Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před dvěma dny jsem dohrál najednou celé Walking Dead. Hra roku, konec debaty. Vy mi tvrdíte, že tohle by se mělo s Walking Dead přinejmenšim rvát o hru roku. Odpustili jste tomu nějaké bugy, našli jste si v tom ultrahlubokou skrytě skrytou myšlenku, vpodstatě tam jenom chodíte a střílíte... dobrý, já vám věřím. Já si to zahraju.

    ...ale jestli pak vyčtete Walking Dead jánevim... grafika nebyla moc dobrá, rozhodnutí neměla žádný větší rozmach nebo vliv, minihry byly jednotvárné... víc jak těch 7/10 si to nezaslouží.

    Tak to srovnám s touhle recenzí A SEŽERU VÁS ZAŽIVA!!! Tak si to člověk občas poexkrementuje, když jen tak ledačemu napáli 10/10, víme?
    • Snad v prvních číslech Score se uváděla celá tabulka vlastností hry - hodnotila se hudba , grafika , znovuhratelnost , nápad ... a kdoví co ještě .

      Jednoduché jednočíselné hodnocení u her je opravdu ošemetné . Pravda 10/10 nám nic neřekne pokud budeme takovou hru srovnávat třeba s Mass Effectem . A to je chyba
      Někdy by stačil i ten palec nahoru dolů a doprostřed , případně hodnocení hry vzhledem k žánru ve kterém nastupuje do recenzentského ringu ....
      • Vpodstatě souhlas. Nějak odlišit, že 10/10 je u týhle hry srovnáváno s Angry Birds a ne s Planescape Torment.
        • GlaDOS
          Jde o to, co má číselné hodnocení vyjadřovat. Pokud technickou kvalitu a hloubku příběhu, pak by HM mělo dostat oproti technicky vyspělé a hlubokomyslné hře 1/10. Podle mě ale to číslo na konci recenze znamená, jak moc hra recenzeta bavila. Proč by neměla taková hra bavit méně, než např. tebou zmíněný TWD?
          • Z jakého důvodu vznikají recenze a proč si je čteme ? Aby vypovídali o vkusu recenzenta , nebo aby pomohli vytvořit si objektivní obrázek o díle dalším zájemcům ? Dost na tom že tahle hra má na metacritic průměr 85% od recenzentů ku 8,4 od hráčů , takže se všeobecně dost líbí ale bezchybná určitě není .
            Tím bezduchým a těžko vysvětlitelným číslem se prostě hodnotí celková kvality hry - očima recenzenta jak to tu šefredaktor už tolikrát vysvětloval . Já bych se spokojil s těmi palci a odkazem na metacritic ...
            • Robotron3
              Podle mě vznikají recenze proto, že bez nich by takový herní web nemohl existovat, a někdo asi chce, aby existoval. :)
  • GlaDOS
    No, minimálně ze začátku byla hra opravdu dost zabugovaná, i když to teď už možná vypatchovali. Např. když hráč přiběhl k nepříteli a ten začal střílet, tak ty náboje se začaly vykreslovat ve větší vzdálenosti, než byl hráč a tudíž nepřítel vystřílel celý zásobník skrze hráče a pak jen tupě stál na místě a nechal se zabít. Občas taky hra vyhodila chybu v kódu, občas ovládání nebylo přesné a jedna část skóre se držela na nule, ať jsem hrál jakýmkoliv stylem. A to s pirátskou verzí nemá nic společného. Zmiňovalo se o tom spousta zahraničních recenzí. Ale dle recenze předpokládám, že autoři už bugy zalepili.

    Ale i přes to mě HM bavilo víc, než RCR. Je to skvělá návykovka a s hodnocením musím souhlasit. HM je adept na indie hru roku.
    • Hmmm ale to skoro sedí na tu verzi , kterou jsem si ! předevčírem ! stáhnul ze Steamu :(
      • GlaDOS
        Tak to je dost možné, že Steam verze je s patchi pozadu. Zajímavé.
  • Hotline Miami, volím si tebe!
  • Jo..takovyhle sragory jsou dneska in..bavte se..brzy nic lepsiho nebude..
    • Fakt?
      • No fakt..uz jsem tam byl a vse videl..dokonce tam meli i teleskopicky ceciky...
  • Aha... takže to sa teraz hráva na PC... paradox je ako všetci pcčkári pluju na konzolové hry tvrdia že konzolová grafika je historia a potom hrajú hry ktoré su ako z 80 tych rokov a ešte tomu neváhaju vypálit 10... hra je to dobrá proti tomu nemám nic len si všimnite toho malého paradoxu...
    • sankuri
      My je hrajem protoze muzeme, konzolisti protoze musi:-)
    • Ano dokonce to hrají na sestavách které 3x převyšují nextgen konzole jak cenou tak výkonem .... a bez fofrklacků ! Svět je plný paradoxů a v herním průmyslu se stále motáme v kruzích ;)
    • Ti co plivu na konzolove hry kvuli grafice jiste nehraji Hotline Miami. Krom toho jsou to vetsinou jen trollove. Zadny paradox tu nevidim. Jedine fakt, ze slabomyslnych jedincu je dost na vsech platformach.
  • Pane Král: http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdind7Fs2i1rd0upvo1_250.gif
  • Sh*t hra, ale vás duchodce jiste potesila o tom zadna. *11* *11*
    • kolik let ma herni duchodce?
    • Don't feed the Troll !
    • N7N7
      cole: Zato vás, rozmazlené 12-leté zmetky, hned tak něco nepotěší, že? Leda tak nový iPad, CoDko a pandičky ve WoWku.
    • A ty si zase fracek co stoji za starou belu :) proc tu vubec trousis sva moudra kdyz te hra nikterak neoslovila? Mrzi me ze vyborny Markuv text bude kreteny znehodnocovan polemikou ze tomu dal 10/10...
  • N7N7
    Jen taková zajímavost - na Sectoru.sk tato hra obdržela pouze 3.5/10.
    http://www.sector.sk/recenzia/29846/hotline-miami.htm
    • GlaDOS
      Ve světě ale většinou dostává 8 až 10.
    • no a hlavne veci ktoré su uvedené na Sectore ako mínus by sa v hre 10/10 rozhodne nemali vyskytovat...
    • Zerathus
      100 lidí 100 chutí i když 10tka je přeci jen trošku moc
  • ucho
    asi budu zase za rejpala, ale nepsal onehdá někdo z redakce pod Retro City Rampage, když se tam někdo zmínil o Hotline Miami, že Hotline Miami není retro? tak teď to retro je?
    • jindra.veliky
      Hadam, ze to byl jiny redaktor
    • :) Jo ve srovnání s Retro City Rampage , není retro nic . Jinak je Hotline retrem minimálně skutečnou hratelností , grafikou a zasazením děje ....
  • ještě sem to nedopařil ale jo je to dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit