Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    jasně, jasně, snad si nemyslíš, že ti to uvěřím... :)
  • ucho
    "úroveň tohoto webu jde den o de dne od desíti k pěti" - subjektivní názor, se kterým nemusí všichni souhlasit
    "naprosté minimum recenzí na nově vyšlé hry" - novinek poslední doby je recenzováno řekl bych dost, minimum je hodně mimo přirovnání. hraničí se lží, manipulativní názor
    "milostpáni redaktoři" - povrchní oslovení, kdy se snažíš povýšit nad ostatní, vůči redaktorům neslušné
    "tak je to bud obšlehnutý článek z konkurenčních webů,nebo jakýsi nesourodý tok myšlenek autora" - celkem závažné obvinění, nevšiml jsem si, že bys pod nějakým článkem rozhořčeně poukazoval na obšlehnutí. pokud neuvedeš konkrétní příklad obšlehnutí a důkaz, je to jen sprostá pomluva
    "a o obsahu dané hry se často skoro nic nedozvíme" - subjektivní názor. navíc každý může chápat psaný text jinak (někdo ho třeba nechápe)
    "hybí mi také víc vlastních názorů nebo pohledů recenzenta na danou hru" - tak to je potřeba si přečíst i recenzi, ne jen číselné hodnocení. číselné hodnocení není recenze, v textová forma recenze je plná názorů a pohledů recenzenta na danou hru...
    "dost často mívám pocit,že recenzent odehraje sotva tak první hodinu a jde už psát" - můžeš tu domněnku nějak podložit? nikdy jsem z recenzí takový pocit neměl
    "vadí neskutečné protěžování komerčně propagovaných her" - subjektivní
    "ač v drtivé většině stojí za starou belu" - subjektivní. to že tobě se něco nelíbí ještě neznamená, že to není dobrá hra
    "Články občas obsahují hrubé gramatické chyby" - uveď příklad pod konkrétními články, každopádně nesouhlasím, sem tam překlep se najde, ale hrubku jsem tady neviděl už dlouho, natož víc
  • Nic jsem od nikoho neopsal,je to můj vlastní názor...jsi obyčejný lhář
  • Netuším,co je EG.cz...a jsem si naprosto jist,že jsem tady správně
  • ucho
    tenhle komentář jsi prachsprostě opsal od trola.diskuzního. že se nestydíš. to si neumíš udělat vlastní názor?
  • To si pleteš. EG.cz mají stránky někde jinde. Tam se mi zdá, že hlavně propagují víc hry, z který má pan Schovanec vyšší marže. Jinak GT má od nástupu nového týmu opravdu chvályhodný obsah.
  • Co takhle pro ty hlasy něco udělat..úroveň tohoto webu jde den o de dne od desíti k pěti..Nejvíce mi asi vadí naprosté minimum recenzí na nově vyšlé hry....když už se milostpáni redaktoři po měsíci rozhoupou nějakou tu recenzi napsat,tak je to bud obšlehnutý článek z konkurenčních webů,nebo jakýsi nesourodý tok myšlenek autora,který v závěru vyzní jako hrozná slátanina a o obsahu dané hry se často skoro nic nedozvíme..chybí mi také víc vlastních názorů nebo pohledů recenzenta na danou hru..dost často mívám pocit,že recenzent odehraje sotva tak první hodinu a jde už psát.Dále mi dost vadí neskutečné protěžování komerčně propagovaných her a následně pak jejich extrémně kladné ohodnocení,ač v drtivé většině stojí za starou belu.Články občas obsahují hrubé gramatické chyby..Přivítal bych zapojení se pana recenzenta do následné diskuze pod nově vzniklým článkem...Suma sumárum,za současnou reprezentaci webu ode mě hlas nedostanete,ale věřím,že alespoň jedna z mých připomínek v budoucnu bude vyslyšena,což by třeba konkrétně mě ,velmi mile potěšilo.
  • Grifus
    Tak o kvalitach one ankety celkem pochybuju, ale hlas jsem opet poslal kdyz o to u Tiscali evidentne stoji...
  • MidnighT91
    Tak jsem vám to tam prdnul...
  • http://i49.tinypic.com/2jc6876.jpg

    Asi se vrátím k náhodným hloupým nickům, co už nějakou dobu používám... *3*
  • Nějaká Lupa ani nevím co je, nezajímá mě to, sem občas zajdu, občas i něco přečtu .. občas mi vadí místní puberťáci a buranský styl vyjadřování (i v redakci) , suma sumárum.. sorry.
  • Pethulla
    Hele, ještě by si ty tvoje slova někdo mohl vzít k srdci. Já se přiznám bez mučení, že mě Troll (povětšinou) baví a bez něho by to už nebyli Games.
  • Trol.diskuzni
    Bohužel redaktoři Games.cz nedokáží číst mezi řádky, tedy jsem se pokusil alespoň trochu naznačit obsah... Je však jasné, že v těch dvou řádcích je toho skryto nepoměrně více! *3*
  • Oh you. *1*

    Ale jo, asi by to i stačilo, hlavně pro lidi, co se pohybují v místních diskuzích.
  • Trol.diskuzni
    Když si z té mé současné verze vezmeš nadpis a první dva řádky, máš původní verzi. *3*
  • Na styl 0:20-0:28 zde?
    http://www.youtube.com/watch?v=K8Ifue2xGFY
  • Trol.diskuzni
    Původní verze měla jen dva řádky... Podle mne však byla výmluvnější. *3*
  • Hehe, přišla. Teda automaticky se hodila do spamu. *1*
    http://i48.tinypic.com/fb9u8l.jpg

    Hmm, a to je ta původní verze? Já ti nevím... možná tam tíš až moc takříkajíc "do živého". *15*
  • Robotron3
    Proč bych na něj nereagoval, mě zajímalo, co sesmolil za tu recenzi. Sem nemoch vědět, že to takhle dopadne.
  • Trol.diskuzni
    Cool story, bro. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit