Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odhlasováno, je to to nejmenší, co jsem pro Vás mohl udělat. Díky a keep on gaming!
  • Kozy
    takhle to dneska nefunguje *5*
  • Ludo
    nebíčkovo-kakavkové na ružovom
  • a na Moravě ne? to by pan šéfredaktor nebyl moc rád :)
  • MoravaGeorge
    Já doufám, že vyhrajou a Petr Poláček splní slib a vypije ty zásoby slivovice i když pokud si vzpomínám, tak to sliboval za hlasování. Snad to nebyl troling a nepřinese malou plácačku s tím, že zbytek je kalvádos. Peťo pochlap se a v zítřejším FC spň svůj slib, když už jsme hlasovali...
  • Trol.diskuzni
    Kdybych debilem byl, hlasoval bych pro Games.cz, přestože mi odmítají vydat čtenářskou recenzi, o které sami hlásali, že může být pojata libovolným způsobem a v libovolné délce... Už jen za tenhle podraz si hlas jednoduše nezaslouží.
  • Super. Jenom by mě zajímalo, kdo recenzi psal...doufám, že Karull.
  • postolka
    Jeste tady nekdo sliboval novy prehravac videi :D.
  • Tvle tak jak bys to chtěl, zlatý na stříbrným?
  • tak to bude opačně, no to je výhra... *7*
  • to neres...klasicke cechackovstvi...,,sice tady kazdy den ctu clanky, ale proc bych nekde hlasoval, aby to nekomu druhemu pomohlo, kdyz ja sam z toho primo nic mit nebudu,,
  • Tak si to přepni.
  • Mnoho zdaru.
  • dokud tu bude bílej font na čeným pozadí tak hlas nebude...
  • Looool, taky nehlasuješ, pokud nedaj 10?
  • Rozhodne, 100x lepsi nez smradlavy bulvarni Eurogamer *14*
  • sleepless
    První verzi mám v mailu...vyjde tento týden.
  • O čom to pre Pána Jána trepeš?
  • Nevidím důvod nedat hlas. Radakce odvádí skvělou práci. Jako herní web nemá GAMES.cz v ČR konkurenci.
  • Místo dalšího škemrání raději už vydejte recenzi na Forzu Horizon a další hry.

    Stejně se divím, že to redakci nepřijde trapné, vsadím se, že škemrají o hlasy kde se dá, od tohoto webu, známé až po shitbook. Copak tohle je nějaká anketa? Nějaká relevantnost ? Otravovat ostatní prosím, prosím dejte nám hlas. Když ho někdo chtít dát bude, tak ho snad dá sám ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit