Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dafuq I've just read :D
  • no pokud si ho nepamatuješ, jak je možný že si vzpomínáš na padající mrakodrap? :D
  • *14* Puvodni medal... Jako pubertak jsem byl uplne odvarenej z toho ze jsem prevlecenej za nácka, jdu nejakym tim podzemnim bunkrem a strazny u stolu na me: Papiere bitte! Joo to byla hra...ani nam nevadilo ze nepritel podle dopadajicich kulky v tele roztaci prapodivny break-dance... zakloneni,zakloneni,spadnuti *1*
  • A stejne se mi zaryl do pameti vic padajici mrakodrap :-) nedavno sem zjistil, ze si vubec mw3 nepamatuju
  • poslední Medal of Honor mě nepřesvědčil a ani tenhle to nedokáže, přeci jen padající mrakodrap v CoD je honosnější než nákladní jeřáb v přístavišti :)
  • Je neetické, když ukradnu závodní auto a budu na něm jezdit jenom 90tkou, protože při vyšší rychlosti oddělám tlumiče?

    já vim, "Apples and oranges"...
    :)
  • MOH byl dřiv než CoD
  • usa usa usa usa usa *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Magister_Peditum
    Vážně se musíš ptát? *15*
  • Danny28
    Je to prostě Codko...Říkejte si co chcete ale nic světobornýho to prostě není a nebude.
  • Je neetické když hru stáhnu a zahraju si SP když mi HW nestačí na MP kvůli vysokému poklesu FPS ??
  • the_pps
    Medal of Honor značka pro mně byla a taky i vždy bude WW II. Tyhle rádoby Modern Warfary mi už opravdu lezou krkem. Možná jen dobře, že už na to nemám HW.
  • carlosac
    A to prosimtě soudíš podle čeho?
  • Frostbite je ta nejvetsi zhovadilost co dneska existuje.
  • To uz neni smiesne, ani smutne, to uz je trapne...
  • WTH? Já ti řeknu, co je na tom WTH ... nikoho to nezajímá, že je nějakej mamlas v půlce.
  • že budeš ve hře hustokrutej
  • už tu chybí nějaký nástupce "No ane live forever", něco co se nechce brát tak moc vážně
  • co vlastně znamená warfighter?

    jako že bojuje proti válce, nebo ve válce? :D
  • Spíš než obrázky mě zaujala hudba, jelikož jsem zarytým fandou Thomase Bergersena a vlastně celých Two Steps From Hell. *4* Pokud by to někoho zajímalo, tak -- album "Illusions", skladba "Reborn" *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit