Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obzvlast ma pobavila posledna tabulka: APPLICATION, SERVICE OR SUITE
    µTorrent - 29.41% ... Predsa len kto kupi macku vo vreci? :D
  • Jo, vyzkum kterej nebere v potaz novy sestavy nam ukazal, ze nepribyvaji novy sestavy. Staem plz. *1*
    • Čššššš PR a marketing vyrába prémie a bulvár tiscali to tlačí plebsu, nechaj to tak, bo ovčani začnú myslieť bez reklám a kravaťáci podochnú, a chceš ma´t na svedomí 6 000 000 kravaťákov?
  • Lol? CO to jako má být? To jako že když jsem si zakládal steam na HD2600XT tak ji mám oficiálně i teď? *15* Nebo co je to přesně za bug? trochu jsem to nepochopil, prosím někoho!
    • Veskoslav
      Steam aktualizuje tvé pc, když si kupuješ novou hru například:)Ale musíš to mít zatrhnuté.
    • Myslím, že steam presne vie aké máš PC, stačí byť trochu pirát a skúšať niečo spustiť vo Win 7. Proste nechcú prezradiť svoj trik, ktorý je agresívnejší ako SecuROM.
    • řekl bych že to tak bude
  • Burik
    Je to dost podstatny bug. Ja vymenil tri PCcka, za celou eru co jsem na Steamu *9*
  • Taky to vidim tak ze zatim neni duvod pocitac nejak extra vylepsovat. Hry se zjednodusuji kvuli omezenosti konzolim. A to jeste treba rict ze hodne tech rychlokvasek nejsou ani poradne optimalizovane.
  • KONZOLÉÉÉ, ja som do zaklínača2 išiel na jednokoráku, ten mi na ňom išiel, dokonca GTAIV, pri Skyrime som upgradoval, načo, keď KONZOLÉÉÉ?
    Kôli akej hre by si mal kúpiť nové PC? Je len jedna jediná z poslednej doby a to je L.A. Noire.
    • Né že bych ti nevěřil ale schválně na kolik snímků za sekundu si ty hry hrál, docházelo k nějakým propadům FPS, na jakém hraješ rozlišení, jak sis nastavil grafiku?
      Hmm znám lidi kteří se budou do krve hádat že hra běžící na 35FPS (a která je dělaná na 60FPS) je plynulá a znám taky psychopaty kterým nestačí míň než 100FPS.
      • JJ to je as jasné že nebola, problém nerobili mestá, ale krajina mimo, ale napr AC I pre mňa vyzeral krajšie ako teraz, keď tam je AA, HD ...
        • lipkozzi
          Pockat. Mesta, krajina okolo? Hral si ty vobec GTA IV? Nebolo to skor GTA San Andreas?
          • hlavne se registruj blbče, a pak pochop, že se ptáš špatne ....
            • lipkozzi
              Whatever...
        • Takže na kolik FPS sis to dával ono zase hrát na 30FPS např CoD není žádná sláva?
          • COD som ani nesťahoval, ale Mafia II bola 800x600 oki, žiadne silenie očí, napr AC I bol horšie optimalizovaný ako ACII, v I to bolo mimo miest des, II bola v poho, nikdy som nemeral FPS, si pamätám Quake I a to bol teprf komix - kedys.
    • Hry, ktoré išli a som ich prešiel na jednocore s 7800:
      Mafia II
      GTA IV
      AC -I, II, B
      Prototype
      Divinity 2
      Gothic III
      Dokonca aj shadow of colossus sa spustil, ale oki mi ide až teraz
      • filias
        Jo, taky jsem hrál Warcrafta 3 na Rivě. Ale jak to vypadalo....
      • Mínuská? Chcete návod ako spustiť GTA IV na XP? Pravdu, zrejmä nemáte radi, ale recht je hovoriť, že ich bolo 6 000 000
        *1*
        • Pre 6 000 000 sráčov /myslené ako čo idú za TO ČO SA MÁ HOVORIŤ, hlavne nemyslieť/:
          http://www.lidovky.cz/stredecni-ln-bude-rathovou-unikovou-cestou-izrael-fwx-/ln-media.asp?c=A120724_214808_ln-media_ape
  • Zpusobeno je to konzolema, ktere brzdi herni vyvoj. S novou generaci bude vse zase jinak ;)
    • Já jsem Pcčkář a brácha jede na PS3 a sám uznává, že na pc prostě nemá, nemyslím love ale celkově výkon. Není,co řešit. Pokud vývojář udělá hru se špičkovou fyzikou a grafikou, že nepoznám,jestli je to full hd dokument o mý mámě nebo "jen" hra, tak si ji prostě konzolista zahraje osekanou na 720p s directx 5.1. Ale vydělá víc na prodeji konzolové hry jak na pc. A o tom to je.
      • Hry na PS 3 jedou i na 1080p např Mortal Combat ale musíš na to mít tv
    • určite si myslel technický vývoj že *3*
      • urcite myslel herni protoze to je az tezko k uvereni na jake dno klesla obtiznost a herni mechaniky
        • aha a to má ako nová generácia konzolí zmenit? nemyslím si jediné v čom brzdia konzole herný priemysel je v technickej kvalite ... v ničom inom

          EDIT: keď už sme u toho dám ti jeden príklad za ktorý určite nemožu konzole a predsa sa tam deje to iste WoWko to určite neovplyvnili konzole tak sa zamysli predým ako začneš hovoriť to že konzole možu za všetko čo je v hernom priemysle špatné...
          • jediny co nova generace zmeni je hezci grafika. hry budou dale upadat
            • tak jasne, ze jde o to co si clovek vybere, i ja najdu nejake tituly, ktere me v dnesni dobe zaujmou

              prodlouzeni herni doby multakem, to je pro me osobne neco, co nezkousnu, hlavne v argumentaci ohledne serie CoD, kde je to klasicka reakce na kratkou herni dobu .."vsak oni to delaji hlavne kvuli MP, SP nikoho nezajima" - pak me vzdycky napadne jen proc proste nevydaji mappack, jelikoz CoD MP se rok od roku nijak vyrazne nelisi az na nejakou tu lokaci, ale vydavani levnejsich mappacku nebo dokonce free je asi v tomto kontextu sproste slovo, kdyz to tak dobre sype a najde se tolik lidi ochotnych zaplatit "za nic" porad peknou palku, ale to uz jsem se dostal kapku jinde :)
            • mno jde o to jaký hry si vybíráš ale to je ti učitě jasný.
              A ona i ta šipka k cíli se dá vypnout, herní doba se prodlouží multákem a autoheal mě nikdy nevadil.
              A k tomu že postavička střílí v TPS hrách na slepo:
              ano ta možnost tu samozřejmě je ale pokud jsi nějakou takovou hru hrál pak výš že skoro nic netrefíš a pro přesnou střebu je řeba se vyklonit.
            • GGG: a ty budes zase typek, ktery to posuzuje podle toho, ze mu tam nekde pridali odlesk postavy v kaluzi, slunce na kapote auta a hezci strom nekde v pozadi? (chapej jako grafika)
              osobne si myslim, ze kvalita her sla vyrazne dolu....jako predevsim fps hrac to pocituju snad nejvice ze vsech moznych skupin

              - 4h singleplay
              - sipka k cili (jako by existovala varianta ho minout)
              - Autoheal (podle me absolutne nejvetsi zlo)
              - kryci system (ve vetsine pripadu naprosto usmevny...postavicka se schova za bednu, strili tam nekde pres ni, absolutne na slepo (resp mela by kdyz realne nemuze videt) a pritom same zasahy a enemy netrefi temer nic) - komedie

              osobne si myslim si myslim, ze tupe zbesile akce jako Serious Sam, Doom, Quake, DN ci jeste prvni dil CoD byl o nekolik levlu kvalitnejsi/zabavnejsi, ale souhlasit bude asi malokdo, kdyz kouknu na prodeje novych dilu CoD, tak jsou lidi spokojeni asi ve vetsine pripadu sh*tem (dobehni k sipce a se 5x schovej za bednu, AH to vsechno vyresi)...zlate casy, kdy clovek s 1 HP marne hledal lekarnicku :(
            • Ja som tiež pomerne spokojný s titulmi ktoré dnes vychádzajú je fakt že herná doba je v drtivej vadšine podpriemerná ale keď niesi človek ktorý potrebuje každý deň novú a skvelú hru tak si aj v dnešnej dobe hodne kvalitne zahrám.
            • Upadat proč? Další vtipálek co bude tvrdit že hry bývali dřív lepší a že kvalita hry se odvozuje jen od toho kolikrát při hraní člověk umře a jak moc zamotané jsou herní principy?
  • praseek
    To je ale celkem podstatný bug, ne? Mají nějaká data, kolik takových lidí je? Protože jinak je celý tenhle průzkum k ničemu
  • Ja za tim vidim to ze tenhle rok vyslo tak maximalne 5 her co dokazou takovej nadupanej pocitac vyuzit...
    • Ted premyslim ze 5 her je mozna moc... vysla tenhle rok vubec nejaka takova hra? Mne uz se to vsechno hrozne slilo dohromady.
      • kostejnesmrtelny
        Mojí mašině budou v září čtyři roky (v tý době to byla vyšší střední třída) a fakt je, že místy (Zaklínač 2 například) už to na plný detaily neutáhne. Ale tolik těch her zase fakt není, aby mě to donutilo upgradovat a to přitom loňskej rok byl na dobrý hry docela hojnej.

        EDIT: Zapomněl jsem Shoguna 2. Tam to teda C2D už fakt moc nedává *1*
        • je fakt že zaklínač 2 mi šel občas taky trhaně, ale žádná škoda, hral sem to asi 4 hodiny a konec
      • Mam AMD 64X2 6000+ 4GB RAM DDR2 a GTX460 1Gb a zahraju si všechno na vysoký detaily, takže bych řekl že dnešní nadupanej PC je absolutně, ale absolutně k ničemu...
        • Tvoj pc je po vsetkych smeroch nadupany, ak ti niekto tvrdi nieco ine tak je to lamka co mu tato kupi novy pc ked si povie.
          • asi tě to překvapí ale peníze se dají i vydělat
            PS fakt je to tu banda žárlivých blbů, nikdo najednou nechce lepší pc, když už ho někdo má tak je rozmazlenec, hry který se mi sekaj mě nebaví a stejně bych je nehrál WTF
        • A nadupany pc je taky pro lidi co chcou ty hry na high hrat s vic jak 5 fps. Jestli k tomu nemas displej z telefonu. *15*
          • vše hraju v 1920x1200 a plynule ty lamko :P nepropadej mediální masáži. Jediná hra kvuli který budu muset asi upgradnout je Arma 3
        • nadupaný PC je pre ľudí, ktorí ho využijú hlavne kvôli svojej práci a pre pinďúrov, ktorí si potrebujú merať svoje ego podľa výkonu HW
    • yuri337
      Tak nějak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit