Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nezaslouží si z toho ani cent, at uz je to na TPB
  • Konzola = poctivost ??? LOL Ty zijes kde?? v Pinklande?
  • (Me)troLL *1*
  • Kdo by to do konce četl, když píšeš jak hov*do.
  • kor kdyz jsem prave dohral MetroLL to bych se z te konzoloidni grafiky asi hodne rychle zeblul *11*
  • ja bych si i toho playstejsna v bundlu s GTA5 koupil, ale rozhodne tedka nebudu vyhazovat penize za zastaralou konzoli s kostickovanou hrou s grafikou 6let zpet kdyby to vydali pro PS4 nebylo by co resit ale tohle NE
  • Vyrobit takovou hru muselo dát hodně práce, nervu a dlouhých nocí. V takové továrně bych nechtěl pracovat ani za dvojnásobek platu. Zaměstnanci z těch peněz nepocítí žádné prémie. Ale blahopřeju jim k ůspěchu. Dobře to načasovali.
  • Jo tak dobrý, he/he je zpátky, už jsem se bál, že tu bez tohohle trolla bude nuda *15* A ty tvoje trapný provokace na adresu Metra za účelem mě vyprovokovat, jsou už docela ohraný *5* Neměl bys tam něco novýho? Jo a prosim už se nesnaž psát "vážně", to ti tu nikdo nezbaští... (schválně jsem nepoužil v poslední větě "apropo", aby si mohl spokojeně spát a nepočůrával se v noci... *3* )
  • uz davno se osmelili, az to hezky neni, rikaj tomu znacky a kazdej rok dva za par susnu vydavaj dalsi prevarenou kasi (ac, nfs, ruzny sporty...)
  • No za a) uz neber za dne drogy protoze nepises srozumitelne a za b) zkus byt mene zakomplexovana osoba...Nechapu co myslis tim pojmem story hrac ale jestli mas na mysli to ze je rozdil mezi nekym kdo hraje na konzoli vsechno a nekdo jen exkluzivity coz je muj pripad tak si myslim ze to rozdil neni....
  • smejki
    nepřijde. Jen aby někdo nečekal !ZOMFG GRAFIX! Nablízko ta hra bude vypadat +- stejně a kdeco, co bylo vyvinuto pouze s ohledem na parametry next-genu, tu hru graficky předčí. Lepší textury? To záleží na tom, v jaké kvalitě mají originální zdroje. Pokud to rovnou dělali s resource budgetem current genu, tak se nikdo s novými lepšími texturami pro celý svět dělat nebude. Jo a zapomněl jsem na Full HD a 60fps - to schramstne majoritu výkonu. No ale co, ono to už takhle vypadá nádherně.
  • kouříme mařenu?
  • Taky se s váma klidně potkám. Můžem zajít na limo a pokecat o hrách :).
  • Kolik prijebaných konzolistu tu jeste bude dpc s vama
  • Já se s tebou klidně potkám. Myslím, že pár dní ve vazbě ti napraví hlavu. Teda ne že by ses tam od někoho naučil líp česky, tam spíš potkáš svoje soudruhy, ale naučí tě tam zas jiné věci. A kdo ví, třeba v tom najdeš zalíbení. *4*
  • Je to k**va dobrá hra tak to neřeště a čekejte, pak si v online podáme pár zasr* low lifů nejen z konzolí , for now boys , lets get out of here from this shithole with full of an assholes !!
  • Kluci já bych vás chtěl potkat v realitě , jak byste mi řekli že píšu jako prase kvuli tomu že dělám mezeru před otazníkem , ohh man , to by bylo špatné pro vás , jéé jéé to by bylo zase adrenalínu vyřvaných hlasivek a rozbitých věcí o váš obličej , já tak lituju toho že vás neznám a zvlášť ty ze zingu, bo ty bych si podal hrozně rád je to taková má úchylka a tajné přání potkat nějakého takové hňu** v reálu BUM tha ha bye bye earthfuckers, cos king is back in game *5*
  • Homo nejsem , a dobře bavíme se o hraní her ty se na šmejdu bavíš já bych o něj omlátil hlavu nejlépe ne mou , přesto dobře bavíš se jsem šťastný za tebe , můj bracha má taky ps3 když se bavíte bavte se , ale já narážím na ty skur** idio*y co hrají normálně na konzolích ne o story hráčích ;) čili tak
  • Dalsi zbytecne dlouhy ufnukany post o hov*e pardon. Ja si na tom blbem smejdu docela uzivam. Jakozto hrace by me docela mrzelo nezahrat si klenoty jako Heavy rain, The Last of Us (homo ses tak mozna ty) Uncharted1,2,3, MGS4 atd. a nesmim zapomenout na Beyond two souls ktere vyjde v rijnu a na ktere se tesim jako prase :-) Chvalim ti delani skriptu toceni videi ale ted se tu bavime o hrani her tak laskave neplet hrusky s jabkama.....
  • *7* víc myslete nad obsahem a míň nad gramatikou ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit