Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Nejsem právě vyloženě fanboy CoD kvůli tý Bayovský akci. MW3 jsem si koupil hlavně kvůli MP svižnýmu stejně jako BF3. Pro mě je CoD něco jako blockbuster v kině. Vypnu mozek a držím levý tlačítko myši spolu s W. Proto bych spíš požadoval surovost kterou nám ukázalo The Line :)
  • Odulin
    Včera jsem u kolegy viděl a posléze si i zkusil kus z xkové warez verze. Celkově to na mě za tu chvíli stihlo zapůsobit dobře. Líbila se mi možnost vykukování zpoza překážek. I ten přístup k příběhu se zakomponovanou rodinkou mi sedl.:) No a ta honička v autech ve městě byla jako živá a dlouhá, až jsem si chvíli přál udělat takhle celý závody, tady se engine vycajchoval.:). Trochu se mi nepozdávaly chvílemi plošší zvuky, ale to nic. Jj počkám na první slevičku a půjdu do toho.;)
  • MarekDuris
    No vypada to ze je to stajna ptakovina jako SP v BF3...nicmene Frostbite2 je asi nejlepsi soucasnej engine...dnes a denne na nej koukam v MP v BF3 a porad ziram. Z toho co jsem hral jasne vede. Kuprikladu Cryengine3 na me v Crysis2 takovej dojem zdaleka neudelal....jestli teda nejsem lama a nebyla tam dvojka.
  • USER47
    Tohle vypadá spíš jako přesnej opak The Line:).
  • No ja myslim ze pokud se ti libi CoD tak nakupem MoH nemuzes prohloupit.
  • jesusek
    Pokud by měl někdo zájem o slevový kód v hodnotě 300 Kč na tuhle hru (shop: jrc.cz), ať mi do reakce napíše mail. (Jen v případě, že má v plánu si hru opravdu koupit!) Je mi k ničemu, tak by ho mohl využít třeba někdo z lidí tady. Platnost je kdyžtak do 4. 11. 2012.
  • Ronox
    Kéž by to dopadlo jako černý kůň The Line. Kdyby tam byla pořádná surovost války, intimní příběhy vojáků místo Bayovský akce, tak bych se vůbec nezlobil. Počkám si na pořádný recenze a kdyžtak sjedu pro edici se steelbookem, ale zatím spíš čekám zklamání, ale doufám že se pletu.
  • První video z tohohle MoHu, které mě aspoň trochu zaujalo a na které to nevypadá jenom jako střelnice z bodu A do bodu B.... ale i tak tomu moc nevěřím!
  • Mato1987
    Hmm štve ma že nemôžem hrať ani kampaň kvôli nejakému potratovému release date check...neviete niekto ako to obísť?
  • No, nic.. Napíšu svůj názor, než se naběhne halda bezmozků a budou se sr_t do EA. VYPADÁ TO VÁŽNĚ DOBŘE!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit