že COD není nejprodávanější a nevydělávající hrou v první den prodeje. Blahopřeji Rockstar!!
    • Bohužel to ale budou hrát stejně nároční lidé ...
      • Ja jsem treba narocnej na svobodu pohybu a kreativitu takze v tom mi GTA vyhovuje zatimco CoD moc ne
  • Ačkoliv Rockstar zatím ani pod oficiálním tlakem komunity neprozradil podrobnosti ohledně eventuální PC verze, o její existenci může pochybovat snad jen málokdo. Umocněno i tím, že se před nějakou dobou objevil inzerát Rockstaru hledající posilu do vývojářského týmu mající za úkol převádět tituly studia z konzolí na PC. Bingo? Otázka tedy není zda, nýbrž kdy.
    • S takovými zisky je Sony s Microsoftem nepřeplatí. Podle dohody nechají konzolovou exkluzivitu pár měsíců , ale pak stejně vtrhnou na PC trh a vydělají další miliardu pro potěchu svou i akcionářů . Jsem už teď zvědav na formu DLC
      • To je tak, ze ted je verze pro PS3 a X360 a potom next gen pro PC,PS4 a XOne.
    • Miserius
      No, kdyz ma kazdych 10 minut nekdo nutkani nas o tom ubezpecit, asi tomu moc neverite *1*
      • Ty už máš z té PC verze očividně noční můry *7*
        • Miserius
          Z lidi co kazdou minutu nekde skuhraj mam nocni mury
          • Klid lidi to je ten konzolový vyvolávač hádek s averzí na PC, vůbec se s ním nebavte.
          • Nejvíc tady skuhráš ty když vidíš v jakémkoliv příspěvku výraz "PC", nejvíc poslední dva týdny u každého článku o GTA *3*
          • Me neprislo, ze by v tom prvnim postu skuhral, ty mas pouze averzi na PC nic jineho, ja osobne konzole toleruju, ale to neznamena, ze jsou neco uzasneho dle meho vlastniho nazoru nejsou (jsou to jen tahadla penez a drazsich her). Ale kazdy ma nejaky nazor, kazdopadne te to neopravnuje nekoho takto osocovat.
  • A akcionáři nyní asi chrochtají blahem. Budou tučné dividendy *4*
    • Paulcz
      pokud se nějaké vyplácí :)
      • Tak pokud jsou akciovkou, tak budou ... Jinak běžné podíly z prodeje pro hlavní vývojáře už teď vypadají královsky ...
  • Gratuluji .GTA si o pořádné zisky říká od počátku série . A aby ne , znáte snad lepší sandbox ? Téhle hře možná vyšlapal chodník Driver, ale zábavu a otevřenost přinesli až Rockstaři . Koupě kteréhokoli dílu je i v případě konzolí sázka na jistotu. . Škoda Hot Cofee... pro odrostlé děti dokázal přinést porci hodnotného obsahu navíc .
  • To jsou slusne prodeje
  • Robotron3
    Kdo za to zaplatí, neni správnej gangster a zážitek má jen poloviční *2*
    • Odulin
      :D :D Jj.
    • Jj, PCfanz si mysli, jak jsou hardcore, kdyz to ukradnou jednim kliknutim. Pravy fan GTA se ale pozna takhle:
      http://www.ibtimes.co.uk/articles/506759/20130917/gta-5-colindale-stabbed-robbed-game-asda.htm
      • maser ty ses taky dobry koste co?? na ps3 a xbox se da stahnout hra uplne stejne jak na pc tak nevim co tady picujes na pc
      • Uz vim proc mam tak rad digitalni distribuci :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit