Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ano, tak to funguje. To je ta správná motivace, pochválit za nic a příště možná něco bude... *4*
  • GlaDOS
    Kdybys nebyl debil, tak si zasílání emailů u hlasování odškrtneš.
  • GlaDOS
    Hlasováno. Momentálně neznám lepší herní web. Na Hrej vychází články pomálu, Eurogejmr snad ani nejde považovat za dobrý herní web, Bonusweb je bulvár a Zing po roce neví, co je to Wii U. Ale i tak to chce neusnout na vavřínech. Zdejší přehrávač videí je tragédie a občas by se hodilo větší pokrytí her na recenze. I když diskuze jsou tu tedy nejhorší, ze všech konkurenčních webů. Ale za to už redakce nemůže.
  • Amylee.Anderson
    Zas tolik si neštěžujete, ale jak chtěj hlas, tak se tady objeví takových keců... Možná, že kdyby je někdo ocenil, tak by pak měli větší chuť k zlepšování webu.
  • Hlas jsem poslal, i kdyz zrovna v teto kategorii je velka konkurence a kdyby to slo, tak dam hlas jeste alespon trem webum. Byt tam samostatna kategorie na herni weby tak mate vitevstvi jiste :)
  • :-)))))))))))) No tak mě sleduj,když ti to dělá dobře,každopádně začínám pochybovat o tvém duševním zdraví..
  • ucho
    zase rukopis trola.diskuzního? ale, ale, sleduju tě...
  • No jak pro koho...to že tady na recenzi dostane 10 z 10 možných z ní ještě nedělá hru desetiletí..každopádně i ona se řadí k těm,které jsem ve svých výčtech měl na mysli
  • Takhle,já jsem nenapsal,že se mi vyloženě Games.cz nelíbí..kdyby se mi nelíbili,tak sem nelezu a je po ptákách..jen zde vidím potenciál pro výrazné zlepšení,alespon podle mě.Každopádně to že je bereš spíše jako zpravodajský web si ťal do živého..Denně zde vyjde tuna článků o kokotinách,které zajímá cca asi pět a půl skalních fandů v republice,ale na pořádnou recenzi aby člověk čekal týdny..
  • ucho
    skyrim je hra desetiletí, tak jakému tlaku kdo zase podléhá... :D že ty jsi podlehl tlaku trola.diskuzního...
  • ucho
    tvrzení proti tvrzení
  • ucho
    tak pro méně inteligentní. v těch subjektivních názorech padlo obvinění, že se zde nachází obšlehnuté články z konkurenčních webů. to je poměrně závažné obvinění, které by se slušelo podložit. ve stejném duchu jsem tedy použil styl psaní kebule a nařkl ho z opisování názorů, očividně se mu to nelíbí. každopádně, kdo zná názory zdejšího trola, jistě uvidí celkem velkou podobnost s názory kebule, tedy ve spoustě věcí jsou totožné. to se potom dá snadno předpokládat, že se těmi názory inspiroval.
    a když už jsme u presumpce neviny, byl jsem nazván lhářem. ať tedy kebule dokáže, že lžu. a může to dokázat tím, že dokáže, že neopisuje názory od trola...
  • Takže ještě jednou...Článek jsem nikde neopsal a ani jsem z ničeho nečerpal,je to jen a jen můj subjektivní názor na zlepšení pár věcí na tomto webu určený pro redakci..Upřímně,jestli si tam s tím vytřou zadky,nebo vezmou k srdci je mi to vcelku šuma fuk..můj život na tomhle nevisí..
  • Nesouhlasim s tebou, ma se games.cz libi a imho je to s konzolistou.cz nejlepsi herni web v cesku.
    S hodnocenim her problem nemam, nekdy je to sice ulet, viz skyrim, kdy podlehaji tlaku, ale jindy jsem naopak prekvapen. Velmi u nich ocenuji nadhled a snahu o poctive i kdyz mnohdy nepopulisticke nazory na herni scenu.
    Recenzi neni mnoho, kolik recenzi muze par lidi napsat? Kolik bys jich dokazal napsat mesicne? To je dan za maly trh. Takze ja games beru spise jako zpravodajsky web.
  • Mám takový pocit,že s tím obviněním, že prachsprostě opisuji si přišel ty,takže vážně netuším,co po mně chceš dokazovat.
  • Ac si myslim, ze kebule je kret. tak musim rict, ze se musi dokazovat vina, nikoli nevina. U obecneho obvineni se nevina neda dokazat.
  • ucho
    ne, svůj názor jsi opsal od trola.diskuzního
  • A co je pak každá tvá připomínka na můj subjektivní článek??hmm..zase jen subjektivní připomínka...Upřímně moc nechápu proč to řešíš..Dostali jsme prostor se zde vyjádřit k tomu,jestli si Games.cz zaslouží křištálovou lupu,či nikoli..Napsal jsem své výhrady,které jsou samozřejmě subjektivní(prostě je to jen obyčejný názor) a tím to pro mě hasne..
  • ucho
    ty dokaž, že neopisuješ!!!@!#!
  • Tak to dokaž,když podle tebe prachsprostě opisuji!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit