Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je fajn, že ty HD verze vycházejí. Nedávno jsem se snažila všemožně rozjet Contracts ve widescreen, ale přestože jsem měla nějaký patch na změnu FOV a podrobný návod jak na to, tak jsem se "normálních" proporcí zkrátka nedočkala *9*
  • jop, tehdy z invexu jeste... mel jsem asi tri a vsichni jsme byli odvazany, ze na cdckach budou konecne i nejaky poradny add veci ke hram..
  • Coffin.Corner
    A ještě s parádním soundtrackem. :)
  • Teda zestarnuli ty hry hodne to je pravda, ale dohral jsem ted tu edici celou a bavil jsem se narame.Ani jsem se moc nevztekal, je to tezsi nez dnesni hry, ale pro nas veterany je to pouze navrat domu.
  • kubi-wan
    U Absolution jsem si prostě připadal, že mě do těch úkonů autoři trochu tlačej. A to se mi u žádnýho ze starších dílů (krom tutorialu Blood Money) nedělo. Tam jsem byl svym pánem.
    Pětka je prostě oproti staršim dílům tak trochu podbízivá.
  • az na to, ze pak z te hry vubec nic nemas.
  • moc pekne napsana recenze.
    souhlasim s tim, ze HD verze ma vyjit bez velkych zmen, jen nejaky bugy by se mohli opravit. a nebo kompletne prekopat do novyho enginu, coz je ale docela nakladny bez jistoty vydelku a hlavne by to uz nebyla ta tezka nostalgie.
    zatim jsem kolekci nekoupil, protoze se obavam, ze uz bych na to nemel trpelivost a presne jak pise autor recenze, akorat bych si kazil dobry vzpominky.
    prvni dil byl docela hardcore, hlavne ta mise v dzungli, jak se tu pise, to byl masakr. ale dohral jsem a skvele si to uzil. u dvojky vsechny mise na nejvyssi hodnoceni bez navodu. hral jsem furt dokola, dokud to tam proste nepadlo. a pak zase znovu a zkousel jiny postupy. neni moc her, u kterych jsem stravil tolik casu, jako u druhyho hitmana. trojka a ctverka dobry, ale jednicku a dvojku z myho pohledu neprekonaly. novy dil jsem zatim nehral, z videii me moc neoslovil. nevidim tam tu volnost. ale casem urcite poridim.
  • Občas si lehnu na břicho a představuji si, že je Ježíš ve mně.
  • Tvůj brácha to hrál líp než ty, rychle a bez zbytečných caviků
  • Tohle poznávám, starý dobrý časy. *1*
    Ad. Gamestar, ještě pořád mám někde jeho historicky první (nulté) vydání s NFS 3. *4*
  • DusanMPupak
    Dostaň se z bodu A do bodu B bylo i v Blood Money. Ano, někdy bod B byl na stejném místě jako bod A, ale nevím proč by to mělo nějak zásadně měnit tu volnost.
  • ja absolution ani nedohrál, to zamerení na príbeh mi vadilo, takdy dizajn levelu. a to jsem počítal hitmana mezi moje nejoblíbenejší herní serie a predesle dily znam jako sve boty
  • vlastik.plaminek
    A cos jako čekala? Že to předělají na Cry3, nacpou do toho 4k rozlišení? Tyhle "HD" předělávky byly vždycky hlavně o přizpůsobení širokoúhlým obrazovkám, aby to nevypadalo jak africké děti s hlavama tvaru melounu.
  • Seš si jistej, že si nedostal ten ban za to, že jsi püčus? Jen se ptám.
  • kubi-wan
    Vzpomínám si na první regulérní misi v Hitmanovi 1. Byl tam za úkol zabít nějakýho toho číňana v parčíku, když se bavil s nějakym dalšim gangsterem. Pamatuju, jak jsem šel se svou sniperkou v kufříku, obešel jsem celý místo budoucího činu, až jsem si našel barák, ze kterýho budu střílet. Vyjel jsem nahoru, zatim přijeli oba šéfikové na jejich randevů, stoup jsem si k okraji střechy, otevřel kufřík a poskládal jsem si svou sniperku. Měl jsem pocit těžký profesionality :)
    Zaměřil jsem... a najednou koukám, že přesně v místě, kde má můj cíl hlavu, mám v dráze kulky lampion. Sakra! Tak jsem si zase sniperku rozložil, zabalil do kufříku a sjel výtahem z budovy. Postranníma uličkama jsem náměstíčko obešel, až jsem našel další vhodnou budovu. Vyjel jsem na střechu, opět si požitkářsky složil sniperku a zaměřil jsem. Tentokrát jsem měl parádní místo. Pic ho, čistá rána! Přiletěl vrtulník s ozbrojenym týpkem. Zaměřim... pic ho, padá dolu. Složim si sniperku, páč na místě činu ji nenechám, a se svym kufříkem sjedu ze střechy. Zatimco je všude dole panika a číňani naháněj vraha jejich šéfa, já se potichu dostávám ke svýmu autu. Konec mise a krásnej pocit.
    ...
    Pak jsem stejnou misi nechal zahrát bráchu.
    Ten jde uličkou, až se zastaví na jejim okraji a čeká, než přijedou členové triád. Za chvilku se tak stane, vystoupěj hlavouni a jdou si pokecat. Brácha odkládá kufřík se sniperkou. Pak vystartuje, přiběhne k cíli, vytáhne bouchačku a vypálí do něj dva zásobníky, načež zdrhne k autu a dokončí misi.
    Vždycky si na bráchu vzpomenu, když se to v Hitmanovi zvrtne.
  • calwin
    level a gamestar :)
  • kubi-wan
    Taky pravda.... památná mise *3*
  • kubi-wan
    Jo, volnosti bylo dost v momentě, kdy tam byly klasický mise se zabitim cíle. Bohužel tam ale převládaly mise typu "dostaň se z bodu A do bodu B".
  • Chybí mi starej Level *9*
  • Hral jsem pred rooem blood money (na pc) a v pohode, ale resident evil starsi nez 4. dil byl pro me nehratelny, skrze ovladani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit