Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém je v tom, že rok a půl už nemůžu hrát ani multiplayer u žádný hry, takže jo Steam je zlo, ale můj počítač je peklo. *7*
  • No mám sice starou kartu (GTX 260),ale vypadá to prostě podobně. 1000x lepší to není.Nebo jsem si nevšiml když,jsem to porovnával s videm co jsi zde dal.
    http://imageshack.us/f/850/tesv2011111202211996.png/
    I ten česnek vypadá podobně.Některé textury jsou nejspíše zblízka hnusné jiné ne.
    • napíšu to například eště takhle.
      Oblečení uplně splívá s postavama. jako by bylo srostlé a rozmazané
  • Tak me to nedalo a ten komentar se musin nakonec napsat, na to ze se pise rok 2011 tak tahle hra vypada po graficke strance opravdu hrozne absolutne nechapu jak nekdo muze rikat o tomto jak je to nadherny. Stromy ktere jsou tak moc dobre videt jsou uplne strasny, zadnej poradnej detail a az moc staticky a kazdy je stejny, okoli take nic moc a dost se setrilo na polygonech tuhle hru zrejme delal asi nekdo jiny nez oblivion, oblivion se mi fakt moc libil a i me bavil, tohle me vubec nebavi a grafika se mi opravdu nelibi, kluci se asi nekde zapomneli kdyz tuhle hru delali, dyt prece to jde udelat lip i pri tak otevrenym svete, textury a objekty na blizko mohou byt detailnejsi nez ty vzadu, existuje prece LOD, ty stromy na blizko to muze byt v pohode treba LOD 2 a i jine predmety a hlavne kdyz se delaji hry tak vetsinou maji vetsi textury a i detailnejsi objekty neni pak problem hru udelat pro pc hezci kterej ma mnohem lepsi hw a zvladl by mnohem lepsi grafiku, to menu je opravdu priserny, mel jsem rad klasicky menu, takovej morrowind mel dobry UI sice zadna graficka pecka ale pekne prehledny a privetivy, tohle je efektni ale na nic. To asi tak vse, jinak jeste to pak asi na chvili zkusim ale moc me to nebavi, prilis mrtvej svet, obrovska krajina, ale zadna dynamicnost, sem tam je nejaky zpestreni ale to hru nedela jeste dobrou, jinak na grafiku jsou lidi uz zvykli pac jsou dost rozmlsani , ale tohle by jsem uvital tak pred dvema lety a ne dnes, mno a to jsem si tu hru chtel koupit, battllefield je zase grafikcy peknej ale uplne tupa hra, ktera me taky nebavila, proste hry uz nejsou co byvali. Hra ktera opravdu asi bavila bylo fable, zabavny, akcni a pekny , trojka nic moc dvojka supr. ono na grafice zase tak nezalezi zalezi hlavne na tom zpracovani, fable byl na konzole a vypadal krasne, proc Skyrime nemuze vypadat taky tak pekne?
    • Synek hral na vedlejsim kompu Oblivion na max detaily (koupenej leta pane 2006 pres direct2drive) a ja hraju na max detaily Skyrim. A jednoznacne mohu rici, ze Skyrim vypada, alespon dvakrat/trikrat lepe nez staricky Oblivion .. Uz jenom to graficke ztvarneni postav, efekty pocasi; to je proste o x levelu jinde. Rekl bych, ze problem bude u tebe.
      • mno tezko problem bude u me, asi jste necet co sem psal, psal jsem ze prostredi je oproti oblivionu umele, v oblivion se krasne pohupovali i stromy a nerikejte mi ze se u vas hejbou kdyz se nehejbou nikomu a navic jsou vsechny stejny, takze to co jste napsal je uplnej nesmysl
      • to není pravda... podívejte se lépe na textury... světla a stíny a efekty jsou u skyrimu na lepší úrovni, to zas je pravda. ale textury jsou také dost důležité a ty tvůrci brali nejspíše z gothicu 1 *1*
    • To,že jsou lidé zmlsaný grafikou to je pravda.Jak píšeš v roce 2011 jsou nějaké standardy které zde nejsou a ani se nedají odpustit.Je to přece velké studio žádná nová malá firma.Jsem rád,že to vypadá dospěleji,ale to je asi tak vše.Souhlasím vlastně s tím co píšeš.Dohrál jsem to momentálně k té betonové slepici co je v první vesnici.I v Gothicku 3 byla domácí zvířata věrohodnější.Sice po zásahu letěla 20m daleko slepice a prase se chovali jak měli a vypadali jak měli.Drobnost,ale drobnosti utváří výsledek.Navíc je to okaté.
      • jeste jsem chtel napsat jednu vec,k tem stromum fici tam vitr jak svina, ktery je peken slyset zvuk dobrej ale strom je jak ze zeleza, tohle nemysli vazne, hra ma pusobit dobre, a grafika a zpracovani hraje velkou roli, kdyz aspon to mohli udelat dynamictejsia svet prirozenesji a ne aby pusobil umele
      • mno jsem rad ze se najde nekdo stejneho nazoru
    • jestli si čekal grafickou pecku tak jsi byl asi naivní, ale zas tak špatne jak popisuješ to byt nemuže *1* ty videa vypadali dost dobre.
      • jeste jedna vec podivejte se na nektere stromy z oblivionu a podivejte se na tyhle a srovnejte to ktery vypadaji lip, spis is myslim ze na tomhle makalo jiny studio a proste to odflakli, kazdej novej dil TES byl super, morrowind perfektni, oblivion jeste lepsi, tohle nic moc, to si radeji zahraju znova oblivion, a take jsem si vsim toho snehu na zemi je to jen nakreslena bila textura dyt je to priserny, asi neexistuji shadery
      • grafickou pecku jsem necekal , ale cekal jsem aspon ze to bude mnohem hezci, ale tohle me prijde proste jak o neco malo vylepsenej oblivion, kterej se mi proste libi vic, to zpracovani oblivionu bylo fakt pekny a kdyz jsem to videl tehdy nez to vyslo byl jsem z toho fakt uchvacen, z tohodle nejak uchvacen nejsem ani trochu a videa jsem videl i kdyz to uvadeli ale proste myslim si ze by to slo udelat lip, no spis vim ze to jde udelat lip, vzhledem k tomu ze vytvarim take modely do her, tak proste neni problem udelat kvalitnejsi pc verzi a horsi xbox, a nehcapu proc by to na pc nemohlo vypdata lip a melo by to vypadat vsude stejne, dyt nektery hry vypadaj krasne a jsou dobry
      • No já ten problém budu muset nechat na ráno to bude lepší.
        Snad na netu něco najdu jak to zprovoznit atd.Zatim zdar
    • Spíš máš nějakou tu chybu jak já.
      Páč na youtube a prostě u jinych lidí to vypadá dost nádherně a dokonale.
      • nemaá, je to pravda... hra nevypadá moc pěkně a textury jsou na horší úrovni, než byly v oblivionu.. epic FAIL
      • to snad nemyslis vazne??? podivej se prosim na oblivion a podivej se na tohle pak napis co vypada lip , v oblivionu se krasne pohybovala trava stormy, proste vse svet pusobil dost prirozene a bylo to i pekny, tohle je proste umelej svet je to hrozny, at mi nikdo nerika ze tohle vypada dobre, kdyz oblivion je dle me hezci a pusobi i lepe, v oblivionu bylo i vice travy, jako abych tam chodil kolem statickej stromu to fakt ne, i kdyz sem vedel davno pred vydanim ze to vypada hrozne, ale aspon sem to zkusil a hned smazal :)
      • tak tohle je zas opačný extrem, nadherne a dokonale to opravdu envyopada ale uplne nah*vno taky ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit