Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oficiálně se vyjádřili že datadisky nebudou protože "zratili" zdrojáky, možná třeba trochu research před zvěřejněním svého mentálního průjmu, co ty na to?
  • Umm a tablety jsou snad něco jiného než hračky pro děti?
  • Tak tohle je ten nejretardovanější příspěvek co jsem tu viděl za celkem dlouhou dobu.
  • Poraďte mi pls někdo, hraju na Androidu, nedokážu vůbec udělat ranged attack, tutoriál pise double click ale to prostě ne a ne fungovat, nechápu...
  • Bomba, dik moc, uz mam stazeno a hraju :))) jinak vyhledavani v google play to porad nechce najit, nechapu...Zachranils me, mam zlomenou ruku to je ted jedina hra kterou muzu hrat :))) PS4 lezi uz mesic ladem...
  • a rozčuľuje sa snáď niekto nad tým, že hrdinovia v M&M nemajú mobily a všade jazdie ako ťuľpasovia na koni? Takže ak ja spravím remake piškvoriek ktoré dajme tomu v v 1970 zísali v recenzií 8 bodov tak recenzent mi je povinný dať 8 bodov napriek tomu, že tá hra je na počítačoch dávno prekonaná? respektíve ak za života van Gogha jeho diela kritika skôr kritizovala ako chválila, tak aj v dnešnej dobe ho majú povinnosť kritici zhadzovať? nemyslíš, že vkus doby sa môže meniť a tým aj hodnotenia kníh, filmou alebo aj hier. tak už tu prosím netroluj.
  • del0
    HD mod je něco jinýho, než tenhle HD remake. Mod JEN přidává vyšší rozlišení a to tím, že scaluje obraz, takže hrdina vypadá ve full HD na obrazovce jako blecha. HD remake zachovává původní měřítko hry - veškeré sprity i interface jsou ručně překreslené do vyššího rozlišení (= detailnější) a barvené hloubky.
  • del0
    Každej to má jinak. Já zase když vidim FFT, tak se mi zvedá kufr. Hrát za pokémony mě nikdy nelákalo. *15*
  • ale da se stahnout jinde a potom ji do hry dohodit
  • A proc by nemohl byt dusevne nestabilni z toho clanku? :) A pak si jeste poloz zakladni otazku koho to zajima
  • Cestina tam nie je.
  • Hra uz je vonku, za necelych 300 Kc.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.mightandmagic.heroesiii
  • Oproti japonským klasikám jako Final Fantasy Tactics mi vždy přišlo HOMAM tak trošku jako hovadina, nicméně i přes tohle tvrzení jsem u hry těch 50 hodin strávil. Něco na tom zkrátka je.
  • "mezi dětmi s tablety" - díky této větě je pro mě recenzent blbec
  • budjik
    Myslím si, že na PC to až takový význam nemá, pokud fakt někomu hluboce nevadí horší grafika, ovšem pro iPad, nebo Android tablety je to perfektní věc. (ano vím, že na androidu to emulovat šlo i předtím)

    Navíc to stojí jen 10 EUR, což není žáná hrůza a zábavu to poskytne, pro mě to byla jasná volba, už abych byl doma z práce a dal rozehrál si nějakou mapu a vrátil se těch 15 let zpátky. Bude to fajn!
  • homeles8
    Koukám že na gogu je za 8.49€ . Myslíte, že tam bude taky čeština? Píšou tam English & more :-)
  • homeles8
    .,-?!
  • No popravdě já je mám rád přesně v pořadí, jak vyšly, od jedničky do čtyřky (od pětky jsem je nehrál). Přičemž ale pořád platí, že i trojku miluju, ke čtyřce už mám vztah podstatně vlažnější. To pořadí není ani tak kvůli "překombinovanosti", jakkoliv jsem si kdysi po dvojce na trojku poměrně těžko zvykal a taky mi přišla strašně překombinovaná - ale to časem pominulo. To pořadí mám kvůli kouzelný pohádkovosti grafiky, v tý pro mě jasně vede první díl, těsně následovaný dvojkou (která ale zase přinesla fantastickou muziku, v rámci série asi nepřekonanou). I když rozum velí nedávat těmto složkám u strategie takovou váhu, Heores jsou pro mě hodně atmosférická hra, vizuál a hudbu vnímám jako zásadní součást.

    V každém případě, jak tu někdo psal, jsme opravdu jedni z mála, kteří trojku nepovažují za to nejúžasnější v sérii, ale i tak je to fantastická hra.
  • nekromant33
    Myslím, že to vychází až dnes večer. Nebo alespoň na AppStoru. Tablet je asi jediná platforma, kde by tahle verze měla smysl, tak jsem zvědavej jakou cenu tomu napálí...
  • Kein
    Neboj. mi Warcraftovská grafika posledních Heroesů taky vůbec nesedí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit