Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná grafika a super hra:)Doporučuju
  • musím pochválit autora recenze! Radost číst!
  • Hudba! Nezmínit ten kvalitní hudební podkres od Paul Ruskay, to je tak na facku! V jeho hudbě se můžu koupat hodiny a hodiny. Už od HW1 tvoří jedinečný styl, který je s HW sérií doslovně spjat jako krev s naším krevním oběhem! Tuhle hru nemusím ani hrát, mě jí stačí poslouchat! Za mě 9/10
  • Blue.Shark
    Super recenze. Radost číst.
  • A dôvod?
  • Skoda penazi
  • Cenu bych viděl minimálně o 15 € nižší, to je fakt. Já to kupoval v balíčku s Remastered edicí Homeworldu, takže se to ještě dalo. Ale za samostatnou hru je cena opravdu dost nadsazená.
  • Já hrál Complex v podstatě jen v MP s kámošema. Nastavila se půl hodina neutočení a pak jsme se další hodinu řezali dokud nedošly zdroje na mapě *1*
  • WalkingWad
    Proto to píšu, že když si odmyslím kampaň, pro MP nebo skyrmish je tam minimum obsahu... a graficky to taky terno není... Jako já tu hru chci koupit moc, mám rád RTS. ale vím, že do měsíce se bude prodávat za 5 € a prostě ta aktuální cena +/- 40€ je tady pro mě neodůvodnitelná.... :(

    Trochu mě motivuje to, že kampaň je prej celkem podařená, ale má hodnotu 40€ ?
  • Koupil jsem si to Early Access ale moje RTSkova neschopnost zpusobila ze jsem nebyl schopny bojovat na trech frontach a na nekolika planetach najednou a vubec mi to neslo.
  • Hráte niekto planetary annihilations titans? Uvažoval som o kúpe.
  • prasárna je věřit že uděláš podobnou hru za měsíc, přesto že tam je obsahu po skromnu
  • Pro me to byl instabuy, dobry rts uz vymrely a tohle me jakozto rts possitive neskutecne bavi.

    Chyby to ma, pocty map zamrzi ale je to dobra rts
  • Aj cena remasteru mi pripada noc vysoka.
  • Hra je dobra, ma atmosferu, jen je kampan strasne kratka a jinak kde nic tu nic. Pokud nepridaji mapy a dalsi obsah tak za tu cenu to opravdu nema smysl.
  • WalkingWad
    Viděl jsme "recenzi" od Total Biscuita a ten tam ukazuje skirmish - je tam 5 map a v podstatě dva mody. Nikde nic.. Několikrát tam opakuje, že nechápe tu cenu, protože obsahem je to jak indie věc za 10$ Jediná přidaná hodnota je kampaň, ale AI je naprostej hlupák a na vyšší obtížnosti akorát cheatuje, ale hraje úplně hloupě...

    Strašně mě to zklamalo, že si za hru co v unity jde udělat za měsíc řeknou o +/- 50€... to mi přijde fakt jako prasárna *10*
  • Dobry, Angry Joe. Já bych chtěl hru předvést od někoho, kdo tomu trochu rozumí, má normální hlasovej projev a navíc Lukáš dlouho žádnej GP nedělal. Na idioty jako je Angry Joe fakt nekoukám. Tyhle přehypovaný idioty, co ze sebe dělaj ještě víc přemotivovaný afekťáky, než jsou, fakt nemusím.
  • walltar
    Jo cena se mě taky zdá celkem vysoká... ale s tou 20% slevou už to celkem šlo.
  • Mně třeba přijde, že v té hře není dost obsahu na ospravedlnění ceny. Nevím, co si o tom myslí ostatní ale takový AoA toho nabízí podle mě víc a to byl jakou dobu k mání ještě se slevou. Když jsem se díval na video od TB, tak na mě ta hra zapůsobila docela lacině, určitě ne na plnou pálku 45€.
  • Nicméně vzhledem k (ne)schopnosti AI se dá hra jednoduše dohrát i s těmihle neduhy, jen to holt trochu naštve.

    Jo a ještě bych jako zápor doplnil krátkost kampaně - ta mě zklamala.

    Pokud jde někomu pouze o kampaň a skirmish, tak ať počká a za současnou cenu (i se slevou za vlastnictví Homeworld Collection) nekupuje, protože se to nevyplatí. Až doplní obsah a/nebo sníží výrazně cenu, tak určitě ano, ale zatím bych to nedoporučoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit