Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím a ještě bych doplnil, že mě hra několikrát naštvala tím, jak bere hráči z rukou ovládání a často v HODNĚ nevhodnou dobu.

    Tím myslím, že zrovna na někoho útočíte a nebo někdo na vás a najednou vám nějaká postava chce něco strašně důležitého ukázat, takže vám hra vezme z rukou ovládání, oddálí pohled na mapu, přesune se úplně jinam a dlouhé vteřiny vysvětluje naprosté blbosti během čehož se ale hra nepauzne, ale dál běží, takže mezitím na opačné straně probíhá boj, do kterého vy nemůžete nijak zasáhnout a ztratíte tak klidně hromadu cenných jednotek *1*

    A děje se to nejen v průběhu mise, ale i na konci - když například zničíte cíl mise dřív než jeho "ochranku", tak v tu chvíli se mise ukončí, ale jen zdánlivě - než doběhne jakoby cut-scéna, tak hra běží dál a dál pokračuje i boj (jdou už slyšet jen jeho zvuky), do kterého už ale nemůžete zasáhnout a tak vaše armáda dostává náklep.
    Pak vás na začátku další mise čeká překvápko, když zjistíte, že vám zmizela třetina flotily *1* *16*

    Takže když už chtějí brát hráči z rukou ovládání, tak ať aspoň sakra pauznou její průběh.
  • díky Lukášovi za skvělou recenzi, po dlouhý době jsem přečetl od začátku do konce!
  • Taky se přimlouvám za Lukáše na GamesPlay prosííííím!
  • Angry Joe má asi hodinu gamesplaye. Ale podle mě je takovouhle hru třeba vyzkoušet na vlastní kůži.
  • Komplex je super pre skirmish, ale neviem ako by vyzeral zápas v mp, to by snad trvalo strašne dlho. pre mp by bola najlepsia nejaka zlata stredna cesta medzi tym co je v zakladnej hre a komplexom
  • Díky za recenzi. Bylo by fajn, kdyby Lukáš ukázal hru v GamesPlay :)
  • Díky za recenzi. Já jsem spokojen. Desers of Kharak mají v kampani skvělou atmosféru. Velký podíl na tom má právě neustálá komunikace hlavních postav, jednotek v boji i mimo něj a vizuální stránka. Design jednotek je dle mého extra třída v celé sérii Homeworld. Soundtrack opět velice povedený. Za kampaň u mě 8,5/10 (i přes nějaké ty chybky, které by měli doladit). Je jasné, že známku sráží, v recenzi výstižně shrnutý Multiplayer. Ten je opravdu chudý v momentálním stavu. Když ale chytnete dobrého spoluhráče, tak to zábava je i tak. Kupodivu mi přijde, že se opakuje to samé jako u HW1 a HW2. Když se na to podívám zpětně, tak tam Multiplayer byl také dost chudý. Až Complex mod z H2 udělal to, jak bych si Multiplayer v Homeworldu představoval od počátku. Snad se něčeho podobného a takhle komplexního dočkáme i u Deserts of Kharak, protože ta hra je na to jako stvořená, pak by to bylo skoro dokonalé.
  • Jj souhlas. Vidim to v podstate stejne. Myslim ze 7/10 je spravedlive hodnoceni a hra me i pres vsechny neduhy bavi.
  • Kr.Pa
    Příběh je dobrý, ale vlastně jen těží z HW 1, kdo ví jaký by byl, kdyby hra nešla pod křídla HW. Grafika nádherná. Jednotky se o sebe nesekají, úkoly jsou pestré. Hudba si hodně bere z HW 1, komunikace jednotek mezi sebou je super. Obtížnost není nějaká hardcore. Hře bych dal z nostalgie 8/10, pro neznalé HW 7/10.
  • Kr.Pa
    No, tak zápory, které mě tam štvou:
    - chybí pauza při hře na rozdání příkazů
    - chybí zrychleni/zpomalení hry při dlouhých přesunech
    - po dokončení hl. úkolu je mise ihned ukončena, rád bych sám rozhodl, kdy odjedu z mapy
    - po konci mise není jasné, zda se vytěžili všechny suroviny a sebrali artefakty nebo má člověk smůlu
    - počet jednotek nepřátel i podle počty mích jednotek
    - nesedí mě ty dvě suroviny, proč?
    - mohli zapracovat na optimalizaci pro starší stroje
    - AI si někdy dělá co chce
    - žádná obrana proti raketám z hlavního vozidla (OP proti vedlejším cílům a hlavním vozidlům jen za 500 surky)
  • Nevidím problém v designu, ale v tvém omezeném vnímání, které se omezuje jenna barvičky a ne čtení textu.
  • Některá designová rozhodnutí mne opravdu vytáčí ...Po dokončení 3 mise omylem kliknu na restart mise....taky ti ňoumové mohli dát tlačítko restart červeně a další misi modře ...ne, oni to daj naopak. ...No a pak člověk, jak kus kreténa, musí shlédnout celé úvodní video mise, které nejde odkliknout, ani se dostat do menu, nic .... *16* *16* *16*
  • P.S.
    Ja som z pôvodných videí mal pocit že hra bude fungovať tak, že po odzoomovaní sa dostanete na obežnú dráhu, kde bude možné stavať lode a boj by prebiehal na zemi aj na obežnej dráhe, pričom by napr. vesmírne lode mohli bombardovať povrch a pod. To by bolo super. Škoda že to tak nie je.
  • Teraz som si pozrel video z Homeworld remaster z decembra, chlapík dal worldwide server loby a bolo tam nula zápasov.
    Ja som ten typ hráča ktorý uprednostnuje skirmish alebo multiplayer takže pre mňa to nebude...

    Inak dávam do pozornosti nezávislú stratégiu Executive assault.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit