Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nativne to konzole nezvladne, ty hodne dopocitavaji :)

  • Nezapina, jeste o tom neco vedet. Treba Alan Wake 2 umi 70 - 80fps na PC a u 4K nativne a nemusi se zapinat nic jako je DLSS a plati to pro RTX 4090.

  • Na PC taky existuje gamepad :) Vetsina uzivatelu taky nevi, ze je mozny koupit vetsi monitor a hrat na PC na gamepadu i z gauce :)

  • spoock

    30fps záleží v jaké hře. Třeba RDR2 je úplně v pohodě, ale pak jsou hry jako Control, kde je v 30fps ghosting jak prase a v 60fps je to v pohodě hratelné.

    Podle mě by to chtělo standartizovat 40fps jako u nekolika titulů na PS5. Je to slušný kompromis.

  • Derp_1337

    To by jsi nebyl ty, aby jsi se sám od sebe nevložil do diskuze a nevnucoval lidem svůj tristní názor. 🙂

  • skaven

    pc je v tom rovnako, aj tak kazdy teraz zapina upscaling, aby si dokazal, ze nema maleho pindika, ale 150fps


  • PS5 mám, je to jen taková levná krabička na hraní pro casualy.

    PC Master race !!!

    :)

  • Aby sis nezabarvil trenky vzteky 🙂

  • Jo no. Úplně stejný jak na PC :)

  • Derp_1337

    Vždycky se objeví nějakým rozumbrada, který ví nejlépe, co dostačují pro úplně každého člověka na světě. Tihle ignoranti nechcou akceptovat fakt, že lidé jsou různí a můžou mít trochu jiný zrak, sluch či čich.

    Nejlepší jsou takoví ti lidé, co nosí brýle se skly tlustýma jak nějaká stěna a tihle chytráci, pak prohlašují, že rozdíl třeba mezi 1080p a 4K není vůbec vidět a že hraní na 4K je absolutně zbytečné.


    Hele, klidně si hrej hry třeba v rozlišení 640*480 a s 20FPS, jestli ti to stačí. Ale nevnucuj svůj vkus ostatním lidem. Ostatní lidé mají trochu lepší zrak a vyšší standarty.

  • medveddd

    To jo, zvlášť oproti těm nedávným, kde všechno běželo na 60.

  • Stručné, ale výstižné.. 👍

  • frank.horigan

    Chtělo by se říct current gen, next gen je takové samolibé přiblblé označení co mělo jakýsi smysl u PS2 / PS3..

    Tam to ještě byl opravdu viditelný skok. Dnes už nikdo u nové konzole nenavýší výkon na desetinásobek.

  • frank.horigan

    Chce to trochu cviku, já osobně dveře od chlíva netrefil, když jsem prostě ještě neuměl s padem (TloU2), ne kvůli 30fps. 

    A ano, pomáhají si hodně M blurem.

    Osobně mi nic z toho extra nevadí, 60fps je mi mnohem příjemnějších, ale po přepnutí na 30 si brzy zvyknu.   

  • Tahle generace  konzoli neni next gen, ale lost gen 🙂

  • twicer

    Škoda, že se musí takle matlat med kolem huby pomocí vznešených frází, místo toho aby řekli, že na ten uhrančivý vizuál na novém enginu, prostě nemají na stárnoucí konzoli dostatek výkonu.

  • twicer

    Přijde mi, že na konzolích se ve velkém užívá motion blur a jen menší část uživatelů se před hraním hrabe v nastavení aby si to měnila, ten nižší framerate pak v pohybu s motion blurem, ovladačem a auto aimem nepraští tolik do očí.

    Když jsem hrál na ps4 horizon zero dawn, vypnul si motion blur, tak jsem netrefil ani vrata od chlíva, natož zamířit na slabinu letícího monstra.

  • 30 fps na televizi s gamepadem naprosto OK, kdo s tím má problém ať hraje na PC, nebo ať to nehraje vůbec...

  • frank.horigan

    Jsou tam hold slabý procesůrky, v tom je limit, kdyby byl limit na grafice tak s prostě omezí detaily a máme "performance" režim na 60fps.

    CPU limit nevyřešíš. 

    Zas mě všichni ukamenují, ale od té doby co jsem se naučil na gamepady a odehrál pár her na PS4 v 30fps, tak na padu je ten pocit z 30fps daleko lepší než na myši, kde můžeš "trhnout" hrozně rychle a ten lag neskutečně cítíš.

    Pad je takový plynulý rozvláčný, single hru (ne NFS nebo CS:GO) na tom lze hrát zcela v klidu. 

  • Peca

    Herní železo bude mít hlavně nastavitelné detaily. Na konzolích 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit