Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě mám W8
  • Utáhne mi to ? Předem děkuji

    Procesor: Intel(R) Pentium(R)
    CPU 2117U @ 1.80GHz
    RAM: 4 GB
    Typ systému: 64bitový operační systém, procesor pro platformu x64
  • Myslíte že bych to rozjel slušně na noťasu co má: i5 3,1 ghz boost, 8gb ram, Radeon HD 8750M??
  • dobře ty kemo!!!!!,,,konecne jeden co pochopil co sem tim chtěl rict,,,ono jim totiž nako uniklo ze sem psal ze me osobne by se to tak libilo vic s tim realnejsim stredovek atd,,,místo el.osvetleni louce,,atd,,,
  • Koukám, že tenhle tvůj příspěvek byl směřovanej na mě Dworkine. No ale kluku/pane, nevím jak tě/Vás oslovovat. Pokud si to přečteš pořádně, tak tam přímo píšu s PRVKY STEAMPUNKU. Navíc, teďka asi nevědomky bruslíš na tenkém ledě :-) středověk je z časového hlediska dost široký pojem, tudíž do něho krásně zapadá jak gotická, tak renesanční architektura - v Itálii máš první renesanční památky už okolo roku 1 300, třeba Santa Maria Del Fiore a vlastně celkově půlka Florencie. Svůj příspěvek jsem napsal arogantně, protože tu TY a SPOUSTU OSTATNÍCH vystupujete, jak kdyby jste právě VY sežrali to šalamounovo hounínko - víš co se říká, na hrubej pytel, hrubá záplata ;)

    Pokud by si nebyl zaujatej a nepřipadal sis, že ti právě někdo nas*al na hlavu, tak tu neargumentuješ dál, ale asi by si můj příspěvek možná se vzetkem, ale přesto připustil....místo toho tu dál vřískáš něco o tom, že to je STEAMPUNKOVÁ hra. Hergot chlape - není! Čerpá z něho, ale pořád je tam krucipísek ten stěžejní bod-ten středověk. Kterej ty (nechápu proč) tak vehementně popíráš. Z jakého období asi čerpá STEAMPUNK - vznikl jen tak, z lidského trusu že? žádná inspirace dobou minulou :)) Musím přiznat, že jsem Thief II nehrál snad od roku 2000. Jasně paměť senilní, ale né natolik, abych si nepamatoval alespoň velkou část té hry. Kdyby si si můj příspěvek přečetl pořádně a nekejhal jak potrefená husa, možná bychom se i dobrali ve spoustě věcí shody. Kde jsem napsal, že przní středověk?? ta hra je alternativní sci-fi středověk s prvky steampunku, to jsem napsal ve svém prvním a jediném postu v tomto vlákně. Píšeš, že tam je Baroko - tu hru kvůli tomu znova instalovat nebudu, ale baroko snad né :) a i kdyby - pořád by v mých slovech bylo víc objektivního, než v tvém výkřiku do tmy. Podle toho, co a jak píšeš, rozhodně nejsi klasickej vůl, kterej zasí*á diskuze úplnejma nesmyslama - ale koukám, běda jak ti někdo objektivně napíše, že nepíšeš zcela správně danné pojmy....to se pak Dworkin nezná a trochu kejhá, jako ta husa :) ale víš jak....chleba levnější nebude. Pařbě zdar a snad ten Thief vyjde
  • Ne, výraz steampunk se v žádné z těch her nevyskytuje. Asi jsi chtěl napsat, že tam jsou prvky steampunku. Ale to je jako bys napsal, že pes obsahuje prvky psa. Protože si tady hraješ na znalce, který sežral šalamounovo h.vno, nemusím tě jistě poučovat, že a) pojem steampunk se od svého vzniku vyvíjí a dnes existuje řada poddruhů steampunku, b) diskuse se vedla o tom, že to není středověk. Což není ani omylem. Možná ti uniklo, ale je to u takového znalce s podivem, že v prvním Thiefovi jsou kromě gotických i renesanční, barokní a klasicistní budovy. Pane ARCHITEKTURO. *7* O oblečení, umění, stavu technického rozvoje ani nemluvě. A všechny tyhle anachronismy nejsou "prznění středověku". Je to záměr. Je to steampunk.
  • Kallessin183
    To cos napsal je hodně pravdivý, ale uznej, že když uvidíš středověkou vesnici a tam bude parní výtah, jinak vše na 100 % reálné a dobové, nebude to středověk s něčím divným, ale pro většinu lidí tobude "super cool výtah" v podivném středověku. Je to účelně přehnaný.
    jasně že mě bavilo theifovo prostředí atd a jsem za strážné s mečem u pasu, oproti chlápkům navlečeným v eaktivním pancíři s parní útočnou puškou.. Jen prostě to co bije do očí, je tak nějak braný víc v potaz, i když je to jen zlomek celku...
  • .....ale jako tohle je už fakt prasárna, leda že by jsi tam ty čárky nedal schválně, jinak to smrdí lehkou mozkovou dysfunkcí...
  • Zdenečku ty si mi ale kus hlupáka :-D
  • Já ho na jednu stranu chápu, jde mu o to středověký temno, který má něco do sebe. Hra ze středověku i setsakramentsky čerpá - viz. zbraně, nepřátelé, ARCHITEKTURA!..Tudíž jeho názor svym způsobem sdílim. Na druhou stranu je ale potřeba si Swice uvědomit, že ta hra byla od začátku koncipovaná do "alternativního, sci-fi středověku"....( fakt nebudu používat ten Váš trapnej výraz Steampunk, kterej jste si někde přečetli, pořádně ani nevíte, CO MÁ OBSAHOVAT a Z ČEHO VYCHÁZÍ, ale tady to všichni vřískáte dokolečka ) Uvidíme co z tý hry vznikne, zatim těžko soudit. Jako taky pro mě byl Thief, když vyšel super počin a právě ten odklon od historicky známého středověku mě bavil - ale chápu tě. Vždycky mě rozesmějou diskutující, který se na internetu hádají řekněme o vojenské technice a jako argument předkládají Wikipedii :-DD kde konkrétně, co se týče vojenských technologií jsou velmi často informace allá Velká obrazová encyklopedie...ten výraz STEAMPUNK se ve hře pochopitelně vyskytuje ( parní stroje, mechanické oko atd. atd. ) ale přesto je to v první řadě temný alternativní středověk s prvky toho vašeho steampunku.....kdyby to totiž byla čistě steampunková hra, která by využívala takovou architekturu, tak tu hru můžete od začátku překopat a garantuju Vám, že by to v danných kulisách moc lidí nebavilo
  • jak překousnout? buď toleruju, nebo netoleruju... jak můžu oční implantát ve středověku přijmout a rozčilovat se nad parním strojem?
  • XXDarthVaderXX
    Nároky jsou spíš vypsané tak, aby si nikdo nemohl pak stěžovat, že se mu to seká. Dříve byl obrácený postupa dopadlo to akorát tak, že každý držkoval :-)
    Pokdu člověk poladí byť jen blbé nastavení své grafárny, tak se i z nenáročné hry dá udělat náročná bestie se sotva 5 - 10 fps :-)

    Trošku bych vzal v potaz DirectX 11, jestli použijí některé ptákoviny pro kouř, stíny atd...tak ano, pak může jít výkon rapidně dolů, ale přiznejme si jedno...většina lidí to nezapne...protože dívat se půl hodiny na kouř či juchat se stínama? To asi ne.

    Tradiční šaškárny...musí být Core i7 nebo tam to a tohle a 9xxx či HD... Ono je velký rozdíl jestli je to ta nejlevnější i7čka, která se dá sehnat za pár švestek či nějaká ta dražší varianta(ta to určitě nebude). U grafiky...to povětšinou nestojí ani za komentář, protože pod číslíčko se dá hodit i low end :-)
  • co je to háček v interpunkci? pouč mě...
  • Kallessin183
    Po přečtení celý diskuze se musím ptát. Kamery a výtahy ti vadí, ale málem kybernetický oko ne? Navíc celou dobu se opíráš o středověk, když je to steamunk... To jako mi tvrdit, že se ti na Zaklínači líbil ten středověk...
  • zdeeneek
    Je rozdil mezi hackama/carkama (interpunkce) a mezi hackama/carkama nad pismenama. Kdyz nekdo neoddeluje slova pomoci carek/tecek a pise vsechno v jedne vete, ktera nedava pomalu smysl, tak je to chaos. Text bez carek/hacku nad pismenama je citelnej bez problemu.
  • Kinet1c
    NIE JE stredovek!!!
  • Kinet1c
    od sameho zaciatku to bol steampunk, prostredie mozno a urcite pripominalo stredovek a mozno aj nabadalo atmosferou, ale ked si to znova a pozorne zahras postrehnes tam nemalo veci, co naznacuje, ze toto nie je celkom taky stredovek aky si myslis ze by mal byt a v dvojke a trojke to iba este viac umocnily, stvorka nebude vynimka
  • smejki
    je rozdíl jestli dáš enginu renderovat jednu kostku nebo obří mapu se stovkou postav řízených AI, která po sobě vzájemně střílí flintama s reálnou balistikou, zatímco na ně padá interaktivní particlová mlha. Žádný engine nemá fixní nároky.
  • Jack1947
    O HW naroky se nebojim *15* , i kdyz bych to v klidu dal. Vicemene... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit