Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    Ojebka alá Bohemka *3* *15*
    • *1* *1*
  • Hotová verze DayZ vyjde ... *3* *2* *15* *1*
  • no tak musím říct, že graficky to nevypadá světoborně a pokud to má vyjít v roce 2016, tak to ani nebudu stahovat :D i v dnešní době je to grafický průměr :D
    • Jambbo
      Graphic whore
    • http://imgur.com/a/C0HiU

      ...tak průměr, říkáš?
      • Johnny
        Velice krásné obrázky !! *14*
      • neříkám průměr, ale podprůměr.
      • ty hras v 4k? kuul
  • rád by som videl reálne výsledky, za posledný rok do hry čo sa týka viditeľných zmien pribudlo 200 kiloton oblečenia, nejaká zbraň... a teraz auto... pritom zombmíci stále pomocou matrixu radi ignorujú dvere a steny ale to je detail... viem je to alfa, ale množstvo vecí čo spravili za rok mi nejde na súladu s týmto epickým plánom, neverím že vôbec skutočnú full verziu ešte uvidíme lebo robiť na tom do roku 2030 asi nebudú, ľudia to prestanú hrať, im dôjde nálada a prispievatelia, vydajú final patch kde zrušia beta status bez polovici sľúbených vecí a pome rýchlo zbáchať dalšiu nedorobeninu ktorú budeme predávať za 20€
    • Konzolova verzia asi bude výsledok. Už pol roka čakam na to aby zombie s*** neprechadzal cez steny, ale už som stratil dôveru.
  • Mno a ja se zase vsude mozne docet, ze to spis vypada na refund a vykopnuti ze steamu ... protoze si cim dal tim vic kupcu stezuje, ze sice prachy utratili, ale vyvoj veskerej zadnej.
    • Jop, finalni cena bude 1,19Ecka na gogu.
      • Jack1947
        Na gogu? *7*
  • Za stávající cenu je do 2. prosince, ne do konce roku.
  • no 2016..potom koniec 2016..potom 2017..a nakoniec sa nato vykaslu lebo to uz nebudu mat komu predat.
  • to je husty 2016. Jsem myslel, ze 2015 je tutovka.
  • Sr_Lobo
    Tak doufám, že si neukousli moc velký sousto, protože tuhle hru fakt žeru *14* kort když je tam teď možnost kanibalismu *5*
    • Dalo by se říct, že nám to naservírují jako na zlatém podnose.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit