Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Některým lidem z hůry dáno je a některým prostě ne. Tobě není dáno, víš příteli?
  • Super asi koupim i rozdelanou verzi at vývojáři vědí, že jejich práci taky nekdo oceni. A maji dalsí chuť pokračovat.
  • no mam z hl stejnej pocit - hl1 jsem nehral a hl2 me nijak neuchvatil, nejspis proto ze jsem pred tim hral far cry + coz povazuju za lepsi kousek. ale black mesa si zahraju abych vedel jak ten divnopribeh vlastne zacal. *3*
  • Amylee.Anderson
    Splendid! Ale počkám si na celou hru :)
  • Adam_M
    To si ze mě děláš pr*** ne?!!
  • No tak vzhledem k tomu, že je toto období napráskané hrama, si klidně počkám na tu úplnou verzi. Ale samozřejmě se těším.
  • Já tedy nebrousím. Mám sice na Steamu koupený všechny díly HL, ale na rozdíl od většiny hráčů mě tahle série neuchvátila natolik abych si jakejkoliv díl zahrál ještě podruhý.

    Což o to, co se nápadů týče super, ale chybí mi tam nějakej uvěřitelnější příběh a vůbec ta hra působí dost zvláštně. Při hraní každýho HL si vždycky připadám jako takovej němej Forest Gump, chodím, kolem mě se dějou šílený věci, zarytě mlčím, od lidí co potkám se nic kloudnýho nedovím, vždycky všechno úplnou náhodou vyřeším a jdu si dál.
    *1*
  • Lawliet
    Pěkný výkon *4*, škoda že mam fotogenickou pamět ani oblíbené filmy neskouknu víckrát než 2x *15*

    Na hru se těším, nedohrál jsem ji a poprvé ji hrál u kamaráda na počítači kde mě ta hra hodně chytla :) tak snad..! se spolu znovu utkáme! *1*
  • Nápodobně.
  • No, Half Life 1 sem dohrál 13krát, takže se nebojím toho, že bych zapoměl na nějaké scény. *3*
  • super zpráva
  • Urug
    K hraní je třeba pouze Source SDK, ten je dostupný zdarma od té doby co je TF2 F2P, čili není třeba vlastnit ani Source hru.
  • pekne pekne :-)
  • Holy SHEET...
    Po 8mi letech vývoje je to tady! Wooooooooot.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit