Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no já to mám jednoduché svoje prachy jim nedám. Mám totiž nainstalovaný horn of the abbys mod a ten je naprosto boží *5*
  • Souhlasím. I moje bývalá přitelkyně H3 hrála. Trik je v tom, že má H3 velmi blízko k deskové hře, má čítelná pravidla a navíc je obalena v hezkém a nestárnoucím grafickém kabátku. Vskutku klasika.
  • No, jestli jsi odvrhl vše od Ubisoftu, tak si přišel minimálně od Rayman Origins a Legends. A to jsi trdlo :-D
  • Takže je to ve 4K?
  • Ubisoft už dávno udělal z celé značky Might and Magic, životního díla Jon Van Caneghema, nechutnou břečku, celý ten pracně budovaný vesmír změnil v generický fantasy pro blbečky a vůbec darmo mluvit. Že remake H3 dopadl takhle mě nepřekvapuje. Kam tahle firma vkročí, tam dvacet let tráva neroste, další legenda princ perský by taky mohl vyprávět svý. Hry vydané pod jejich hlavičkou nekupuju, ale ani nekradu, prostě na ně zvysoka plivu, takhle: *8* pfuj!
  • del0
    "Prostě kdyby někdo dnes udělal hry stejnou jako byl DOOM jen s lepší grafikou, tak už by z toho asi hit nebyl."

    Brutal Doom ani lepší grafiku nepotřebuje. *5*
  • Nevidím nic divného na tom ohodnotit remake nějaké hry menším hodnocením pokud se opravdu jedná o hru v horším stavu než originál. Nicméně jak tady lidi mluví o vytknutí třeba UI, tak světe div se remake UI opravdu k HD reedici patří. Někdo tu zase píše, že není dívné, že to jde hrát špatně na tabletu, když je to na počítač, ale opět světe div se, když napíšu, že remake slavné hry výjde na mobilní zařízení, tak by se vše mělo upravit tak, aby to pěkně fungovalo. Hra neobsahuje datadisky, ale proto si nezaslouží snížené hodnocení. Snad jen uvést na pravou míru fakt, že se nedočká možná fanoušek všeho co by chtěl. Na herní systém je už potom bohužel zbytečné poukazovat ten se změn nemůže dočkat pokud autor opravdu neslíbil nějaký rebalanc či patch
  • Nikdy nezabudnem na ofiko recenziu na Last of Us PS4 remaster, kde sectoracky primitiv napisal, ze minus je predvidatelny dej a citove vydieranie. To len tak daco neprebije :)
  • Fanboy nie...k 5tke i 6tke mam vyhrady
  • mmm... co třeba 4K televize?
  • Kein
    Yap, když jste si v hot seatu dali ve třech XXL mapu tak nebyl problém jednu hru hrát týden. Nakonec to stejně končilo gentlemanským duelem na domluveném místě, protože hra měla tendenci být nekonečnou. Nicméně, tahle hra HoMaM se stala homeparty hrou, jako teenageři, jsme vcelku pravidelně o letních prázdninách pořádali několikadenní párty, kde se přes den hrál Heroes a večer chlastalo a hrál Heroes. Rozuměj, to nebyla jen potička, kterou člověk dohraje a pak si dá další mapu, ale byl to otevřený několikadenní válečný konflikt, navíc tuhle hru, mají tendenci hrát i přítelkyně, které jinak do PC her zapálené vůbec nejsou. Tohle žádná jiná hra nedokáže. A proto... *14*
  • No právě že je škoda, že to je jen HD remake. Nikdo asi víc nečekal, ale není to škoda?

    Já vidím jediným kladem podpora steamu a tabletů..

    Osobně bych byl raději za jakési moderní remaky, jakési citlivé posunutí hry z dávné minulosti do současnosti. Minimálně úpravy ovládání a opravy největších bolístek hry, o kterých se ví léta...
  • Autor zrejme nepochopil viac veci.

    1, miesa dve recenzie Tablet + PC. Jasne, ze na Tabletu sa to zle hra, ovladanie nieje na to usposobene ale to asi ziaden sudny hrac necakal bez zasadnych zmien.
    2, vyjadrujete sa k absencii datadiskov , ano je to argumet ale osobne som od HD nic viac necakal remake Heroes 3 HD bez datacov v zakladnej verzii. Taky dostaval hodnotenia v 1999 8-9/10 .
    3, Ako sa vobec mozeme narazat na balancu ? je to remake nie remake + upravy to nikto nechcel od HD edicie. Ano autori mohli spravit nejaky rebalanc ale aj tak by som uvital to ze si mozem zvolit aky balanc chcem hrat...

    prose prislo mi ze recenzent si vylieva svoju zlost a nespokojnost, pritom to zabudol porovnavat PC z PC verziou z 1999 bez datadistkov. Mne sa velmi paci prave oficialna podpora ONLINE hrackej zakladne a dufam ze sa to choti. tak tiez HD kabat sa mi velmi paci.
  • HD remake už dávno existuje. Velmi pochybuju, že tento bude lepší...
  • HD remake sa nikdy nesmie hodnotit z pohladu tejto doby ako je to v recenzii. Pouzijem svoju oblubenu paralelu...to sa mam teraz v reedicii Musketierov rozculovat, ze za Ludovita XIII nemali mobily a vsade jazdili ako tulpasovia na koni?
  • HC fanousek, nebo fanboy?
  • Naprosto zbytečný. Vždyť HD verze už byla a byla k dispozici zdarma + bez problému to fungovalo s modifikacemi. Proč za toto platit? Nechci se nikoho dotknout, ale tohle může koupit fakt jen blbec.
  • Jj to napisalo nerozhladene pako co napisalo ze Max Payne je zla hra lebo si ho hral v roku 2014 ci 13 prvy raz v zivote
  • Na HoMaM urcite vacsi ako ty a Loukota dokopy a to hovorim ako hardcore fanusik serie. Recenzia je scestna rovnako ako vacsina tvojich zlatanin :D
  • Tak oni chudinky nemaji zdrojove kody ? No to je teda smula, kez by tak ubisoft mel treba team profesionalu co by byli jsou shopni veskera data dostat ze hry reverznim inzenyrstvim jako to napriklad umi amaterska modderska komunita...

    Jeste ze mam H3 s datadiskama z doby nez to prebral ubisoft a nemusim jit zvracet pokazdy kdyz vidim jejich logo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit