Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To slovíčko na konci - děvka - není pro každého, určitě ne pro mladší čtenáře, autore. Jinak prima napsáno.
    • Nevidím v tom problém. Degenerace na úroveň nějakýho gadži začíná u dětí už v raném dětství :).
    • smejki
      kristova noho *1*
    • kostejnesmrtelny
      *facepalm*
      • KIMCID
        pegi 18
    • Jde o hru pro dospělé, takže by to teoreticky problém být neměl, praxe je ale samozřejmě jiná. I když podobná slova jsou v takové televizi docela běžná i před 22. hodinou.
  • singla som nehral .. zaujima ma MP a ten mna osobne velmi sklamal.
    na prvy pohlad vyzera uchvatne - velke mapi, clenite prostredie , odomikanie zariadeni , proste vsetko co by ste si priali tam napchali - bohuzial az na tu atmosferu ta tam chyba... vsetky mapi su svietene rovnako... v PC verzii je nestabilny framerate... je to proste nedoladeny PORT. Grafika sa nechyta ani na battlefield ani COD. ktore mi idu na FULL uplne plynulo kdesto homefront mozem normalne hrat iba na low comu moc nerozumiem.. total dalsie co zabija atmosku su mega menovky nad hracmi ktore sa nedaju zmansit iba uplne vypnut... co vam v orientaci moc nepomoze... a ked su zapnute obcas skryju aj nepriatela ktory si vas potom hravo podaaaa. pri nacitavani servrov trva 2min kym mi prestane sekat mys aj muzika a mozem si vybrat nejaky server s ty ze sa modlim aby som to pri refresi nemusel podstupovat znova... a takychto detailov co vam zoberu chut hrat je vela , ale dufam ze to daju nejakym Patchom doporatku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit