Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Totalní ERROR nářez!!!

    http://www.facebook.com/groups/130154933739745/

    http://www.stream.cz/uservideo/657347-fatal-error-spot-2
    • nikdo ten tvůj bullshit hrát nebude, tak se uvědom!!! *11*
  • 300 000 batariianů... v jakým DLC?
    • Arrival
  • dilinja
    Pokud jsem dobre pochopil tak je Commander Shepard souzenej za neco co udelal v DLC? Jak je reseny zacatek ME3 pokud jsem si ten DLC nekoupil? *16*
    • Hairy_Ass
      Jednoduše, bude to bráno, jako kdybys to DLC měl a dohrál ho.
      • dilinja
        to se mi moc jednuduse nezda spis je to zmrdský ze nejsou schopny vydat GOTY edici ME2 *16*
        • Hairy_Ass
          Jednoduché je to pro ně, horší už pro ty, co nemají všechna "příběhová" DLC. *3*
          • Jazz
            Ou máj gád, biatranci a hapalanci a reapeři, to je tak awesome gaym!
            • vlastik.plaminek
              Zato ty mi čím dál víc připadáš, jak pathetic dick.
          • dilinja
            muze to DLC dopadnout jinak nez ze skonci Shepard pred soudem?
            • Hairy_Ass: Když se to ale vezme kolem a kolem - Shep udělal to co udělal a stejně tím absolutně nic nezměnil, možná celou invazi odsunul ale v získaném čase podle všeho nic neudělal, takže to vyjde nastejno. :)

              Ale tak mě napadlo - ten soud je dobrý způsob jak získat od hráče potřebné info, pokud nehrál předchozí dva díly. Podobně jako na začátku dvojky procházela Miranda a Jacob Sheppardovy vzpomínky, aby se přesvědčili, že jeho osobnost zůstala nepoškozena, tak teď by to mohlo být něco na způsob ,,Vezměme to od začátku. Na Virmiru se něco stalo." A) Ano, zemřela Ashley B) Ano, zemřel Kaidan.
            • Hairy_Ass
              Lanternon: On by možná něco podnikl, ale čas hrál proti němu. *3*
            • Nemůže, DLC obsahovalo moment, ve kterém hráč neměl možnost volby (to mě lehce zklamalo, protože to vůbec nesedělo k povaze ,,mého" Shepparda) a musel provést něco, za co půjde na začátku trojky před soud.
  • A třeba taková Eletania (snad jsem si vzpomněl správně, ta planeta s artefaktem, který Sheparda textově přenesl do pravěku) stála rozhodně za to.

    Ale musím říct, že mise v Maku byly zábava hlavně jako součást hlavního příběhu, jinak mi připadalo, že uměle prodlužují hrací dobu (jenom někam dojet trvalo přece strašně dlouho). Ale Firewalker stál taky za to a jeho AI má aspoň smysl pro humor. *3*
    • Původně psáno jako reakce na Inw4lida, než se porouchal Internet a všechno šlo do háje *1*
  • No Flame...ale Shepard musí umřít...hrál sem to tolikrát ale finální save pochází z toho jak bych to já sám udělal...učel sice světí prostředky ale né nezbytně za cenu sebe samých (tím myslím osobnost, né bytí), tadle hra (RPG nebo střílečka, koho to zajmá) podává příběh líp jak filmové fláky dnešních let (čtvrtina z vás byla na pitomých ransformecher 3 v kině, třetina z vás to stáhla a ta poslední třetina počkala ((nejchytřejší))na DVD)...a tendle příběh je v těch nejlišovitějších ten nejlepší...
    • Souhlas, pokud bude možnost tak stejně jako v Dragon Age budu volit konec se smrtí hlavní postavy. Nějak mi to k tomuhle žánru sedí.
      • V DA nikdo nemusel umrit.
  • Trapna hra pro deti , pribeh je ohrane klise a technocka stranka je tragicka textury schodu jak z ps2. Tohle bude propadak .
    Nechapu proc se delaji titulky na taku blbost ked mame next-gen hru Kingdoms of Amalur.
    • Ano, BioWare je vyloženě studio, které vyrábí propadáky......btw úspěch téhle hry je zaručen už jen proto jak velký kult si vytvořila.
      • Úspech tejto hry úplne tak zaručený nie je "vďaka" Originu, pretože veľmi veľa ľudí sa vyjadrilo, že ju kvôli Originu nekúpi, vrátane mňa.
        • Hairy_Ass
          No, myslím, že 1) je těch lidí, co si to nekoupí kvůli Originu stále menšina a 2) hlavní zisky stejně půjdou z konzolí...
    • Ministerstvo zdravotnictvi upozornuje: "Nekrmte tro(t)la" !!
  • Není nad to když vám u epickýho traileru skáče ta zas*aná reklama.
    • Pak staci jit na youtube a dohledat co chces videt bez reklam *3*
      Pokud clovek poctive sleduje novinky vsude mozne,tak je stejne vetsinou shledne drive nez jsou tady na games.cz (no pun intended).
      • Ty jsi tak honimír... sleduje poctivě novinky... *7*
        • Ja je jenom sleduju, s cim ty si u nich hrajes, to je tvoje vec joudo *2*
  • A ještě bych chtěl dodat, že DLC Lair of Shadowbroker je tak dobrý, že je ostuda z toho dělat DLC
    • Popravdě řečeno nemám ani tušení jaký je v tomhle ohledu rozdíl mezi DLC a čímkoli jiným. Dostaneš obsah navíc (a v případě LotSB je to obsah na špičkové úrovni) a získáš ho teoreticky jedním nebo dvěma kliknutími myši. Tak nevím, proč by to měla být ostuda.
      • ty ho nedostaneš, ty si ho musíš koupit navíc
        • Jako všechny datadisky a rozšiřující balíčky, který kdy vyšly, jenom se jim dneska říká DLC a jsou kratší (a taky stojí míň).
  • CRYPT
    Musim se podelit se svym komentarem. Ackoliv RPGcka patri mezi me nejoblibenejsi zanry u her MASS EFFECT mi nejak preletl pres nos a nezaregistroval jsem jej. Tedy vim ze jsem ten nazev cetl, ale nikdy jsem se na to nedival ani u recenzi. Tak cas ubihal a najednou prisel BOOOOM v podobe MASS EFFECT 2 s epickym pribehem, super hudebnim doprovodem, slusivou grafikou atd.... Recenze v 98% vzdy pochvalne miliony hracu vychalovali a ja se pustil do hrani. Pamatuji si na ten herni zazitek, ktery jsem do te doby pocitil jen u mych srdcovych her z dob meho mladi, kdy jsem mel starou herni masinku. Priznam se po prvni dohrani MASS EFFECT 2 (vlastne vubec prvniho ME) jsem ziral s otevrenou hubou, div mi celist necvakla o hranu stolu. Specifikoval bych to jednim slovem FANTAZIE. Herni zazitek ktery ve mne zanechal cejch fanouska serie MASS EFFECT a zaroven fanouska studia BioWare (Ano, ted nepocitam ten fail DRAGON AGE 2 brrrr). Takze po prvnim odehrani ME2 probehla zaloha savu, ale protoze mi zemreli nekteri clenove skupiny a protoze jsem mel romanek se subjektem NULA - Jack :-) misto s mou "milovanou" Tali, rozhodl jsem se na druhe odehrani ME2, kde vse udelam dle svych predstav, vcetne zachovani zivota cele me posadky. Po druhem odehrani prisel jeste vetsi emocionalni zazitek, i kdyz jsem uz vedel jak to skonci. Nakonec mi to nedalo a save jsem smazal, protoze jsem si poridil MASS EFFECT 1, ktery jsem chtel mit jako zaklad pro save do 2ky a po uspesnem dokonceni ME2 mit zalohovany save, s kterym jsem prosel obe hry a mit prichystane mistecko do 3ky. Co se tyce zazitku z ME1 nebylo to ono. Odkojen epicnosti, hezci grafikou z 2ky a akcnosti, 1cka pro mne nebyla takova pecka. Verim ze toto je spise na vkusu, ackoliv si potrpim na dialogy a emoce, u jednicky mi to prislo strasne o politice. Co se mi strasne libilo u 1cky bylo vozitku na prozkoumavani planet. Bavilo mne jezdit si s nim po cizich planetach, nalezat zaklady apod. Scanovani u 2ky mi prislo zbytecne osekane. No kazdopadne na 3ku se tesim jako na zadnou hru (jeste to byl SKYRIM) a netrpelive ocekavam 9teho Brezna.
    • tl;dr
    • Podobne pocity som mal po dohrani aj ja... tiez som sa k tomu dostla nejak tak ako vavis ty ( tj velke hodnotenia a vela fanusikov)... a navyse mi to velmi pripominalo moje oblubene kotory. Ale sejvy som nezalohoval, takze asi to pred vydanim torjky dam cele odzaciatku (ale popri skole asi nebude cas momentalne, takze asi cele dobrudruzatvo pocka do leta : ) ... mimochodom mozes vytrtkat jak Jack tak Tali v jednej hre, akurat Mira ci jak sa volala nechcela dat :D
    • Cahir
      Jsi šťastlivec, pokud tě mise v Maku bavili. Křižovat desítky naprosto nezajímavých map a hledat tam suroviny a nepřátelské kempy bylo čiré utrpení. Největší záchvaty vzteku jsem měl při jízdě přes skály. To bylo utrpení největšího kalibru a zrovna na tenhle aspekt se snášela největší kritika. Právě proto tento systém ve dvojce překopali...
      • Nejlepší bylo, když jsi konečně dojel k nějaké anomálii/sondě a zjistil, že nemáš dostatečně vysoké dešifrování (doufám že tohle se ve 3 taky nevrátí, radši si stavím partu podle toho, jak mě to baví a ne, že tam prostě toho technika mít musim)
      • Heh skvele napsano. Dodnes mi beha mraz po zadech pri vzpominkach na pokusy o "zkraceni" si cesty a nasledneho nekolikati minutoveho snazeni vyjet na tu zk%$#@nou skalu i s pomoci skakacich trysek.
        Mako a miliardy predmetu mi v ME2 rozhodne neschazely.
      • To nic nemeni na tom, ze se porad najdou hraci ktere to bavilo. Vcetne me *5*
    • Hairy_Ass
      1) Odstavce!
      2) Proč nám to všechno píšeš?
      3) Jako fandu RPG tě víc zaujal ME2, který je, co se týče RPG prvků oproti ME1 výrazně okleštěn a navíc jsi se začal hry od BW zajímat až po ME2? Fascinující! *1*
      • "Hardcore fans rulez" *1*
    • Odstavce!!! (Co máte proti CAPS LOCK?)
  • Call of Effect po tretie a spin off na Iphonoch...Bioware už nie je Bioware a označit Mass Effect za RPG v porovnaní so Skyrimom je dehonestácia žánru...

    nie je to ani RPG, ani FPS, je to len klišé scifi blábol s pozlátkom.....
    • Skyrim jsem dohrál jednou ME2 pětkrát. Proč?

      Skyrim: Jeho velkým plus je otevřený svět. Bohužel je to vlastně to co už tu bylo několikrát předtím - Morrowind,Oblivion Fallout3. Začíná mi to připomínat Cod, jen s tím rozdílem že mezi recyklacemi jsou delší pauzy.
      Navíc atmosféra, věc v RPG nejdůležitější, stojí ve Skyrimu oproti konkurenci za starou belu, což každému docvakne poté co zabije svého 15 draka. To i DA2 mě dokázala víc vtáhnout do sebe a to už je co říct.

      ME2: Koridorová střílečka (A-kill-cutscene-kill->B) s pár RPG prvky je zábavná od začátku do konce a to i opakovaně. Prostě a jednošu to dokáže hráče vtáhnout do děje, zajímá vás co bude dál.
    • Cahir
      Pobavil jsi... hlavně s tím Skyrimem. Počkej, vlastně ani moc nepobavil...
    • a skyrim je s*ačka Mass effect je mnohem lepší.
      PS i mentálně retard*vanej šimpanz zná rozdíl mezi FPS a TPS
    • přesně tak , dal bych si další klišé sci-fi blábol s pozlátkem prosím, jestli z toho budou dělat příliš RPG tak to nechci, kupříkladu takovej skyrim je pěkná hovadina
      • Z celého srdce Ti děkuji za Tvůj kvalitní názor...na oplátku Ti nabídnu zhruba stejně důležitý post jako je Tvůj.
        Mám rád modrou barvu a nemám rád rajčata.
      • Hairy_Ass
        Tak to máš blbý, protože se ME3 vrací více ke stavu z ME1, kde bylo více tabulek a všech těch RPG prvků, které ty tak nesnášíš. *2*
        • Ale přibudou kotouli a další věci typické pro TPS
        • *10* *10* *10* *16*
      • pardon chtěl jsem říct k smrti nudící zdlouhavá hovadina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit