Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    asi má nastavený bílý skin. tam je těch rozdílů méně!
  • Nedám hlas do hloupoučké ankety webu, který po čtenářích chce peníze na to, aby si redaktoři museli chudáci lítat na E3 do USA. Asi tak.
  • Really? *15*
  • Nápodobně.
  • Sebezapreni? Je to medialne vyznamne oceneni. Pomaha lepsimu jmenu a tedy i financovani webu a to je prece v zajmu redakce i ctenaru, ne?
  • MoravaGeorge
    Zahlasováno... letos si to už zasloužíte...
  • Robotron3
    To je přece jedno, každá taková cena je dobrá pro inzerenty a fungování webu...
  • Robotron3
    Máš pravdu, nepásli, takže mi nemusíš diktovat, co smím a nesmím psát. Trouba byl ještě ohleduplný výraz, ve skutečnosti jsem myslel na něco horšího *2*
  • Black_Hand
    fyi. rozhodl jsem se zhodnotit tvuj nazor: "Dále mi dost vadí neskutečné protěžování komerčně propagovaných her a následně pak jejich extrémně kladné ohodnocení,ač v drtivé většině stojí za starou belu." jako hlavni indikator protezovani bych bral vyber her na recenze, takze se podivejme na poslednich par recenzi (videorecenze vynechavam a omlouvam se za zhustenost, prekrocil bych pocet odstavcu):

    FTL: Faster Than Light - rozhodne indie, kickstarterova 8/10 ; F1 2012 - niche zanr 8/10 ; NHL 13 - sport tu hodne dlouho nebyl 8/10 ; Borderlands 2 - ok, beru 9/10 ; Transformers: Fall of Cybertron - neni hra podle filmove licence, jak by se mohlo zdat a ma hodne mizernou propagaci 8/10 ; Counter-Strike: Global Offensive - ok, beru 9/10 ; LittleBigPlanet PS Vita - taky beru 8/10 ; Symphony - rozhodne indie 8/10 ; Crusader Kings II: Sword of Islam - niche tahovka 7/10 ; Orcs Must Die! 2 - indie 7/10 ; Iron Brigade - mensi hra od Double Fine 7/10 ; Darksiders II - ok, beru 9/10 ; Unmechanical - indie 6/10 ; Hybrid - malo propagovana multiplayer FPS od maleho tymu 8/10 ; Sleeping Dogs - ok, beru 8/10 ; Deponia - adventura 8/10 ; Project Zero 2: Wii Edition - neumim zhodnotit 8/10 ; The Dark Eye: Chains of Satinav - adventura 8/10 ; (Retro) Decathlon 2012 - ceska, od cinemaxu bez hodnoceni

    pokud neco povazovat za problem, tak dominanci osmicek...

    a btw, prijde ti, ze je tady nedostatek vlastnich nazoru? tak cti novinky+clanky (vcetne recenzi) od alese smutneho. tomu se vycita presny opak.

    a opisovani dokaz. spis mi jednou jeden z mistnich recenzentu napsal, ze ho z podobneho duvodu zarazila recenze na jinem, ceskem webu. nechtel to dal rozmazat, takze to nechal byt.
  • Křišťálová lupa aneb kdo nejvíc sockuje hlasy. Být zvolen po boku něčeho jako iDnes, to chce hodně sebezapření. No, hlavně, že je to nějaká cena, že ano *1*
  • A příště si odpusť toho troubu, krávy jsme spolu nepásli.
  • Nic na křišťálovou lupu.
  • je to tam...
  • Pro vice inteligentni. To co jsi napsal je hezke, nicmene to nic nemeni na tom, ze nelze dokazovat neexistenci jevu a tudiz vyzva k dokazani neopisovani je hloupost.
  • Nejdřív chci vidět recenzi na GW2 a potom se uvidí ... *3*
  • To je maximalne vyhypovana hra desetileti a behem poslednich deseti let vysla spousta lepsich her. Letos napr. Dragon's Dogma, loni Dark Souls, pred tim Batman nebo Red Dead Redemption a tak dale. Jestli bych nejakou hru oznacil jako hru desetileti, tak takovou, ktera se deset let hraje, takze treba World of Warcraft, nikoliv zmetkovitej Skyrim. A to rikam jako clovek, ktery ma tes serii rad.
  • Ethy
    Máte tam můj hlas, určitě si ho zasloužíte, v čechách jste jedničky :)
  • Amylee.Anderson
    Nic, víš, co to je nic?(když vynechám filosofování) http://blank.org/ < Vidíš ten rozdíl mezi timhle a touto stránkou?
  • Hlas vam dam, jste dobri v ramci ceske konkurence ;)
  • Robotron3
    Za nic jo? Tobě připadá, že nic nedělají? Pro takový trouby musí být fakt radost něco vůbec dělat... Nikde jinde na českym webu o hrách nemáš tolik autorskýho materiálu a tak kvalitní podcast, kam chodí skvělí hosté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit