Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty kráso, lidi vy se tady musíte hodně nudit. To mi pověste jak to ten Trol dělá, že vždycky na něj někdo reaguje. Ne počkat ono to nepotřebuje ani inteligentního člověka - spíš jen horkou hlavu a afektovanost toho co si to čte. A většinou jsou to známé firmy, kdo reagují. Přitom kdyby jste toho Jardu viděli v réalu, tak by jste jen mávli rukou - co je to za chudinku.
  • Trol.diskuzni
    Approved, e-mail sent.
  • zdeeneek
    Nemam potrebu nikomu vnucovat svuj pohled na Skyrim - tak to je vtip roku, vzhledem k tomu, ze keci o Skyrimu cpes do vsech moznych diskuzi. *1*
  • Ty jo a jakej? *3*

    Heh, pamatuješ jak jsem ti jednou na mail poslal jeden screen z Blade & Soul... tedy té korejské MMO, co jsem hrál closed betu?

    Hmm tak tady je další... vyhrab starej mail, porovnej postavu a bingo!
    http://i50.tinypic.com/2dcajd2.jpg
  • Cosi
    Ty si fakt trotl.
  • Trol.diskuzni
    Ano, chtěl jsem zde mít svůj pohled na hru Skyrim... Ale nikomu to vnucovat nemám zapotřebí.
  • Trol.diskuzni
    Nemám důvod se vymlouvat... Pokud byste moji recenzi schválil, může si ji kdykoliv přečíst kterýkoliv návštěvník Games.cz.
  • Robotron3
    A proto jsi chtěl zveřejnit čtenářskou recenzi jo? A proto se tu každý den snad už několik let tak prezentuješ jo? Tak jo, si fakt srab.
  • Trol.diskuzni
    Nemám zapotřebí se někomu na zdejším webu ukazovat. *3*
  • Trol.diskuzni
    Jak poznám, že jsi reálný Ringwraith? Podej důkaz a klidně pošlu :-)
  • sleepless
    No, jindy je ti jedno, jestli tě někdo zabanuje nebo ne a hranice toho, co vydržíme, testuješ s chutí, takže tvůj momentální postoj minimálně vzbuzuje jisté podezření, že se prostě vymlouváš :)
  • Robotron3
    Ty vole nedělej Zagorku a postni to, jinak budeš za sraba. Máš svolení šéfredaktora webu a zveřejnit si ji chtěl, ale asi je to taková hrůza, že do čtenářských recenzí to neprojde? Tady máš možnost trumfnout Petra Poláčka, že ti nedovolil, jak ty říkáš, z velkého ega, schválit recenzi? Tak se ukaž...
  • Mě zajímá.

    Švihni mi ju na ten mail níže, pokud možno. Pokud nemožno, tak nic no...
  • Trol.diskuzni
    Proč bych ji tady měl postovat? Zaprvé nemám záruku, že nebudu opět zabanovaný... A zadruhé na zdejším webu vůbec nikoho nezajímám, jak mi zde mnoho lidí laskavě připomíná při každé příležitosti. *3*
  • jindra.veliky
    Trolle, jestli sem tu recenzi na Skyrim nenahodis tak si u me mrtvej Troll *1*

    ps: nevymlouvej se. muzes ji sem dat pres proxy jako anonym!

    *11* *11*
  • "Hodil" jsem vám to tam,ale taky nepokládám tuhle soutěž za nějak směrodatnou když tam pravidelně vítězí něco jako idnes
  • a Dark Souls?
  • Trol.diskuzni
    Nepoužívám, jen vidím, jak mi tam dennodenně roste počet přijatých e-mailů bez toho, abych s ním sám jakkoliv nakládal... Nechci, aby se kvůli Games.cz (tedy hlasování pro ně v Lupě) do téhle podoby transformoval i můj gmail.
  • cumpi3
    A proč ten email používáš? *1*
  • Trol.diskuzni
    Vy nemáte zájem o schválení mé čtenářské recenze, já zase o vaši výhru v této pochybné anketě... To si mám podle vás na svůj e-mail denně nechávat posílat tunu spamu, jako tomu je v případě toho d*mentního tiscali e-mailu, a to celé pro nic za nic? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit