Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zkoušel jsem Operaci Flashpoint - Resistance a popravdě jsem se až na lítání s vrtulníkem vůbec nechytal... vždy jsem někde 5 minut běžel, nikde nic jen vyřvávání velitele v týmu a pak odněkud-odnikud přiletěla kulka si popovídat s mým mozkem, asi to je na mě až moc hardcore, nicméně na youtube videa z multiplayeru se dívám rád, má to takový specifický nádech a minimálně ten mulťák bych si i zkusil, jen tak mít pořádnou sestavu a připojení
    • To je tím, že dnes jsou všechny střílečky moc dementní a jednoduché a když si pak někdo pustí Flashpointa / Armu, tak je z toho úplně mimo. Dřív byly střílečky více různorodé a míra nároků na hráče byla nastavena mnohem víš. Dnes máš prakticky všude jen jeden koridor, jdeš pořád dopředu, není možnost někde zabočit a vydat se jinou cestou. V Armě / OFP máš naprostou volnost a v tom je to kouzlo
      • no já střílečky s výjimkou Counter strike 1.6 ani nehraju, nedávno jsem nainstaloval SW: Republic comando a to byla taková nalajnovaná kokotina, že jsem to musel hned smazat
        nicméně mi OFP a Arma pořád přijdou jako extrémní hry přístupné pouze nadšencům do vojenství a válčení
        • podobné mi přijde třeba Hearts of Iron od paradoxu... kdo se nezajímá o druhou světovou válku do té hry nepronikne, protože nebude mít tu trpělivost
  • Vsichni lidi co delaji ze vydat nehotovou hru za plnou cenu je normalni nejsou při smyslech. To uz jste vazne tak zpitomely tim internetovym balastem ze nedokážete poznat ze vas někdo ojebava? Arma není jedina, co tohle zacla razit. Vychazeji hry plne bugu a s chybejicim obsahem a kazdej se tvari ze to je v poradku. Bordel, lajdactvi a podvod to je.
    Když studio nemá na to dokoncit hru včas, ma to odlozit nebo zabalit, a ne ještě k tomu používat platici zakazniky jako betatestery . Software je snad jedinej segment trhu kde se tohle deje, vyvojari a distributori si delaji co je napadne, nikdo to nekotroluje, nikoho to nezajima. Lidi plati za smejd. Stat se nekomu ze si koupi auto bez oken a oni by mu rekli ze je ještě musí dodělat, tak by to zrejme, dle zastancu tohohle stylu bylo v poradku.
    • kde ja poptávka, tam je nabídka - vem si hry od Paradoxu, zítra vychází na steamu Europa Universalis 4 a už jsem četl legrácky na to, jak bude hra jako každý jiný titul od paradoxu zabugovaný a hratelný bude až po půl roce, ale kdyby chtěli vývojáři odložit vydání z důvodu doladění hry, měli by na svých diskusních fórech shitstorm od hlupáků, co všude po internetu píšou hesla typu "shut up and take my money", "my body is ready" apod.
      lidé chtějí hry co nejdřív, spokojí se s dodatečným záplatováním a vydavatelé pochopitelně nejsou vůbec proti
    • Porad postradam argument v cem by bylo lepsi odlozene vydani cele hry. *5*
      • V ničem .Nejlepší by bylo vydat hru komplet hotovou ve slíbeném termínu.Chápu,že pro někoho je lepší tohle než nic.Pro jinýho je to zase zrada a z principu si ten produkt nekoupí ani až bude za rok a půl komplet:).
        • Nevim co děláš za práci, ale platí základní pravidlo:
          Nikdy nejde nic podle plánu.
          • Taky ze jo, kdyz nedoda dodavatel v terminu, tak nedostane zaplaceno, jak jednoduche, a kdyz me jeste k tomu nasere blbejma kecama, tak dostane navrch k uhrade skody.
    • Vem si tabletku a uklidni se. Nikdo te nenuti to kupovat hned, tak nevim o co ti jde.
      Kupa hracu bude rada za to,ze hra bude venku drive a muzou si zahrat MP.
      Pokud ti 25 EUR za hru takoveho rozsahu prislo hodne, tak te asi v mladi parkrat upustili na hlavicku.
      • Dava i jedinej halir za nedodelek je moc. ... ale to demnti jako ty nedokazou pochopit.
      • přesně těch 600 jsem dal dneska jen za oběd, za stovky hodin návykového promakaného multiplayeru ve stylu který ti žádná jiná hra na světě nenabídne to dám moc rád *14*
        • Tak je vidět,že se nestaráš ještě o rodinu . Ono když máš výdaje na x věcí nutné k uživění rodiny,zaplacení všech složenek atd. tak i těch 600 za hru je pro tebe výdaj,kde nechceš aby ten výdaj byl zbytečnej za nějakej nedodělek.Ale to už jsme v jinym tématu:).
          • nedodelek = dalsi subjektivni nazor.
          • Tak to to máte nějak blbě nastavený. My měli společný fond na potraviny, na nájem etc. a co si kdo ušetřil, to měl pro sebe. Samo že bez prcka je to snažší, ale živili jsme vláčka, což je taková demoverze na děcko. A jestli si koupim na těch pár stovek hru, nebo si řeknu, že se budu rozčilovat, tak si raději natankuju nádrž do motorky, už je snad každýho věc...
        • A kdybys jim ty peníze nedal, tak by se třeba mohlo stat ze Arma 4 vyjde bez bugu a se vsim co tam mělo byt. Ale takhle to spis vypada ze arma 4 nebude mit uz ani ten MP, dostanes jen editor, pac proc ne, když to nikomu nevadi a bude rad.
          PS:600 za obycejnej obed muze dat je snob nebo blazen:)
          • Naivita, totani naivita. Ze neco vyjde bez bugu ? Rofl. Bugy jsou a bugy budou, s tim nic neudelas. Jeden den bugy ve hre nemas, nasadis tam patch a bugy mas, protoze se objevi bugy takovy, ktery se ti neprijevi pri internim testovani, ale pouze az kdyz se nasadi patch na live servery. Dale ona "zabugovanost" je pouze tvuj subjektivni nazor, z 80 procent pramenici z toho ze ti to nejde a umiras, tak se zacnes nimrat v h*vnech jen aby sis opodstatnil to ze ty si dobrej a hra nemuze na tebe bejt tezka, tudiz neco s ni musi bejt spatnyho - bugy.
            • A ono by mi mělo jit o něco jiného nez o muj subjektivni názor? Myslis ze u hry za kterou jsem dal vlastní peníze me bude zajímat jak to vidíš ty? A bugy budou, bugy jsou?..kecy, hral jsem desitky her kde zadne ocividne bugy nebyli, jen minoritni a to se v tom clovek ještě musel dost rejpat aby je nasel. Ale holt když kupuješ nedodelany hry tak si pak myslis ze bugy jsou všude, to je jasny. A opravdu jsem uz dost starej a hraju hry dost dlouho abych poznal za co muze bug nebo moje neschopnost.Tyhle tvoje teorie si aplikuj na nactilety kamose z facebooku a ne na me:)
          • to je samozřejmě nesmysl, ta hra prostě není hotová a to jestli jestli jim ty peníze dáš nebo ne na tom nic nezmění, maximálně by tak mohli posunout celý release, nebo to vydat zabuglé
          • Nebo normální chlap, co platí i za přítelkyni ;)

            Btw co se týče toho early accessu - nebejt jeho, tak možná nevyšla arma 3 vůbec
            • V tom pripade to bude bud svatecni obed, zlatokopka, najivni chlap a nebo clovek, ktery by mohl BIS prispet na vyvoj vic *2*
            • To byla jen další možnost k těm snobum nebo blaznum:) ... já už mám manzelku a za tu už rozhodně neplatim :D
      • Diky lidem co uvazuji jako ty se presne tohle deje, proste proto ze to diky vam kazdymu projde. Ale když nekomu není lito penez za nedodelany smejd, a mysli si ze to diky tomu nekdy bude lepsi..co nadelame ze?
        • lol
  • s.hih
    snad ČSLA studio udělá pořádný mod taky i do Army 3 *5*
    • Ghost47
      Pokud se nepletu, tak by trojka měla prakticky beze změn načíst tu verzi pro Arrowhead, každopádně modely techniky a vojáků jsou použitelné... takže by to tentokrát mělo jít mnohem rychleji, než u konverze z jedničky do dvojky...
  • Na novou armu se asi ze všech těším nejméně. Ani nevím proč, většinou jsem se nemohl dočkat, až výjde a já si ji zahraju, ale teď mě nějak nechává chladným...možná to dělá doba, do které je zasazená, ale..stejně do ní pujdu, vyřádím se alespoň v editoru.
  • XorxoxTalarius
    Vzhledem k tomu ze nemam stroj na kterym bych si A3 poradne vychutnal, tak to jde mimo mne ... v dobre kdy bude novej stroj, uz bude kampan venku cela :)
    Ale musim rict ze jsem v Arma hrach kampan nikdy poradne nehral, vzdycky jsem si hral mise a pak jsem si skotacil v editoru, pripadne jsem skoncil v mutliplayeru (coz je zvlastni jelikoz jsem spis SP hrac).
  • Zlate OFP pak i ARMA 1 i A2 ale A3 je jen preskinovana (s)hracka ze 2ky, ktera se tvari o neco vic, ale neni to tak. Tak ted rikam ARMA 3 ne, opet to mozná bude hratelné tak 1-1,5 roku po jejím vydání.......oooooh a pak bude i levnejsi.....
    • Takže jsi to nehrál a ani neviděl žádne video ze hraní Army 3 ? Nebo máš ňákou vážnou oční vadu nebo dokonce poruchu mozku, že plácneš takovou blbost.
  • Ja jsem vylozene orientovany na SP. Moc rad bych si zahral MP, ale nemam na to cas a ani kvalitni pripojeni. Radeji budu delat, ze hru opet odlozili a vysledny produkt si koupim, az bude obsahovat to, co bylo puvodne slibeno. Nevi nekdo, jestli puvodne nastineny pribeh kampane porad plati? Na soucasnych ofiko strankach hry se mi podrobnejsi info o kampani nepodarilo najit. V nedavnem clanku o ARMA 3 tady na Tiscali byla informace o zahozeni temer 2 let vyvoje. Loni v unoru smerovali datum vydani na Q4 2012. V soucasnosti i s kampani to realne vypada na Q4 2013. Kdyz pominu lonske zadrzeni dvou vyvojaru, vypada to, ze vyvoj rozhodne neprobihal idealne. Nema nekdo podrobnejsi informace ze zakulisi v teto veci?
  • No nemůžu si pomoct, ale už se mi to nelíbí. Grafické zpracování od počáteční prezentace se značně zhoršilo a nádech zabugované Bohemky stále zůstal. Nemluvím o absenci kampaně, třeba s možností kooperačního režimu. Armu 2 mám a do trojky už raději nepůjdu. Asi tak *5*
  • no, když vidim jak se jim ta prezentace seká, začínám se trochu obávat *1*
    • nemáš se čeho obávat, seká se jim jen streamované video, youtube osekává datový tok a framerate i když je to 720p dole v diskuzi pod videem se to rozebíralo
  • No kde zacit. Jsem hrac, ktery ma 34 let a uz od detstvi jsem hraval dotahl to na ME evropy v progamingu v RS vegas 2 5vs5 ve francii a delali s clanama testery, takze si myslim, ze tu nejake ty herni zkusenosti jsou. Bohuzel jsem naprosto znechucen a velmi pobouren tim jaky marketingovy tah zvolila bohemka v arme 3. Prvni a naprosto nehoraznou oprsklosti je tah kde bohemka nabizi armu 3 v bete a chcou za to na steamu 34.99 eu. To je hodne spatnej for. Za betu se proste neplati a evidetne se nestiti dolovat z hracu love, ikdyz je to zajimava hra, ale chtit aby nekdo platil vyvoj hry timto zpusobem to je naprosta drzost a nehoraznost. Nezavysli vyvojari, kteri potrebuji urcity obnos penez na to aby hru rozjeli je neco jineho. Ty pokud svoje penize dostanou a zacnou tak se plati az ve finale za hotovy odladeny produkt co jde na pulty obchodu a ne za to, ze jim to lidi defakto testuji a reportuji bugy a jeste za to platit. To je typicky priklad nestoudnosti a hreseni na osvedcene herni znacce. Armu 3 si koupim, ale az bude venku se vsema sp dlc a odladena a ne jak to u bohemky biva, ze maji svoje hry hodne zabugovane, kdyz jdou na pulty obchodu. nejsou dneska jediny, ale oni s tema solidne zabugovanyma hrama maji velmi dobre zkusenosti. Absence SP kampane v dobe kdy se hra prodava at uz jako beta ci jako final verze je dalsi nehoraznost. jsou lidi kteri chcou jak single tak i mp hned. Ja vzdycky hraji jako prvni single a pak mp. A ikdyz moc recenze nemusim a delam si svuj vlastni usudek tak s timto clankem na armu 3 s panem A. Smutným souhlasim. Sp je kdyz nic tak dobry i jako urcity trenink po strance toho jak hra vubec funguje a vse kolem ni a to neva, ze mp je jiny.spousta mechanismu je na stejno. A ano ne vsichni hraci zboznuji MP. Treba je vubec nezajima a cekat na 3x nez se Sp objevy a v buhvi jaky kvalite? Jako sorry, ale kdyz ta kampan bude proste nejak nedotazena ci fadni tak uz s tim nic nenadelate, protoze uz jste zaplatil a polibte nam rit. Doufam, ze se tento trend budoucnu nechytne, protoze to uz za chvilku budeme platit snad i za demo hry. Jsem znechucen touto politikou jak z lidi tahat love.PS: kaslu na vsechny co s timto souhlasit nebudou. Flame nepodporuju a odpovidat na stupidni radoby chytre nazory nebudu reagovat.
    • Ty krávo, Jiříku.... Čeština strašná, to že je ti 34 let o tom silně pochybuju a nakonec o tvém progamingu taky, s tím souvisí i ten tvůj testing. Tvůj srdcervoucí příspěvek je k ho(v)nu...
      Jak ze zmínil kolega: Tak pantánto, až bude vyzvedávat synátora ve škole, přihlásit na doučko !! *5* *5*
    • Presne tak!
      Ale sposob akym sa vydávajú hry a ich celkový obsah len odráža spôsob celého fungovania spoločnosti
      - takže ak chcete byť štastný otrepte si hlavy o múr - pre sprostých sú tie dnešné pecky šité na mieru.
      • Tak zrovna Arma neni dobry priklad hry pro hlupaky. *1*
        A pristup Bohemky k hracum uz vubec neni dobry priklad vyj*bavani s hraci. *3*
        Stale postradam argument v cem by bylo lepsi odlozene vydani cele hry. *5*
        • No přece k tomu, abych kua vydal finální otestovanou verzi hry.. abych neprodával demo. abych vydal produkt, který budu maximálně vylepšovat v updatech. abych se nemusel stydět za to, že něco slíbím a pak vlastně na*eru zákazníky, protože jim nedám to, co jsem slíbil v den vydání.
          Vůbec early access je nešťastné řešení, jak z lidí tahat prachy za produkt, co vlastně ještě neexistuje. Dáme tomu "honosné jméno", exkluzivní přístup do hry, která je ještě ve vývoji a pomoc tak vývojářům společně dotvořit titul.. to zní skvěle, no ne?
          Ne. Udělal jsem dobře, že jsem si to demo za 15e nepořídil. Možná někdy za rok, za dva, až hra bude kompletní, v nějaké akci na steamu. O nějakej MP, nedejbože o MMO s editorem fakt nestojim.
          • Tak bych rad vedel co ti brani aby si se zachoval uplne presne jak tady popisujes. Kup si hru za pul roku za rok a nebo nikdy. Co a kdo te proboha nuti abys ji kupoval ted??????????????????
            Porad postradam argument v cem by bylo lepsi odlozene vydani cele hry. *5*
            • Já si tenhle díl koupil kvůli SP a kvůli misím od komunity, MP je na mě moc HC a i přes to nechci aby MP hráči na něco museli čekat. Proč taky když je ArmA série zaměřená právě na MP :)

              Já si hru vyzkušel, mám ji za 25€ a jelikož teď vyjde kotel jiných her mě ani tak absence SP při launchi netrápí, a i kdyby mě trápila tak si kua nebudu stěžovat na relativně malé studio, které dělá hru obřích rozměrů :)

              Fakt nechápu lidi co okolo toho nadělají humbuk. Přesně jak říkáš hru si může koupit klidně za rok.
    • J máš recht chlape. Herní průmysl ničej hlavně náctiletí konzumenti,kterým tyhle nedostatky nevadí a za hru klidně zaplatí. Tak je to i s konzolema s DRm a pod.. Dokud jim to budete žrát,tak do tý doby budou ty hry čím dál horší s lepší grafikou,viz Battlefield a vůbec viz. masovky od EA. Vždyť ty hry dělaj už pro debili,aby to koupilo co nejvíc lidí a ti debilové jim to bohužel žerou.Že je dnešní každá druhá hra píčovina nudná jim nevadí,protože tito "hráči" žádný výzvy ke štesťí nepotřebují.
    • Vzhledem k slohu a hodnotě informací si myslím, že jsi tak max 18-ti letej zamindrákovanej tajtrlík. Ani jsem to nedočetl do konce, protože to nedává smysl. Je to nesmysl.
      • Hele ty lopato co nikdy nic nedokázaůl.proč by měl bejt jako zamindrákovanej? Kvůli češtině?:))) Máš asi těžkej život,když si myslíš,že člověk může nejt úspěšnej a vyrovnanej,jen když umí pravopis:). By si se divil,jakou kariéru je schopen udělat dislektik.Zamindrákovanej jsi leda tak ty.
    • XorxoxTalarius
      Ano a protoze se neprodava plna verze tak to nestoji plnou palku, a proto se to taky jmenuje Early Access. Navic jsi si to mohl koupit uz v Alfe za 20 Euro.
    • Sry ale tak trochu mimo misu. *1*
      Kdyz si kupujes betu mas v tom i plnou hru. Estli ti pripada 35 ojro moc pak fakt nevim. Jak asi reagujes u ostatnich her?
      Doprkynka ja ty narky SP hracu chapu. Ale jste tak sobecti ze pro vase uspokojeni by jste chteli aby zbytecne museli cekat i MP hraci? A modari ktery chteji pro Altis pripravovat mise i mody?
      • Jenze on si (trebas) koupil hru s tim, ze v zari dostane tu kampan ... a nedostane => byl podveden. Jek jednoduche, ze.
      • Dobre receno. Celkem nechapu tu masovou hysterii kolem toho,ze Arma 3 se zacla prodavat v alfa verzi. Nikdo neni nucen do koupe a 25 EUR mi teda za Armu 3 pripada jako maly peniz. Sice je fakt,ze za kusem slavy Army stoji komunita, ale ta by bez modovatelnosti Army tezko vznikla.
    • Zaprvé: nikdo tě nenutí to kupovat, zadruhé Alfa/Beta verze byly ve slevě (Alfa za 25€) tak co máš proti ?:) Jinak se ti teda ani nelíbí Kickstarter, no holt nebudeš nikoho podporovat, máš na to právo a je to tvoje věc, ale říkat že je to špatné ? to těžko ;) (většina lidí co si to zaplatila v Alfě si je vědoma co to obnáší, ti co to neví mají smůlu: nevědomost neomlouvá :)
      • Sakra a to si myslíš, že 25 eček za demo je v pořádku? Jestli ano, tak gratuluju. Právě jsi spadl do novodobého marketingového pytle.
        • Za demo? Je to alfa, později beta, ne demo. Platíš si dřívější přístup do hry, když byla ještě rozpracovaná, ne vyzkoušení
          • Ne, ty platis za praci, kterou delas pro vyvojare => ses tupec hned dvojnasobnej. Nechces mi taky prijit slozit uhli? Necham te to udelat za smesnych 10Ecek.
          • omg je přece jedno jak se tomu říká! jistě že za "demo" prachy nedáš, ale za to samý, co se jmenuje "alfa" už prachy dáš... myslete trochu. a ano nazývám to demem, protože to není kompletní, finální produkt.
            • srry ale co vy ste za tragédy to teda nevím. Je mi fuk jak to nazveš estli demo nebo alfa, zaprvé mě ani tebe a ani jiných nenutí si to koupit, zadruhé abys tohle koupil musíš vědět co to obnáší (finální produkt se může změnit).
              Rozdíl mezi náme je, že já do toho šel a věděl co kupuju (nehotový produkt uprostřed vývoje, mimochodem hry od BIS byly stejně "nehotové" i po vydání jako je spousta jiných her například CoD nebo BF3... ;)) a ty si koupíš plnou hru (jestli ne tak mlátíš hubou a troluješ ;)) za plnou cenu a stejně budeš čekat na patche a DLC jako všichni ostatní, přičemž já už si to ohmatal, prošel si celý menší ostrov, naučil se dělat jednodušší mise, atd. a to vše za poloviční cenu.

              Takže říkej si tomu třeba demo, ale mít za 25€ček herní svět větší než má kdejaká jiná hra za 50 nebo 70€ček (+ prachy za DLC...) a po vydání se ten svět ještě násobně zvětší mi nepřijde nijak ujeté ;)

              (srry za češtinu :()
            • Vůbec bych tu nepsal o demu, či placené betě. V tomto případě si člověk se slevou mohl zakoupit/objednat hru, krom toho že dostal slevu, tak měl/má možnost hrát alfu a betu. Demo nevyšlo, možná vyjde.

              Krom toho výše byla po určité datum volně ke stažení bezplatná beta, která by se dala přirovnat minimálně k bezplatnému demu.
            • Nemesus (anonym)
              Ne, rozdíl je, že si kupuješ už hru, ale s tím, že je ještě ve vývoji. Demo je něco uplně jinýho, panebože. Copak si na vyzkoušení kupuješ celou hru? Demo je DEMOnstrance, což je ukázka.
              ______________
              Ano,rozdíl je jak si to pojmenuješ.Ale jinak má LKN pravdu.Je to beta,alfa,demo(jak chceš) a neměli by za to vůbec vybírat prachy a ještě k tomu,když finální produkt dostaneš třeba až za rok a půl.Víš co,mně je to jedno,každýho věc za co vyhodí prachy oknem. Mně jen vadí to,že Vás je hodně a tenhle způsob prodeje polotovarů se stane standartem.Nevim,jestli mi rozumíš,co tim chci říct.
            • Ne, rozdíl je, že si kupuješ už hru, ale s tím, že je ještě ve vývoji. Demo je něco uplně jinýho, panebože. Copak si na vyzkoušení kupuješ celou hru? Demo je DEMOnstrance, což je ukázka.
            • Nemesus (anonym)
              +2
              Ale až kompletní a finální produkt výjde, tak ty ho dostaneš zdarma protože sis zaplatil už betu. _-
              ______
              Takže je to placený demo no.Rozdíl je,že demo vyzkoušíš,hra tě nechytne a ušetříš. Co uděláš,když zaplatíš betu a nebude se ti to líbit?
            • Ale až kompletní a finální produkt výjde, tak ty ho dostaneš zdarma protože sis zaplatil už betu. Demo si jen vyzkoušíš a vyšla by hra a musel bys kupovat novou. Navíc je demo jen část hry. Myslím, že mezi tím je snad dost markantní rozdíl.
              ArmA 2 třeba demo měla, jestli po vydání bude mít demo i ArmA 3 nevím
    • 34 let. Biva. Sp se objevy. PS: kaslu na vsechny co s timto souhlasit nebudou. Flame nepodporuju a odpovidat na stupidni radoby chytre nazory nebudu reagovat.

      Až budeš vyzvedávat mladýho ze školy, tak se tam rovnou zapiš, pantáto.
      • Diskuze tady nemá absolutní hodnotu. Je to tady plný pišišvorů, kteří vyrostli na poslednim díle codu a mašinu jim koupil tatínek..

        Opět naprosto smysluplný a kvalitní názor rozumnýho hráče, který má zkušenosti, se setkává s bandou ubohých hlupáků, co hledají chyby v gramatice a myslí sí, že takový produkt je naprosto v pořádku, protože si za a) na něj nevydělali (tak je jim to jedno) a za b) kvalitní singl ani nepamatují, ptže vyrostli na posledních dílech codů.

        Zkrátka tahle Arma začíná být pořádnej průšvih a dost určitě už to průšvih je.
        • Je právě otázka, jestli je to opravdu "kvalitní názor" nebo jen nastvanej výkřik někohoJ, kdo nedostal to, co chtěl já teda osobně na early accessu nic spatnyho nevidím. Za 25e jsem dostal přístup do plný verze s možnosti vyzkoušet betu, (kterou jsem využil jen párkrát) . Nikdo nikoho do ničeho nenutil - proč tu brečet kvůli tomu, že tyhle možnosti vývojáři využili? Copak někdo někomu mířil na hlavu? Toť k betě. A co se týče sp kampaně - tohle podle mě taky žádnej průsvih ještě není. Prusvih by to byl až v případě, že by vývojáři kampaň, popřípadě jednu nebo víc části nevydali. Ale zase nikdo nikoho nenutí kupovat armu před vydáním kampaně. BI ,jakožto podnikatelskej subjekt, využívá všech možnosti na trhu, aby se prosadil. A jestli si tímhle přístupem uškodi nebo získá, je jejich věc. Stejně jako je vaše věc, kdy to koupíte. Proč tu pak fnukat kvůli aktuálním prodejnim metodam?

          Ps: sorry za pravopisu. Ale píšu na mobilu a T9 si sem tam něco doplní
      • nejraději mám "chytráky",kteří vyučují na diskuzích češtinu.Já když vylezl ze ZŠ tak jsem ji taky ovládal podstatně líp jak teď.Takže si ty svoje opravy diktátu nechej pro sebe,dítě.
        • Češtinu máš ovládat celej život, lopato. Nemůžu za to, že se snažíte projevovat jak telepatický gumy s plnou hubou názorovýho hnoje, a přitom máte v hlavě vyvětráno a neumíte ani primární jednoduchý gramatický srandy. Nevidím důvod, proč bych měl někoho takovýho respektovat.
          • No zřejmě je to to jediný,co ovládáš. Mne je 40 a mám za sebou slušnou kariéru v elektrotechnice,takže mě prosím neřaď mezi své lopaty..Umim Aj a nikdy sem českej pravopis nepotřeboval.Můj kamarád je kunzhistorik dokonce a je dislektik. Takže asi tak no.
            • Však čeština je jedna věc, schopnost podat informaci druhá.
              A věkem se tu neoháněj, znám spousta 40-ti letejch chlapů, kteří jsou paka a pak se diví, že si manželka zahne s normálnim (a často mladšim) klukem, co má to má v palici trochu srovnaný. Tak alespon že nejsi IT crowd :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit