Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10 ? http://i.imgur.com/zaP9E.gif

    Hra je to super, len ma mrzi ze enemíci su tupe ovce, akonahle vystrelite, vseci v dosahu sa rozbehnu smerom k vam, cize niektore zapeklite misie sa daju vykilovat velmi lahko, pretoze seci vam nabehnu z dveri do rany, a tych 5 nabojov v brokárne co vam zostane na to bohate staci. Taktiez bug ked mozete niekoho čapnut rukami cez stenu ak je dostatocne blizko.

    Inak hra ultimatna, po dohrani ma bavilo to hrat znova a hladat zabudnute pismenka.

    Kobra (Jake) ftw !
    • :)Jiná verze /level/bug/maska s bousy na hlavě ? .... ano dost často nabíhají tak rychle, že nestačíte přebíjet a někdy jich jde po vás prostě víc než máte nábojů a kombo se nekoná . Ale stál jsem taky několikrát pěkných pár minut u dveří s brokovnicí a nepřítel ne a ne se odhodlat vběhnout .... samozřejmě jsem naběhl já a už byl pokojík krásně vymalovaný .
  • Ano hra má vlastně i na indie žánr docela velké technické problémy . Dost dlouho se mi nestalo aby na mne finální hra vyplivla ladící obrazovku s příkazy (něco jako error zbraň protivníka = 1 zbraň hráče= 1 .... a blikal kurzor ) , často se stává , že hra přestane reagovat na ovládání (mám dva monitory a myška neposeda se dostane mimo , o náhodném ALT -TAB a nereaguji nemluvě ) , dokonce pokud jste v kontaktu s nepřítelem stylem tělo do těla vystřílí vám nepřítel i váš zásobník - sucks !

    Na oficiální verzi ze Steamu docela hardcore , takže docela chápu , že radí i s upirátěnými verzemi . Ostatně právě početné pirátské obecenstvo pak vytvoří názor celé herní komunity na hru ....

    Není až tak jednoduché tu hru dohrát (i když zrovna nestávkuje) , ale stále vás úspěšně tlačí přes všechny problémy k novému spuštění .
    • 13_11
      Nevím, zda se verze Steam a GOG technicky nějak výrazně liší – předpokládám, že ne, ale stoprocentně to nevím. Nicméně jsem měl uvést, že článek hodnotí verzi z GOG.
  • Robotron3
    Si připadám jak zvrhlík, jen co to čtu a koukám na obrázky, takže i přes hodnocení děkuji... *3*
    • Všickni jsme zvrhlíci , jen se někteří z nás více méně úspěšně přetvařují ;)
  • smejki
    "Magnumem"
    Tam se skutečně nějaká zbraň jmenuje Magnum?
    • Justy: Jako voják AČR víš, že máš pravdu. Sám jsi ty zbraně několikrát držel v ruce, některý máš i doma. Stojí ti za to hádat se člověkem, co má zkušenost jen z telky a her, případně z wiki?

      Nemyslím to zle, jen mi dochází popcorn...
      • "Jako voják AČR víš, že máš pravdu. Sám jsi ty zbraně několikrát držel v ruce, některý máš i doma."

        http://en.wikipedia.org/wiki/Argument_from_authority

        Doporučuji nastudovat, když už se tu zmiňují ad hominem...
        • Já tímhle neargumentoval, nemá to se znalostmi moc společného (kolegové mají často ještě víc kusé znalosti než N7N7, i když je těžké věřit, že je něco takového možné).
          • Však to taky byla reakce na něj. *5*
      • N7N7
        Jasan... aneb co by mohlo zelené mozky víc potěšit než pitvání se v názvech zbraní a nábojů u tak militaristicky realistické hry jakou je Hotline Miami. *2*
        • smejki
          Ty vole, mně je úplně jedno, že se to tak jmenuje ve hře (a ano, jmenuje se to tak ve spoustě her). Takhle nadsazený popkulturní dílo si to může dovolit. Pokud by s tím ale přišel sám autor, bylo by záhodno ho na tajdlencten omyl upozornit. I když jde o prkotinu.
          • Smejki, to nemá cenu. Duté sudy nepotopíš. *3*
            • Thorleif_cz
              De to... To se udělá díra... *1*
        • A tohle je přesně to, o čem mluvím. Snažíš se všemožně odvést pozornost od toho, že si o něčem otvíráš hubu i když o tom nic nevíš. Hra samotná je irelevantní a ad hominem není argument, ale hezký pokus. Ale neboj, pokud je ti šestnáct, tak se to ještě dá pochopit.
      • Stojí, proč ne? Je to celkem prdel, sledovat, jak přechází z jízlivosti na damage control a snaží se už jen tančit okolo faktů a zachovat si nějaké zbytky vážnosti. *1* Navíc jsem zčásti zdrojem Smejkiho informací, takže nesu část zodpovědnosti.
    • 13_11
      Přesně tak, jmenuje.
      • smejki
        Ok, dík. Pak jde zřejmě o záměr tvůrce. Magnum je jinak jen typ střeliva.
        • Magnum mají ve jméně i odstřelovačky od Accuracy International (AWM). To je tak, když někdo dělá chytrého...
          • Justy: Moc dobře vím, že ráže je průměr. Nicméně označení .xx magnum obecně pod ráže prostě patří nebo spíš pod typy ráží. Možná sem měl jen místo ráže napsat typ ráže (kde velikost ráže by byla průměrem), moje chyba.

            Co se týče tvrzení, že magnum nesouvisí s výkonem, tak bohužel souvisí, protože magnum hilzna jednoduše slouží k vyššímu výkonu té konkrétní původní ráže, k tomu snad byla vytvořena. Nelze to popírat tím, že srovnám magnum náboj s úplně jiným nábojem (stejných rozměrů) od jiného výrobce, který má jiné složení / konzistenci / množství prachu a navíc ještě těžší kouli.

            Co se týče Arctic Warfare Magnum, tak Magnum mají samozřejmě v názvu pušky komorované na WinMag a Lapuu, akorát s tím rozdílem, že označení AWM je v tomto případě (narozdíl od nějakých Pythonů a Anacond) registrovaný název té pušky, což stačí na setření pana provokatéra, který tuto nedůstojnou debatu založil.
            • Sakra, koukám, že sem tam napsal něco, co by mohlo vyznít zmatečně. Názvy těch Coltů jsou samozřejmě taky registrované! Akorát bez toho magnum.
          • smejki
            Hoši, vy tři (mungomongo, n7n7 a dělo) se mezi sebou nejdřív domluvte. Magnum je typ střeliva. Zbraně, které jsou pro toto střelivo určeny tento název nesou taktéž. Proto může jít jak o revolverové zbraně tak i o pušky či prakticky cokoliv jiného. Nejde tedy o konkrétní zbraň (to patří především uživateli n7n7), nýbrž o řadu zbraní, které jsou postavené na magnum subtypu té které munice.

            Je to podobný jako když někdo řekne "devítka". Devítka není žádná kokrétní zbraň. Je to libovolná pistole ráže 9mm. U Magnumu je to ještě volnější, protože Magnum může být skoro jakýkoliv náboj.
            • Dělo: Ano, právě že šlo o název zbraně. Respektive šlo o to, že neexistuje konkrétní zbraň, která by se jmenovala "magnum", a o snahu N7N7 tenhle fakt nějakým způsobem překroutit a zaonačit (pořád od něj čekám na tu "dobře známou zbraň magnum" co se tak často vyskytuje ve hrách).
              Ohledně WMR s 4.6 - srovnával jsem dva náboje přibližně stejné ráže, z nichž jeden byl "magnum", abych ukázal, že to nutně nemusí být ten výkonnější ze dvou srovnatelných.

              >"Nemusíš mi vysvětlovat, že magnum je ráže"

              Očividně ano, magnum totiž není ráže. Ráže je průměr vývrtu (střely, jak u kterého značení).
              Magnum je čistě přívlastek konkrétního náboje, který vypovídá o tom, že vznikl prodloužením nábojnice už existujícího náboje.
              V některých případech je součástí názvu zbraně (tebou už zmíněná AWM) jako vyjádření faktu, že dotyčná zbraň střílí náboje typu magnum (např u té AWM oproti standardní AW).

              Magnumy si přebíjím vlastní, střílím a delaboruju, takže taky nepotřebuju vysvětlovat.
            • N7N7
              Nemáš zač. Ano, odpověd je možná blbá a jistě mohla být lepší. Ale tvůj dotaz si prostě nic lepšího nezaslouží. *2* Kdybych jen tušil co tím vším sleduješ, tak bych vůbec nereagoval, to mi věř. *3*
            • smejki
              Uznávám, že adresace dotazu je nejasná. Ani to, ani fakt, že jsme na diskusi, tě ale neopravňuje k tomu, aby ses choval jako hulvát.

              Aspoň že uznáváš, že ta odpověď je blbá. Dík.
            • N7N7
              smejki: Jenže tady jsme na diskuzi a ne v nějakém dotazníku Ano/Ne. Dále uvádíš, že tvůj dotaz směřoval na autora recenze. A jak to má zbytek diskutujících proboha vědět? Takže správně komunikovat by ses měl naučit především ty sám. Aneb jak se říká, na blbou otázku blbá odpověd. *3*
            • smejki
              N7N7:"Bohužel jsem netušil, že se jedná o tazatelův pokus o vyvolání flamewar zbran vs náboje."

              Hochu, ale tohle tvoje tušení je mylné. Nejprve se nauč slušně komunikovat, pro příště si ušetříš podrážděné reakce. Odpověď Ano/Ne, bylo to jediné, co jsem chtěl slyšet. Skutečně nejsem zvědav na posměšné hemzy (o zmrzlinách, o "známé zbrani", o neznalosti rozšíření omylu ve hrách/filmech/knihách), fakt ne.
            • "Magnum nemá význam nijak spojený s ráží (existuje .22 Magnum stejně jako .44 Magnum) ani výkonem (porovnejte balistická data .17 HMR s 4.6×30mm)."

              Magnum je samozřejmě spojený s vyšším výkonem v rámci té originální ráže, ze které magnum vychází (při zachování konzistence střelného prachu a váhy koule). Munice 4.6x30mm je speciální munice navíc s těžší koulí, tak má samozřejmě větší výkon.
            • Nemusíš mi vysvětlovat, že magnum je ráže, sám sem magnumy (mimo jiné) delaboroval. Mám dojem, že tu šlo o název zbraně pane slovíčkáři.
            • N7N7
              Justy: Jsi zaujatý, nechceš chápat -> nemá smysl pokračovat v diskuzi.
            • N7N7: "arogantní reakci na mou slušnou odpověd."

              LOL!

              To je luxusní sebeklam. Jen tak dál, ty to jednou někam dotáhneš.
            • N7N7
              Justy: Opravdu jsem se při reagování na počáteční dotaz domníval, že se jedná o člověka, který se ve hrách se slovem Magnum ještě nesetkal a třeba mu připadá i legrační. Proto ta věta se zmrzlinou, kterou jsem ale nemyslel nijak zle.
              Bohužel jsem netušil, že se jedná o tazatelův pokus o vyvolání flamewar zbran vs náboje. Došlo mi to až při jeho arogantní reakci na mou slušnou odpověd.

              "Sice jsem se ptal autora a jeho odpověď už dostal, ale když už jsi najel na jízlivou notu - Magnum je typ střeliva, broučku. Get ur facts right."

              Čili jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Ale samozřejmě, ten zlý jsem tady já. *2*
            • Zdá sa, že Tína nemá len jedného bratranca! *1*
            • No, já to konkrétně řeším kvůli těmhle výžbleptům:

              "Ano. Ty asi znáš Magnum pouze jako zmrzlinu, ale je to i známá (a ve hrách velmi často viděná) zbraň."
              "smejki: Pak tedy nezbývá než obejít všechny herní vývojáře, filmaře, Drsnýho Harryho atd. a vysvětlit jim tvůj zázračný objev, že Magnum přece není žádná zbran. Hodně štěstí."

              Možná ty příspěvky odněkud poznáváš.
              Jsou stejně blbé a ignorantské, jak jsou arogantní, skoro by zasloužily zarámovat.
              Pokud chceš někoho shazovat, tak se nejdřív ujisti, jestli ze sebe neděláš idiota sám.
            • N7N7
              Justy: Ano, a ty zase vypadáš přesně jako zaseknutá gramofonová deska. *2* Původní dotaz zněl, jestli se zbran ve hře opravdu jmenuje Magnum. A já říkám, ano jmenuje, a stejně tak je pojmenovaná ve spoustě jiných her. To, že je to třeba slengový, neoficiální a neúplný název, je věc druhá. Vážně nechápu, proč se to řeší zrovna u hry jako Hotline Miami.
            • N7N7:

              Řeknu ti přesně, proč to řešíme. Protože nemáš ponětí, o čem mluvíš, ale budeš se o tom hádat do krve s lidmi, kteří na rozdíl od tebe mají zkušenosti, které nepochází z her a filmů. Pokud máš pocit, že moje znalosti pocházejí z Wiki, tak ti to brát nebudu, ale pokud někdy zajdeš na střelnici do Bíteše, můžu ti svou "Wiki" předvést, včetně "Magnumů".
            • Ještě jednou zopakujeme pro mentálně slabší jedince.
              Název zbraně: S&W Mod. 29
              Označení náboje: .44 (Remington) Magnum

              Tvrdit, že se jakákoli zbraň jmenuje ".44 Magnum" je stejně správné, jako tvrdit, že se konkrétní auto jmenuje 3.0 TDI.
              Tvrdit, že se jakákoli zbraň jmenuje "Magnum" už je skoro stejná úroveň generalizace jako říct někomu, že mám auto "diesel". "Jaké?" "Jaké, no přece diesel! Jsi blázen? Jsi nikdy neviděl diesel?" Ano, přesně takhle teď vypadáte.

              "Magnum" může stejně dobře být safari lovecká kulovnice v .416 Remington Magnum, kompaktní revolver v .357 Magnum nebo odstřelovačská puška v .300 Win Mag.
            • N7N7
              Justy: A co má hra Hotline Miami společného s legitimním názvem konkrétní zbraně? Je to 2D béčková arkáda a ne žádný armádní simulátor. Název Magnum se používá jak pro náboje, tak pro zbraně. A co na tom, že to není oficiální název? Proč to tady vlatně ještě řešíme? Mám pocit, že celé toto vlákno vzniklo jenom proto, aby si mohl smejki a jemu podobní pohonit ega a oslnit nás svými znalostmi z wikipedie.
            • Co má video na YT společného se skutečným názvem zbraně?
              Ano, Model 29 byl komorován pro .44 Remington Magnum.
              Ne, ".44 Magnum" ani "Magnum" není legitimní název žádné konkrétní zbraně.
            • N7N7
              Justy: http://www.youtube.com/watch?v=X0lvp7a7pmk
            • n7n7:

              Když tak vytahuješ Dirty Harryho, tak ten používal S&W Model 29.
              Ukaž mi, kde se v názvu zbraně vyskytuje "magnum".
              Jinak zmlkni.
            • Tak bych se zase uklidnil, chlapci. Magnum nemá význam nijak spojený s ráží (existuje .22 Magnum stejně jako .44 Magnum) ani výkonem (porovnejte balistická data .17 HMR s 4.6×30mm) a rozhodně se "Magnum" nejmenuje žádná konkrétní zbraň, maximálně jako konstatování toho, v čem je zbraň komorována, třeba "Taurus 689 .357 Mag", stejně jako byste řekli "Škoda Fabia 1.4 MPI".

              Magnum je přídomek, který získává náboj, který byl odvozen prostým prodloužením a zvětšením spalného objemu nábojnice již existujícího náboje. Diametr střely, dno atd. zůstávají (většinou, s výjimkou právě třeba .22 WMR > .17 HMR) zcela totožné. Takto třeba z .38 Spl vznikla .357 Magnum, z .22 WRF vznikla .22 WMR apod.

              Než se na někoho na netu sesypete s takovýmhle nerdovským zápalem, tak se zamyslete nad tím, jestli náhodou nemelete kraviny o věcech, o kterých nemáte páru.
            • N7N7
              smejki: Pak tedy nezbývá než obejít všechny herní vývojáře, filmaře, Drsnýho Harryho atd. a vysvětlit jim tvůj zázračný objev, že Magnum přece není žádná zbran. Hodně štěstí. *2*
            • smejki
              Ani mi nemluv!
            • smejki: Ego je "svině" , co ;)
            • smejki
              raziel: já moc dobře vím, že řeším prkotinu, proto jsem doufal, že bude vyřešená na třech řádkách. Což by byla, kdyby sem nenaběhl... kdosi. Ž je tady zase vlákno jak prase, to mi za vinu nedávejte. Meritem věci je fakt, že Magnum je jen a pouze přídomek (střeliva a potažmo zbraně, která ji využívá) mající význam "extra silná", přídomek, který nemůže stát sám o sobě, protože sám o sobě nese skoro nulovou informaci.
            • Když se řekne MAGNUM , myslí se především na revolver o vysoké ráži , ve kterém se toto střelivo objevilo poprvé . Vážně netuším co je na tom tak divného , když tuto zbraň dohledá bez potíží i Google ..
            • voly ze sebe děláte oba :-D jeden řeší prkotinu. Druhej se směšně do aleluja snaží dělat, že nebyl v tý prkotině nachytanej na švestkách :-D
            • N7N7
              smejki: Proboha, proč by měl ze sebe autor recenze dělat vola tím, že uvedl, že je ve hře zbraň s názvem Magnum? Ty jsi asi ještě mnoho her nehrál, když je to pro tebe taková novinka, viď? Takže nikoliv recenzent - to ty ze sebe děláš vola. *2*
            • smejki
              N7N7: já nechápu, o co jde tobě. Otázka "tam (myšleno v té (myšleno v Hotline Miami) hře) se nachází zbraň jménem Magnum?" je otázka typu ANO/NE. Děkuji autorovi, který je z vás tady jediný slušný a normálně mi odpověděl.

              Nechtěl jsem, aby ze sebe autor dělal vola a případně ho slušně opravit. Jde totiž o velmi rozšířený omyl, že Magnum je nějaká (konkrétní) zbraň.
            • N7N7
              smejki: Fakt nechápu, o co se tady snažíš. V původním příspěvku ses ptal, jestli se nějaká zbraň opravdu jmenuje Magnum (o žádné konkrétní zbrani řeč nebyla) a bylo ti jasně odpovězeno. Jak sám uvádíš, název Magnum se vztahuje jak na typ munice, tak na zbraně, které ji užívají. Ano, je víc druhů Magnumů, a co jako? Vážně nechápu, oč ti pořád jde. Nejdřív jsi dělal blbého a teď zase chytrého. *7*

              Tady máš ten Magnum: http://www.youtube.com/watch?v=ychplGYZ0UM&feature=related
            • Kozy
              má pravdu
        • Jako registrovanou značku má Magnum i ve jméně celá série zbraní od S&W ...
          Od někoho kdo se o zbraně zajímá bych tak hloupý dotaz nečekal ...
          • N7N7
            Od tohoto bych to i čekal. *2*
            • smejki
              Omyly se člověk učí a já se rád dozvídám nové věci, takže bych tě rád poprosil, zda bys mi mohl ukázat tu konkrétní "známou" zbraň jménem Magnum.
              Děkuji zdvořile.
    • N7N7
      Ano. Ty asi znáš Magnum pouze jako zmrzlinu, ale je to i známá (a ve hrách velmi často viděná) zbraň.
      • smejki
        Sice jsem se ptal autora a jeho odpověď už dostal, ale když už jsi najel na jízlivou notu - Magnum je typ střeliva, broučku. Get ur facts right.
      • Thorleif_cz
        To ovšem ještě neznamená, že to není hloupost, magnum je označení střeliva, ne zbraně...

        edit: Nepřečetl jsem si to pořádně... Známá zbraň?
  • Kozy
    Konečně :)
  • Ano měl jsem z té hry velmi špatný pocit. Dokonale jsem se bavil.

    Co se týká bugů: tak občas hra blbě detekovala tlačítko pro dodělání protivníka, což mě v té rychlosti dostkrát stálo život.
  • Tak a ted kdo prvni prijde a bude tvrdit, ze vubec nechape, jak je mozne, ze Assassin's Creed 3 dostane 7/10 a tohle 10?
  • omg prej 10 LOOL
  • Je to hnusné je to zvrácené je to .... čirá hratelnost !

    Koncept jednoduchý a přesto vás i tisíceré zahrání bude bavit , protože se sami přistihnete při tom jak říkáte "Tohle půjde udělat jen musím na to jinak ;)" .
    Jako "Into te Eagles Nest - http://www.youtube.com/watch?v=jfJ4QkiBVpE , jen s nepřáteli co vám zadarmo nic nedarují a po několika setinách vteřiny jdo tvrdě do vás ...

    Až bude v akci na steamu Retro City Rampage taky koupím .... do té doby je výzvou krásné retro Hotline Miami *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit