Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší stealth byl stejně Messiah *5*
  • hitmana 5 jsem koupil v den vydani na steamu, strasne jsem se na tu hru tesil, po tech letech cekani. na zacatku jsem si porad rikal ze to je jen rozjezd, a byly tam naznaky neceho dobryho (jako mise ve strip baru nebo v cinsky ctvrti) ale proste to je, ve srovnani se starsima dilama, strasne malo.. tesil jsem se na otevrenou mapu, kde budu moct prozkopumavat a hledat zpusoby, pritom zustat nezpozorovan, a dostal jsem sice kvalitni, ale velmi linearni skriptovanou pribehovou hru. problem je ze me tenhle moderni typ her prave moc nebavi.
  • kubi-wan
    To já se musim zase přiznat, že mě pětka dost baví. Zezačátku jsem se toho hodně obával, všecky ty změny a tak, instinkt a podobný chujoviny... to všecko jsem si povypínal, dal si to na jednu z těžších obtížností a nemůžu si stěžovat. Teda můžu samozřejmě. Pro kovanýho Hitman fanouška (he, původně se mi popletly písmenka a já napsal "fanošuka" :D), za kterýho se považuju, je tam spousta věcí, na který si jde stěžovat. Ale jak to tu vždycky někdo napíše, už nemám holt tolik volnýho času, abych u Hitmana vysedával dvě a půl hodiny nad jednou misí.
    Beru to prostě tak, že se hratelnost musela uzpůsobit dnešnim standardům. A všecky ty změny a novinky jsou (teda pro mě) udělaný asi nejlíp, jak mohly (když už tam musej být). Je to evoluce a ač na Silent Assassina nedám dopustit, Absolution mě prostě baví hrát. A o tom to je.
  • Pethulla
    "Přichází nepozván, odchází nepoznán."

    (obálka nějakého hodně starého Levelu)
  • Ja jsem si par misí ze starších dílu zahral celkem nedavno, po znechuceni z hitmana 5. Za archeologii to rozhone nepovazuju. vsechny dily vcetne prvniho petku prekonavaji ve vsem krome grafiky a animací.
  • Za vrchol považuju druhý díl, ale kulisy v Blood Money taky stály za všechny pence.
  • mas uplnou pravdu. v džungli je chaoz... Tata mi slibil ze mi koupi novu VGA , no doufam ze na : AMD Radeon HD 6350 512MB to rozjedu alespon na high pri 60 fps *16* uvidime , no ale jakos ta VGA stoji pres 1000 Korun českych tak musi jit jako hodinky ! pak vam napisu, pripadne napisu i nejakou ctenarskou recenzi
  • no ja si pamatam ze jednotku som hral na nejakom celerone 466 @ riva TNT2 32MB :) demo strasne trhalo pretoze tam bola nejako zle urobena akceleracia , ale plna verzia uz bola hratelna. ale na tu dobu to bol velmi slusny stroj a hra bola dost HW narocna. ale vyzerala fakt super...
  • kubi-wan
    U mě vede dvojka, to je srdcovka... jednička je na mě koneckonců dnes už velkej hardcore.
    Mise v džungli byly peklo! Peklo!!!
  • Presne, a vtedy mi fakt ta hra slapala mocenky dobre. Neznamena, ze sem admin PC foru tak budu kupovat compjuter kazdych 5-6 let ! pche *11*
  • hral som dost intenzivne vsetkych 5 dielov. podla mna je doteraz najlepsia jednotka - codename 47. mozno aj preto ze v dobe ked vysla nebolo nic podobne - pripadala mi velmi originalna. super grafika , animacie a smozrejme hudba. zvlastny humor. a obtiaznost. dalsie diely mi pripadaju akesi strasne farebne a nerealne. neviem - moj nazor...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit