Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dvojku mám doma jako originalku z levelu ještě :D to byla parada :-)
  • No já zas dost kopu za HOMAM IV. Prostě mě subjektivně čtvrtej díl bavil hned po trojce nejvíc, přitom ve všech diskuzích se na HOMAM IV kydá špína - holt je to subjektivní a každýho baví něco jinýho. Mě zase vůbec nebavil V a VI díl, hlavně po grafický stránce mi to přišlo takový prostě hnusně kýčovitě " Warcraftovský" - což ale 90% hráčů sedělo :) tudíž nezbývá než držet hubu a krok, protože kdo neplave s proudem plave proti nám a je to pýča žejo )))
  • fallanga
    Ano, je to zdarma, stačí prohlížeč, grafiku to nemá špatnou, ale jako hra je to hnus. Naprosté zprznění série.
  • Koukám další hipster s kecama o ovcích...doufám, že taky nekupuješ hry, co kupují ostatní...oh wait...
  • Pane, vy jste asi nehrál poslední COD. I žena se špatnou reputací může skvěle souložit a pobavit. Záleží jen na vás, jestli ji dáte šanci.
  • NonSuch
    me vzdycky ta trojka prisla vuci dvojce uz strasne moc prekombinovana, plus se mi nelibila grafika, ta kreslena ve dvojce mi sedi daleko vic, ctverka zase prinesla zajimave novinky jakoze si hrdinove nesli zkusenosti napric levely a mohli bojovat i bez potvor a tak, to byl hodne dobry napad
  • Zkousel někdo hru na tabletu? E
  • a ten dark messiah sa odohraval v ashane (novy might and magic svet), mal celkom dobry pribeh a bol kvalitne prepleteny s pribehmi v mam heroes 5 a 6...

    jedinu chybu, ktoru urobili s novym univerzom, bolo ze nepouzili jednoduchy chronologicky sposob rozpravania noveho pribehu ako jvc ale sposob zlozitejsi (rozne vsuvky, retrospektiva apod.) a vacsine hracov sa hladat spojenia medzi jednotlivymi charaktermi, udalostami, krajinami apod. nechcelo

    inac h5 a 6 su o hodne dalej ako trojka a trojka bez datadiskov je sotva slaby priemer a bez modov maximalne lepsi priemer
  • Ja bych jeste pridal jeden minus: "Obrazek hlavni postavy pouziva jako avatara nejhorsi troll v diskusich na games.cz." Ty jsi asi fakt normalne nemocny, protoze tve vylevy v diskusich k temer jakekoliv hre jsou pro normalniho cloveka nepochopitelne a osobne nechapu, ze te tady jeste nezabanovali, za to umyslne vyvolavani flame.
  • Já mám právě v PC původní HoMaM 3 complete edici, kterou jsem koupil někde myslím ani né za 2 kila, je to komplet CZ... postupně valím kompaň, kterou jsem předtím nikdy pořádně nedohrál, přestože jsem dříve Heroesy 3 hrál hodně, vždycky spíš singly, nebo ve více lidech, a asi jsem zkoušel i tu kampaň, ale měli jsme to myslím anglicky, takže jsem z toho stejně moc neměl.... ale je to skvělá hra, za ty prachy, stovky a stovky hodin hratelnosti a zábavy.... a ta grafika je skvělá a "kouzelná" už i u té původní hry bez HD.... :-)
  • kostejnesmrtelny
    Víš, že používání víc než 3 interpunkčních znamínek za sebou vypovídá o duševní nestabilitě pisatele?
  • kostejnesmrtelny
    A tak se přece tolik nerozčiluj *3*

    https://sites.google.com/site/heroes3hd/

    Důkladně ozkoušeno o vánočních svátcích a je to paráda *5* . Noobisoft mi může políbit šos.
  • Jediný nebudeš, ale rozhodně jsi v menšině
  • Za tohle chtít peníze? Tak tomu říkám žiďárna :P Bohatě přeci stačí původní verze.
    (..a King's Bounty stejně vede :P)
  • Lepší grafika vs. datadisky, generátor map a WoG. To grafiku oželím.
  • Posuzovat hru remasterovanou z roku 1999 na dnešní poměry je vrchol imbecility. Pokud nemá rád autor klasické hry ať si dá nové Call of Duty tam má vše po čem dnešní ovce touží. Rychle to odsejpá , samo se to léčí , příběh neexistuje , a dá se jít jen rovně a občas zahnout. Fíiiiiiha to je prostě žůžo ale ta grafika to celé kompenzuje co šmoulo ? :D.
    A co že to nemá datadisky ? si fakt myslíš že je nevydaj ? Vydaj samozřejmě.
    A cena ? Je těžký si na stamu počkat 2měsíce než na to prdnou slevu 70% ? ?????????????? ? ? ? ?
  • Poslední opravdu dobra věc z M&M je podle me Dark Messiah, to byla parba :)
  • Odulin
    Prostě jedna z nej tahovek...klasika.
  • NonSuch
    to jsem jediny komu vzdy prisel druhy a ctvrty dil lepsi nez treti?
  • Kur*a hosi REMASTER. HD REMASTER! Zadnej remake.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit