Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Začiatok jasne plaguje Modern Warfare (scéna, keď vás vezú) a výrazne hraje na city.
    Potom je to jeden veľký útek a zhon typu COD. Jediný rozdiel oproti COD je , že tu
    v určitej chvíli Kórejcom dôjdu vojaci a hra vás pustí ďalej. (Nemusíte dôjsť na checkpoint, aby sa nekonečný prúd zastavil) Vaši spoločníci sú na prd, pretože väčšinou si to musíte
    odstrieľať sám, oni sa iba tvária, že bojujú. Trochu oživenia znamenajú roboty, ale keď začnú poskakovať cez hromady trosiek, ako gumkáči je to na smiech. Tam , kde by sa poriadna hra začala rozbiehať, je koniec. Takže ako nejaké prídavne dlc možno dobrá
    odreagovačka na 3,5 hodiny. ako plnohodnotná hra iba dojenie peňazí. Škoda nevyužitých
    možností.
    • Jasně. Když někdo jede v autě nebo v něčem jiným, tak to hned kopíruje CoD.
    • coz je vlastne kopie HL zacatku ve vlaku/metru :) ta AI spolubojovnikov je rozporuplna .. niekedy ked som telefonoval tak vycistili celu mapu a niekedy prebehnu na koniec mapy a nechaju za sebou polovicu KLA :) .. kazdopadne aj cez svoje muchy lepsie ako MW1, MW2, BO ... akorat to treba hrat ne guerillu inak to nema zmyse .. tym sa hracia doba o najku polhodku pretiahne a aj gameplay je lepsi ...
      • ucho
        kdepak, ta honička je z Pacmana
  • Vávrovi už definitívne mäkkne mozog :D
    Že 7/10 za trojhodinovú hru za 50 EUR... ideš Danko!
    • Pete.palis
      Homefront je spíše o Multiplayeru...Singl 5/10 a Multi dostává 9/10....takže průměr...co se ti nezdá???
    • Proc ? nekde ma ta hra 8.5/10, nekde 5/10.. tady mas zlatou stredni cestu..
  • Scénář k filmu Clear and Present Danger si psal sám Clancy.
    • Scénář k CPD Clancy rozhodně nenapsal a dalo by se dost významně pochybovat i o tom, že napsal tu knihu :) I když tenkrát možná ještě něco i psal sám a jenom se nepodepisoval pod díla svých zaměstnanců. http://www.imdb.com/title/tt0109444/fullcredits#writers
      • Máte pravdu, ale "Ryanverse" psal sám Clancy (jakožto jedinou sérii), ačkoli to už také neplatí díky minulý rok vydané knize Dead or Alive.
  • Můj dojem ze hry....průměr. I když intro se mi velice líbilo...a přes skeptický přístup k příběhu ze začátku mne po chvili chytl (oživení oproti USA VS. Čína/Rusko/Sověti/Arabové/Pokémoni)...tak hra samotná je průměrná snad ve všech směrech...u společníka mám "follow" stojím u něj půl minuty, ale on čeká na kamaráda co se někde zasekl (většinou to byl korejec bojující na rebelské straně, takže možná nasazený diverzant :)), stejně tak jako společníci měli asi pocit, že jste zelenáč tak vás v 80% bojích nechali zocelovat samotného a zdálky ostřelovali přichazející soudruhy u kterých jsem měl pocit (rozpor s recenzí)že prostě při některých situacích (konkrétně třech) někde vyskakují z děr v opravdu ohromném počtu, a musel jsem překročit script aby jsem ten příval korejských imigrantů zastavil, stejně tak zamrzí, že když už se základní trojice kamarádů (značně nesympatická trojice kamarádů, osobně bych Connora zastřelil po druhé misi sám)vydá do boje, je si plně vědoma svojí nesmrtelnosti a kolikrát nastávají komické situace kdy hrdina jde středem bojiště, pálí před sebe ignorujíc, že to co ho štípe na levem boku opravdu není komár ale, že to po něm pálí korejec z kulometu a bohužel pro vás vám ho tam nechá zřejmě si nevědom vaší smrtelnosti...o nepřátelské inteligenci je zbytečné se nějak rozepisovat, jsou to hrdiní soudruzi kterým když pod nohy padne granát tak oddaně plní heslo "zpět ani krok soudruzi" a radši si udělají letecký den...i když byly mise které mne fakt bavily (základna rednecků)tak jsem spíše stále jen čekal na nějaký "výraznější level" který bych si zapamatoval...a který přišel trochu (nečekaně)s poslední misí, kde jste měli i po vzoru CoD pár anonymních kamarádů kteří právě dokončili rychlokurz ve West Pointu a naběhli od hlavní brány přímo do boje aniž by se naučili co je to alespoň základní krytí..Grafika bych řekl, že nenadchne ani neurazí, i když zamrzí excesy jako, "penák se kryje za betonovou protitankovou zábranou, dostane headku a posmrtně ignorujíc zákony fyziky propadne danou zídkou...zbraní je relativně dost, což by se nedalo říci o munici ale to se dá tolerovat, jsme přeci členy odboje který je jen stínem toho, co USA army představovala...ovšem, měl jsem pocit, že hra sleduje co používáte za zbraň a tak na vás posílala protivníky se zbraní jinou aby jste nemohl sebrat munici a musel jste vodní pistolku prohodit...jednoduše seberete od korejského trhovce m16 a všichni nepřátele zrovna přichází s Akáčkem, okej...seberu od odpočívajícího korejce Akáčko ale co se nestane, velení KLA si zrovna usmyslilo, že když vás nezastavilo s Akáčkama tak vybaví svoje hordy Scarem...také jsem měl podle zvuku zbraní pocit, že střílím težkým kulometem, zvuky zbraní jsou vůbec tak neutrálně "uniformě" stejné a na zvukovou rozmanitost alá Battlefield BC2 radši zapomenout...co je ovšem děsivé je krátkost hry, jestli byl CoD:Mw2 krátký tak todle je jen demo...pro hráče který už nějaký ten intimní zážitek s FPS má...todle bude singleplayerový poměr na 4 maximálně 5hodin nečekaně končící při pocitu, že teprve "teď" nastává to pravé vzepření se utlaku kdy těm šmejdům z koreje ukážete, co je to pravý boj za "právo výběru" jíst zeleninu nebo se huntovat ve fastfoodu (střední obtížnost) + multiplayer který ač má své kvality v konkurenci BC2 a nadcházejícím BF3 nemá šanci...u mne nepomohlo ani zvýšení obtížnosti, protože se akorát dostavuje pocit frustrace kdy na vás někdo pálí a vy nevíte odkaď že, tento nešvar bych přičetl celkově podané "barevné hloubce" kdy je všechno tak nějak v "západu slunce" a objekty vrhají nezdravě syté stíny a takový korejec v tmavožlutě-černé uniformě se v něm ztratí...ač nejsem žádný zastánce CoD tak Homefront je ukázka toho, že i bezhlavá řezničina identické armády klonů se musí správně podat a hlavně řemeslně udělat...Homefront jsem dohrál a zapamatoval pěkné intro a pár sympatických nebo přímo šokujících momentů které jen tak v FPS nezažijete (schovávaná na stadionu před příletem plukovníka KLA která u pár citlivých duší z Polska nebo Izraele bude mít za následek nejeden zvednutý žaludek) ovšem, že bych se k němu někdy vrátil jako třeba v případě Modern Warfare 1 nebo starých druhoválečných CoD dost pochybuji.
    • Ha, na stredni obtiznost podle steamu mi to trvalo 3,8 hodiny k dohrani hry, takze to netrva ani ty blbe 4 hodiny. Coz si myslim, ze je docela vysmech, i kdyz v dnesni dobe se neni cemu divit.
      • No já to hrál dva dny...první cca 2hodiny...a druhý (včera)asi také tak nějak...nejsem si přesně jistý, tak jsem tam dal toleranci půl hodiny + .))
  • zirafcatko
    No já sem si to včera zapnul asi okolo 3h no a v 6 bylo povšem:((( i když je pravda že sem si říkal co to bude za blbost auto na dálkoví ovládání:D:D a pak přijel goliáš tak mi spadla tlama:D
  • Odulin
    Chválím recenzi a hodnocení. Mám odehráno 3 hoďky a mám ze hry úplně stejný pocit. Dobrá recenze!
  • jak to, kdyz si pomoci lupy zvetsim obrazek a pak ho chci krizkem v rohu zavrit, me to hodi na stranky mojenitendo.cz (co je to nitendo?) nejaka nova feature?
  • tak alespon SP je lepsi nez COD .. teda dokad nebudete stat po boku armady, pak uz je to blbost .. prestrelky jsou hutnejsi a atmosferictejsi (alespon na GUERILLA obtiznost na PC) kdy se fakt musite kry,t pac 1-3 zasahy a jste mrtvy, ale kryti a pomalejsi postup ma smysl protoze pocet nepratel je na lokaci omezeny (az na nektere mista) a nerespawnuje se dokad neprojdete triggerem ... a i kdyz clovek v podstate nedela nic jineho nez jde a strili tak nema ten moorhuhn pocit jako u CODu
  • Spades
    Pán recenzent asi fakt nemá rád Black Ops :D
    • Spades
      Aha... Zase se games.cz ukázalo... Někdo konstatuje fakt, a hned má mínus...
      Kdo říkal, že BO mám rád ? Je to blbost, ale jen kostatuju fakt !!!
    • kazdy trochu inteligentni clovek nema rad black ops *3*
      • A proto je to nejúspěšnější díl :-D
        • To je dosť smutné...
  • pochvala pro recenzenta není to špatně napsáno *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit