Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Nezaručím vám, že vás budou Silent Assassin a Contracts bavit. Tyhle hry, na rozdíl od Blood Money, zestárly nejvíce a v mnoha ohledech tohle zjevné ohlodání zubem času narušuje pohodové hraní a atmosféru."

    CO prosím? Silent Assassin je ze všech dílu nejlepší a nezestárl ani o chlup, atmosféra skvělá.
  • DusanMPupak
    V čem vám chyběla volnost? Způsobů řešení úkolů bylo v Absolution pořád mnoho.
  • jedna z Nejoriginálnějších her :). Hrálo se za anděla, ale bylo to peklo.
  • Ten mám pořád ještě někde doma :D je to snad ročník 2000, nebo 2001 a na obálce byl detail obličeje samotné čtyřicet sedmičky :D
  • Koukam ze stare grafiky co vyhazuju by se nekomu jeste hodili
  • kubi-wan
    Jako jo, taky bych byl radši, kdyby mi tam dali víc volnosti a vůbec tam bylo víc klasicky střižených levelů - prostě máš cíl, ňák ho zab. Ale zvyknul jsem si na to, co můžu dělat. Jasně můžu si to nekoupit, ale... pořád je to Hitman. A toho můžu.
    Doteď si pamatuju, jak pětku oznámili a já se zaradoval, ale zároveň zděsil, protože jsem věděl, že už to nebude jak díly předtim. Nainstaloval jsem si Blood Money, který jsem měl doma už dlouho jako restík (kvůli fakt starýmu kompu jsem si to nemoh zahrát). A když jsem to hrál, užíval jsem si to ještě víc, než díly předtim, protože mi hlavou neustále rotovala myšlenka: "Jó, užij si to pořádně. To je poslední klasickej Hitman..."
    A taky je.
  • To vykládej lidem co okupuji GoG Rhulade
  • Rhulad
    Tohle jsou naleštěny vykopávky.Opravdu nevidím důvod se vracet do doby čtverečkované.
  • Pššt je to klasika, tak to musíte jen chválit. Má to krásnou grafiku pane cenzor moc krásnou. Jako vypelichaná třikrát přežvýkaná kočka.
  • ucho
    Rhulad: vloudilo se ti tam slovíčko "remake"... tahle kolekce ale není remake...
  • Rhulad
    A co třeba HD remake Escape from Butcher Bay? Hmm?
  • ucho
    Rhulad: ty jsi asi neviděl moc HD kolekcí, co za poslední rok na konzole vyšly, co? například Resident Evil 4, Silent Hilly, Princ z Persie, Ico, Shadow of the Colossus, a tak dále...
    opravdu ty hry nepředělávají do nových enginů, nevytváří nové polygonové modely...
    v prvé řadě jde o to, že to na ty konzole vůbec je a že si to na nich můžeš konečně zahrát... a to ve větším rozlišení, než bylo třeba původně. Samozřejmě je naprosto zbytečné to srovnávat s PC verzí...
  • Com_Truise
    Ty seš fakt kus vola, že tě to furt baví *15* oblíkáš se aspoň do šatiček a maluješ se, aby to bylo autentičtější?
  • Rhulad
    Ale má pravdu. Šoupnou tomu podporu pro 16:9 a hned je z toho HD. Easy money *3*
  • Trisska
    ?
  • ucho
    no jo, trol diskuzní se nezapře :D
  • Trisska
    Ahoj... Tak to je mi líto kamaráde. Je fakt, že člověk se občas nestačí divit, za co všechno tady může dostat ban... Já měla už 17 banů a ani jednou jsem nevěděla proč. *9*
  • Doufam,že nedostaneš ban jako já,a to jsem se jenom vyjadřoval k oblečení pana Smutného....
  • jacks11
    Pro mě je peklo Lee Hong Assassination :D :D :((
  • Trisska
    A to HD je jako kde? Koukla sem na obrázky, pustila si video, ale žádný HD tam nevidím... Všude jen samý hranatý, zubatý a rozmazaný textury. Opravdu tomuhle konzolisti říkaj HD? *15* Vždyť to vypadá naprosto stejně jako na počítači před 10 lety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit