Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde mluvim o rubání hráčů mezi sebou? *7*
  • presne tak pri uvedeni pozadavku jsem zjistil ze do noveho pc musim narvat 2x tolik :)) skoda ze si to zahraju az za pul roku :(
  • hmm ten inventář asi bude něco jako v Zaklínačovi 2 tam byl naprosto přišernej ten inventař je totálně nepřehlednej a furt si tam musel všechno pracně vyhledávat věci vyrábět po jednom no hrůza jedna z mála věcí co mi na Zaklínači vadila tak doufám že to nebude podobné se Skyrimem
  • skaven123
    Santa, ak to bude pravda, beriem spat..ten autoheal :)
    ..s ostatnymi vecami asi problem nemas/inventory, AI, animacie... /
  • MrSanta
    To je pravda, ale to jsou právě ta videa s nacheatovanou postavou. Jinak by tam dostal přes budku. Já jenom že oficiálně jsem se nedočetl o tom, že by tam autoheal být měl. Ta videa se nedají brát jako průkazná...
  • skaven123
    neviem, suboj s drakom, tam je to strasne viditelne, pomaly autoheal pocas bitky, a rychly po bitke(cerveny pasik v spodnej casti)
  • Moudré *1*
  • MrSanta
    Co vím, tak by tam žádný autoheal být neměl? Videa z hraní co pouští ven Bethesda mají postavu nacheatovanou.
  • jo mas pravdu, ted sem si to precet na internetu, priste si to vyhledam a pak radsi neco napisi
  • Hairy_Ass
    A jaký by pak ten MP měl smysl? Pro rubání hráčů mezi sebou je mnohem lepší volbou nějaké MMORPG. *7*
  • Česká lokalizace bude.
  • No tak nějak sem netušil, že by se dal BF3 hrát i na takové starší konfiguraci, protože sem četl HW požadavky a i ty minimální mi přišli pro moje PC dost krvavý, ale ještě jsem to nezkoušel hrát...
  • lidi mam problem, ja bez cestiny nebudu rozumet. neco prelozim ale v tehle hre budou dialogy hlavni co kdyz to prelozim blbe a pokazim si vyvoj postavy.
  • hral jsem betu na dvoujadru s GTX 260 ve FullHD, staci jenom vytunit detaily, jinak to bylo naprosto v pohode.
  • Neni na to mit 3 roky jednu konzoli, nemusis nic upgreadovat jen si uzivas .... a to ze je grafika horsi ? na to s....e pes
  • mno pokud vím, je bf3 engine vylepšený z bad company 2, kterej jedu naprosto plynule (neměřil jsem, ale určitě ne 30fps, spíš kolem 50 - jsem vysazenej na blikání a raději volím plynulý pohyb než vytuněný detaily - zvlášt v mp), většina věcí nastavená na ultra, pár na high, 1920x1080. Mám též 4jádro core i7 a grafiku jen o fous lepší než ty - 285gtx, 6gb ram. Čili jsem na tom zhruba stejně jako ty, zdá se. No a tak se mi nechce věřit, že bych bf3 "nerozjel" - počítám, že tím nerozjetím spíš asi myslíš "nerozjel na high/ultra" ? Protože pokud bys měl pravdu, tak bys mě teda rozesmutnil, páč nějakej upgrade fakt neplánuju a bf3 bych časem rád *5*
  • Ass:Tak ale nikde neříkám že by to mělo mít návaznost na hlavní děj.
  • On totiž zapomněl dodat, že má Windows 95 *1*
  • skaven123
    pozri si pozorne videa, jednoznacne autoheal,alebo ze by trvale regeneracne kuzlo? :P ...sak je drakobijca
  • Proč myslíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit