Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proto se ale 2. díl jmenovat The metal age a v průběhu hry se hráč dozvěděl více o světě a o vzestupu frakce Hameritů, kteří byli technicky navýši a vzdávali hold STAVITELOVI.
  • Je to pekne i ty naroky Thiefa mam moc rad a tento novej dil me zatim dela jen radost moc se na nej tesim *5*
  • Cosi
    výkonné dvoujádro nebo čtyřjádro. Specifikace jak sviň. *1*
  • Thief byl a je steampunk. Že sis jedničku představoval jako středověk není problém té hry.
  • jako supr, thief svého casu byl fakt mazec, co mě ale vadí už od 2 dílu je fakt ze se posunul z čistě středověkých kulis kamsi ke kyperpanku nebo jak bych to nazval,,,,ve 2 dílu bylo už zarážející ze se ve středověkých kulisách objeví parou pohaněný výtah ovšem toto by se este dalo pro mě překousnout ale co kamery atd??to už přeci tu středověkou atmosféru silně nabourává!!!v 1 nic takového nebylo ta stala čistě na ztvárněni role lupiče ve středověku-jen vy a stín ale kamery,,samostřelné věže střílející po vyvolaní poplachu těmito kamerami??to je přece někde úplně jinde,,,,,,,,,,,,,,,těším se na nový počin ale už z obrázků je patrné že tento trend který začal už ve 2 bude pokračovat i v tomto dílu,,,nevím podle mě by bylo lepší držet se víc středověké reality ale každopádně novy díl koupím,,,koupil sem všechny a výborně se u nich vždy bavil ale ten odklon od čistě středověkých kulis mě celkem štve *7*
  • Osobně bych bral nějaké krvavější, protože by to (samozřejmě za předpokladu zvládnuté optimalizace) znamenalo hezkou grafiku. Doufám, že na ty starý konzole přestanou co nejdřív dělat, aby se to na PC pořádně zvedlo. Paradoxně tím trpí i nové konzole, protože je to to samé jako na starých, akorát fhd (někdy) a víc fps (někdy).
  • To jsou zase kydy. Dnes venku prší. Tato věta má asi stejnou informační hodnotu. Na to minimum si nikdo nezahraje, proč se minimum neudává jako hratelné minimum. A doporučené i7 ? :D O cpu to vůbec není, tam bohatě stačí i5. a R9 nebo 660 omfg .... Pořád dokola. Každý koho to zajímá se mrkne na benchmark a hotovo.
  • krása

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit