Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Aha... Zase se games.cz ukázalo... Někdo konstatuje fakt, a hned má mínus...
    Kdo říkal, že BO mám rád ? Je to blbost, ale jen kostatuju fakt !!!
  • je to smutný, ale i přes drobný zveličování má salam pravdu.
  • 50 euro za 3 a pul hodiny zabavy s hodnocenim 7? Ale prosim vas, to nemuzete myslet vazne. I kdyby hra vypadala sebelip, jeji kratka hraci doba hodnoceni musi "zakonite" srazit do kolen. Nebo je tohle snad jeden z dalsich trendu dnesni doby - prakticky casual FPS, cim kratsi, tim lepsi?
  • krunoslav
    chybí mi větší srovnání multiplayeru s BC2..to je BC tak dobrý, že se s tímto ani srovnat nedá a HF se blíží více COD?:D pokud někdo hrál online, může poreferovat?
  • Problém je v tom, že ono to zrejme prepadák nebude. Predá sa toho milióny a to
    bude pre tých recyklátorov signál, že môžu takto hovadiť hry ďalej. A tí druhí, ktorí
    sa doteraz snažili si z nich vezmu príklad. Veď na čo sa snažiť.
  • LoooooL
  • toto je inak ukazkovy priklad co je to znacka. cod sa prizivuje hlavne na znacke (COD 1,2 s ktorou si uz milion krat vytreli rit). nech urobi hocikto hocijaku rovnako stupidnu picovinu tak na tom nezarobi take prachy uz len kvoli nazvu. keby sa nove COD volalo COD homefront a bolo to presne toto iste zarobili by na tom zas miliardu. dost smutne inak ze sracka ako cod zaraba miliardu. to je jeden z dovodou preco sucasne hry su tym cim su. ked niekto zrecykluje jeden a ten isty gameplay na 5 rokov starom engine pri minimalnych nakladoch a zarobi miliardu tak preco by sa mali snazit dobre hry ked je tam vonku dostatok prijebancov co taketo sracky hlta a vyhadzuje za to peniate.
  • suacasne hry su uz tak plytke a neoriginalne ze som k rovnakemu zaveru prisiel a ani som to nemusel hrat. ten multiplayer fakt rip off vsetkeho. battlefield, bad company, cod. beckova sracka jak sa patri. ale aj tak je tu plno kokotkov a zasranov co sa im taketo sracky pacia.
  • hram to? kupujem to? stahujem to? tato sracka mi nestala ani za stiahnutie. stacilo mi videt par gameplay videi a recenziu na GT. je to presne to co som od toho ocakaval a presne to co sa pise v tejto recenzii.
  • Máte pravdu, ale "Ryanverse" psal sám Clancy (jakožto jedinou sérii), ačkoli to už také neplatí díky minulý rok vydané knize Dead or Alive.
  • jedine pubertalnemu decku sa taketo hry mozu pacit. a je dost smutne ze svet je plny kokotov a taketo sracky v tom maju uspech. ostatne 1 miliarda za black ops hovori za vsetko. toto je co zas? dalsia kokotina jak medal of honor. jeeej aj mi spravime tupu bezduchu linearnu strielacku za par korun a pokusime sa z toho vytrieskat miliony. prsote sracka.
  • Po prejdeni singu za necelych 5 hodin musim povedat, ze vacsi prepadak som uz peknych par rokov nehral. Brutalne zabugovany titul s hromadou uplne broken scriptov ktore raz nabehnu a inokedy nie, totalne nevyuzity potencial pribehu (cela kampan - 7 misii - je o ukradnuti 3 benzinovych cisterien - WTF?), stupidne a nesympaticke postavy, nulova AI, kratucke... skratka, prepadak. Multiplayer je rip-off vsetkych moznych titulov, nema vsak vlastnu identitu ani napady, hra sa fajn ale nic, kvoli comu by hraci mali opustat svoje oblubene multiplayerove FPSky. Jedina vec, ktora si ma fakt ziskala, bolo intro a tie noviny, ktore pocas hry zbierate a obsahuju info o tom, do akych hovien sa svet v najblizsich rokoch podla autorov uberie.
  • No ja by som strašne rád kupoval a hral aj naďalej, ale keď hordy COD fanov budu
    strašne rady utrácať v miliónoch svoje peniaze za podobné sračky, ako je táto, tak už
    onedlho ja a mne podobní nebudeme mať čo hrať. Podobne ako v televízii nemám čo
    pozerať lebo tam dávaju buď superstar alebo štyrikrát týždenne Tisíc a jedna noc.
    (Program kvalitatívne porovnatelný s touto hrou.)A tiež to tam skurvili tí, plnili čísla
    na píplmetroch tým , že akceptovali akúkoľvek hovadinu. Uvedomuješ si, že ktorekoľvek
    z DLC pre Fallout 3 bolo dlhšie a zábavnejšie, ako táto údajne plná hra? Ale to ty a tebe
    podobní asi nikdy nepochopíte.
  • Myslim,ze trocha slusne kritiky vubec neuskodi, navic kazdy mame svuj nazor tak proc ho nevyjadrit? :).
    A taky se nemuzu zbavit dojmu,ze tahle hra za koupi proste nestoji, leda ze by multak byl fakt dobry (na coz jsem se tady dodatecne ptal a dostal minus bod heh).
  • Z cisto kauzalneho hladiska ale musim tu hru najprv hrat, aby som na nu mohol nadavat. A jediny legalny sposob, ako ju hrat, je kupit si ju. Takze neviem, ci mas tak uplne pravdu.
  • vsak taky tuhle hru by si mohl koupit jen uplny idiot ;)
  • KIMCID
    všem těm co tu na tu hru nadávají a i na jiné.Nemusíte to hrát??A nemustíte to kupovat??Dyť vás nikdo přece nenutí.... *3*
  • KIMCID
    milé pubertální dítě vrat se k učebnicím a nepruď
  • Co k tobě dodat...
  • strasna sracka. a ta "grafika". LOL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit