Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Ty HW naroky jsou zavadejici, budou sice stacit na provoz bryli, ovsem ne na vsechny hry. OR jako vsechny tyhle systemy je zalozen na stereosocopii, tedy vyrenderovani dvou obrazu - tedy je potreba dvojnasobny pocetni vykon... A HW pozadavky budou samozrejme stoupat, jak budou stoupat HW pozadavky her...
    • A to vys jak ty experte, proc hra pri vstupu do VR modu a teda renderovani 2x obrazu nemuze mit upravenej set nastaveni ktere znizi narocnost, nebudes mit stini an na super ultra s 4xmsaa ale jen high. Proste kec jak noha, kdyz je hra narocna tak se znizi efekty aby nebyla tak narocna, takova veda.
    • taky nejak nechapu, jak muzou uvadet potrebne naroky...vzdyt zalezi na tom programu, u nejake jednoduche hricky bude stacit i stara sunka a jak na tom spustim neco extra narocneho, tak abych mel 2x titan ve slotech
      • walltar
        Jak je napsané v blgu OR... To jsou požadavky pro hry vytvářené přímo Oculusem. Hry mimo budou mít jiné požadavky.

        "All of the games and applications for the Rift created by Oculus will provide an incredible experience on this system."

        Samozřejmě dost výrobců her se tohohle bude držet taky... Ale nikdo je nutit nebude.
  • Hw požadavky v pohodě, jde jenom o to, jestli se na to budou dělat hry, a jaký % hráčů si to koupí, aby to nakonec nebylo jako 4k, který využívá asi tak 1% hráčů (samozřejmě na games 99%) :)))
    • Ristoro
      No nevím, GTX 970 levná není, moc lidí ji asi nemá, ale podle mě to pojede i na 7čkových Nvidiích.
    • Vzhledem na to, kolik lidi si koupilo DK verze, ktere ani nebyli urcene pro bezne hrani, bych se o prodeje vazne nebal...
  • Snad se tu zas neobjeví zuberant THE GAY GAY GAY
  • nevim ja jako fanoušek simu na tohle uz cekam 20let:c//,,,no tak uvidíme,,,,jako urcite bych to rad zkusil,,,,,ano cilova skupina je poněkud mensi ale kazdej virtualni pilot tohle bude chtit,,,tim sem si jist:c))
  • Nějak to nechápu s tím notebookem. Pokud mám v notesu 980M tak to taky nepůjde? Z článku jsem to tak pochopil.
    • 980M je vzácná u noteboků. Navíc ani ona nemá výkon desktopové 970
    • Tak znovu a lépe. Myslím že takový ASUS G751 s GTX 980M to všechno má už dnes. Co bude za rok?
    • Ano, nepůjde.
    • 99% notasu neda na hdmi takovy rozliseni pri 90fps, stejne tak 2x usb 3.0 pro napajeni bejva problem, nemluve o samotnym vykonu
  • Tak plašej jaký to chce nároky a jsem docela zklamanej, čekal jsem něco trochu víc...
    Stačí více méně akorát lepší grafárna a je to... *6*
    • konzole by víc neutahly
  • to neni zas tak hrozne
  • taky duležita součást požadavek:
    http://belamost.cz/files/img/GC90010.jpg
    • Jack1947
      To ne "riftovací kyblík" bude v ceně. *3*
  • N0isy
    Čekal jsem to horší, ale jsem v klidu. ;)
  • splnuju, takze cajk, budu ve fronte na prvni kusy *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit